Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsitlus: RS Kasutajate müümine

RS Kasutajate müümine  

182 liiget on hääletanud

  1. 1. RS Kasutajate müümine

    • Kasutajate müümise eemaldamine
      69
    • Ainult kontrollitud kasutajate osa jätmine
      66
    • Postituste limiidi kehtestamine
      12
    • Ei muuda midagi
      35


Soovitatud postitused

Mina isiklikult sukeldusin siia foorumisse läbi Rs kontode müügi teema, ma arvan et selle Kasutajate müümise eemaldamine tooks rohkem kahju kui kasu .

 

Eks ma kunagi tulin siia samadel põhjustel aga vahvel ei ole enam Rsi keskne ja kasutajaid saab alati müüa rs24.ee 's.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Saaksid ainult need müüa/osta, kes on sisse logitud ID kaardiga.

 

oleks tore ja selline asi aga siis peaks ju SK-ga või mingi riigiasutusega ühendust võtma, et see asi oleks legaalne ja krüptitud. Mu vend töötab SK-s ID kaardi rakenduste, haldamise ja testimisega. Peaks tema käest uurima kuidas selline asi võimalikuks saaks, sest see karanteerib selle, et inimese andmed on kindlasti vahvli serveris olemas ja oleks lihtsam ka pettureid vahele võtta ja süüdistus esitada, juhul kui keegi kasutab sõbra või vanemate ID kaarti ja andmeid ja muud...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Pigem jätta ta nii nagu ta on.

Kui ainult kontrollitud kasutajaid saab müüa, siis peavad ilmselt mingid moded neid kontrollima hakkama. Ja nagu näha, siis need moded vahetuvad siin ikka väga tihti. Niiet sellel süsteemil poleks nagu väga mõtet. Ja mul on varemgi nii juhtunud, et mõni mode, kes kasutaja ära on kontrollinud, selle ka mõne kuu pärast tagasi tõmbab. Nimesi ei nimeta, näpuga ei näita, kuna seda on üpris raske tõestada :)

Muudetud liikme ohutuskeskus'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

No aga neid 18+ scammereid on tunduvalt vähem. Ja kui see nö lukk on siis ta ei saa uuesti uue foorumikasutajaga ennast sinna taodelda?

 

Iseenesest päris hea mõte.

 

Võiks näiteks nii olla, et inimene teeb oma idkaardist pilti, võibolla nägu kõrval jms, saadab siis adminile, kes annab ligipääsu müügi teema tegemisele vms. Admin kinnitab profiilis antud andmed vms ära, vanuse ja nime, võibolla, et ka pangakonto numbri. Juurde näiteks mingi Verified embleem.

 

Vähemalt see tagab selle, et üks inimene ei saaks mitu korda scammida, aga jah adminnidele / modedele palju tööd.

 

Ja imo see kasutajate verifeerimine on jah natukene paha, sest kui ühel hetkel mõni mode otsustab, et aitab, siis tal on ju sitaks andmeid millega kontosi tühjendada kui ta seda soovima peaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No aga neid 18+ scammereid on tunduvalt vähem. Ja kui see nö lukk on siis ta ei saa uuesti uue foorumikasutajaga ennast sinna taodelda?

 

Iseenesest päris hea mõte.

 

Võiks näiteks nii olla, et inimene teeb oma idkaardist pilti, võibolla nägu kõrval jms, saadab siis adminile, kes annab ligipääsu müügi teema tegemisele vms. Admin kinnitab profiilis antud andmed vms ära, vanuse ja nime, võibolla, et ka pangakonto numbri. Juurde näiteks mingi Verified embleem.

 

Vähemalt see tagab selle, et üks inimene ei saaks mitu korda scammida, aga jah adminnidele / modedele palju tööd.

 

Ja imo see kasutajate verifeerimine on jah natukene paha, sest kui ühel hetkel mõni mode otsustab, et aitab, siis tal on ju sitaks andmeid millega kontosi tühjendada kui ta seda soovima peaks.

 

Kontosi ta niisama heast peast ei saa tühjendada ju või mis? Kahtlen, et mõni inimene üldse tahab täiesti võõrale inimesele jagada oma isikuandmeid vabatahtlikult.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutajate müümise eemaldamine

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mõtle nüüd reaalselt, ma ei viitsi sinna rs24 tattnokkade seltskonda isegi mitte registreeruda, pole vaja seda müümist eemaldada, kas ainult kontrollitud kontod või siis omalvastutusel.

Eks ma kunagi tulin siia samadel põhjustel aga vahvel ei ole enam Rsi keskne ja kasutajaid saab alati müüa rs24.ee 's.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

See on koguaeg olnud omavastutusel.

//Kui oleks kontrollimine siis oleks kindlasti mingi tasu või limiit kuna moderaatoritel on ka elu.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nagu keegi mainis, siis moderaatorid on kursis oma kohustustega ja nad tegelevad nendega vabatahtlikult. Kui neil aega ei ole, et foorumiga tegelda, siis peaks foorum moderaatoreid juurde otsima. Mingit raha neile maksta.. absurd.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Nagu keegi mainis, siis moderaatorid on kursis oma kohustustega ja nad tegelevad nendega vabatahtlikult. Kui neil aega ei ole, et foorumiga tegelda, siis peaks foorum moderaatoreid juurde otsima. Mingit raha neile maksta.. absurd.

 

kui Henry ütleb et see variant oleks absurd ilma raha või muu hüveta, siis no tõesti sorry, aga tal on õigus. See oleks lihtsalt meeletult mahukas ja debiilne orjamine, neid teemasid tuleb mustmiljon iga päev, kuna meil on ka elu, siis ei jõuaks kõike kontrollida, järgneks suuremat sorti vigisemine ja vingumine et keegi midagi ei tee.

Põhimõtteliselt läheks sellise variandi puhul 90% powerit runescape peale, muu foorum jääks KÕVASTI väiksema tähelepanu alla. Ja see ei ole mingisugune kohustus meile, et sa saaksid müüa oma kasutajat, see pole meie asi kellele sa müüd, mismoodi sa müüd.

Miks peaksime meie oma vabast tahtest hakkama orjama teiste müügiteemasid, kui me ise mingit tulu ei saa? 10-20% kasutaja müügi hinnast meie tasku ja gogo, why not.

Ise aga pooldan täielikku eemaldamist

 

cheers.

Muudetud liikme blu'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noo kui üle jõu käib, siis ärge võtke seda.

 

Annad oma konto andmed mingi suvaka kätte ja maksad talle selle eest veel raha ka. Noo sorry tõesti, aga no thank you. Kui tuleb siuke süsteem, siis tuleb, jätan müümata siis ja vsjo.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Samas, kui sellele kontrollile väike hind takka panna, on see väga hea viis raha teenida :)

Sest neid kontrolli vajavaid kasutajaid on hulgi.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nagu keegi mainis, siis moderaatorid on kursis oma kohustustega ja nad tegelevad nendega vabatahtlikult. Kui neil aega ei ole, et foorumiga tegelda, siis peaks foorum moderaatoreid juurde otsima. Mingit raha neile maksta.. absurd.

 

Võtan oma sõnad tagasi, kuna juhtkond toetab rohkem kasutajate müügi eemaldamist ja kui alles jätta siis ainult sellepärast et kasutajad soovivad. See on tõesti lisa töö mis ei kuuluks asja juurde.

 

Ma näen 2 varjanti: kas üldse eemdalda või teha tasuliseks.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võtan oma sõnad tagasi, kuna juhtkond toetab rohkem kasutajate müügi eemaldamist ja kui alles jätta siis ainult sellepärast et kasutajad soovivad. See on tõesti lisa töö mis ei kuuluks asja juurde.

 

Ma näen 2 varjanti: kas üldse eemdalda või teha tasuliseks.

 

Alati profit profit vaja lll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Võtan oma sõnad tagasi, kuna juhtkond toetab rohkem kasutajate müügi eemaldamist ja kui alles jätta siis ainult sellepärast et kasutajad soovivad. See on tõesti lisa töö mis ei kuuluks asja juurde.

 

Ma näen 2 varjanti: kas üldse eemdalda või teha tasuliseks.

 

Mõelge siis sedasi, et kes ikka maksab. Enamustel on kontod juba pikemat aega müügis, ma arvan, et keegi väga ei raatsiks maksta. Pigem siis eemaldage. Kuigi alati võib proovida ka tasulist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Minuarust ka see modereerimine oli vast ikka vabatahtlik , kes tahab olla rs alafoorumi moderaator sellel on lisakohustus sellega tegeleda , kui ei saa hakkama siis ta ei vääri oma tööpositsiooni , alati on keegi kes selle töö vastu võtaks , ning samas on usaldusväärne

Võtan oma sõnad tagasi, kuna juhtkond toetab rohkem kasutajate müügi eemaldamist ja kui alles jätta siis ainult sellepärast et kasutajad soovivad. See on tõesti lisa töö mis ei kuuluks asja juurde.

 

Ma näen 2 varjanti: kas üldse eemdalda või teha tasuliseks.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minul jooksis Taneli mõte peast läbi ning jah, targem ehk oleks võtta kasutajate müümisel raha vahelt. Selle raha otstarve mul koheselt pähe ei tule. See summa võiks ka veidi suurem olla kui 1 euro (kui käivad isegi 100€+ kasutajate müümine foorumis). Selle summa all mõtlen kindlat protsenti, mis tasuks välja käia.

 

-- rohkem mul mõtet pole, kui päeval ärkan ning mäletan, siis kirjutan edasi --

 

Näiteks mingi 5/10% kasutajahinnast?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minuarust ka see modereerimine oli vast ikka vabatahtlik , kes tahab olla rs alafoorumi moderaator sellel on lisakohustus sellega tegeleda , kui ei saa hakkama siis ta ei vääri oma tööpositsiooni , alati on keegi kes selle töö vastu võtaks , ning samas on usaldusväärne

 

Oli aga hetkel on seis et juhkond hea meelega eemaldaks selle, kui sa tahad et see alles jääks siis läheb tasuliseks.


zVnBe.jpg

I came, I saw, I conquered!!!

toofastforya@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.