Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsitlus: RS Kasutajate müümine

RS Kasutajate müümine  

182 liiget on hääletanud

  1. 1. RS Kasutajate müümine

    • Kasutajate müümise eemaldamine
      69
    • Ainult kontrollitud kasutajate osa jätmine
      66
    • Postituste limiidi kehtestamine
      12
    • Ei muuda midagi
      35


Soovitatud postitused

SUPERVIP

Olen kontrollitud kasutajate vabalt müümise ja ülejäänute piirangutega (vahvli konto seisust sõltuvad piirangud) müümise poolt. Olen selle foorumi kaudu ostnud 4 kasutajat ja midagi pole (veel?) tagasi tõmmatud. Mul ei ole mitte kui midagi selle vastu, kui inimesed müüvad järgiproovitud turvalisusega kasutajaid või kui AUSAD kauplejad müüvad kontrollimata kasutajaid. See variant võimaldaks jätta alles palju inimesi, kes siin foorumis just selle pärast käivad. Suure tõenäosusega on endal edaspidi ka soovi vahvlis RS-kasutajatega kaubelda.

 

Niisiis, selline ettepanek:

 

Et viia scammid miinimumini, võiks sisse seada süsteemi:

1. Kontrollitud kasutajate foorumis saab müüa igaüks (kasutaja on ju kontrollitud, üsna ohutu osta).

2. Kontrollimata osas saavad müüa need, kellel on vähemalt nt. 30-50 positiivset tehingut (ja väh. 99% positive feedback).

 

Selline süsteem välistaks olukorra, kus mingid tegelased teevad foorumisse hunniku kasutajaid ja petavad järjepanu igaühega. Nii suure arvu tehingute saamine võtab aega ja vaeva. Vb. hakkab kurjade kavatsustega kodanik isegi oma kasutajat hindama ja ei raatsi scammida...maine rikkumine jne.

 

P.S seda saaks ju laiendada ka muude asjadega kauplemisele, kui peaks tekkima vajadus natuke korda majja lüüa (ma vaatasin, et scammerite foorumis paistavad Steamid väga silma...)

Muudetud liikme l6bustank'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ei ole vaja midagi muuta. Vb siis see, et aint kontrollitud kasutajate müümine jääb alles. Peaks ikka kõigil laskma hääletada ka, paljud ei vaata siia alateemasse.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.