Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Küsitlus: RS Kasutajate müümine

RS Kasutajate müümine  

182 liiget on hääletanud

  1. 1. RS Kasutajate müümine

    • Kasutajate müümise eemaldamine
      69
    • Ainult kontrollitud kasutajate osa jätmine
      66
    • Postituste limiidi kehtestamine
      12
    • Ei muuda midagi
      35


Soovitatud postitused

Külaline blu

Nii kahjuks ongi juhtkonnaga, ise te nõustusite vabatahtlikult seda tööd tegema ning nüüd võiksite ikka tööd edaspidi tasuta jääma tegema või siis ära minema kui te ei nõustu sellega, et teie mingit kasu ei saa sellest.

 

Kui foorumi kunn nõustub meiega, et sellisel ainult kontrollitud kasutajate müügil võiks ka meile mingi kasu olla, siis ei ole mõtet seda teemat siin enam argumenteerida.

 

Kui juba ülelaskmisele jutt siis läks võiks juba siis tõesti kõik millide ja pinide müümise ning orjamise ära keelata, sest seal saab ka üle, paneks siis juba äkki terve vahvli turu kinni, et ei saa muid asju ka müüa, sest sealt võib ka üle saada.

 

Sellistel juhtudel on lihtsam tõestada, kes pettis (kasutajatel on aga mitmeid omanikke), suurem osa pettusi tuleb aga kasutajate müügist, seega kui seal saaks pettuste levelit alla, oleme juba win-win situatsioonis, seisukord pinnide ja raha müügis pole nii dramaatilised.

 

Minu arvamus jääb selleks, et võiks jätta nii nagu ta on, sest ostjad teavad neid riske, mis kaasnevad ostmisega teiselt inimeselt.

 

Nad võivad neid riske teada ja tõesti nad ise vastutavad ostetud/müüdud kasutajate eest, aga et foorum oleks sõbralikum ja rõõmsam ongi meie goal, et pettunud pettuste ohvriks langenuid oleks võimalikult vähe, on neil parem tuju, on meil rõõmsam elu siin.

 

Peale selle ma ei saa tegelikult üldse aru miks te tahate seda müümist maha võtta, ega teie ju mingit kahju ei saa sellest, pigem nagu kasu, sest see äri toob ju inimesi juurde foorumisse.

 

 

Need, kes tulevad siia foorumisse vaid selleks et kasutajat müüa või kedagi petta - ma ei näe kuidas me sellest võidame. Keda huvitab siinne muu eluolu, teeb siia kasutaja olenemata sellest kas saab kasutajaid müüa tasuta või tuleb veidi maksta, pealegi suurem ootus on suunatud just neile, kes tahavad siin vaba aja teemades kaasa rääkida, mitte runescape müügiga tegeleda, see alafoorum on niigi elav, vaja on uusi särgasid vaba aja alla.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ja mis see kasutaja kontrollimine annab? Kust mina tean, et teie endale neid andmeid kirja ei jäta ? Ning kui moderaatori kohalt olete Tagandatud siis Tirite neid kasutajaid vaikselt tagasi ? Moderaatorid siin vahelduvad päris palju. Kord on 1ks moderaator, kord on teine. Kust mina tean kes siit moderaatoritest peale oma moderaatori kohast langemist käru ei hakka keerama ?

 

Blu, Sa ise kah mõistad mida kirjutad ? Kohe näha et sa oled omakasu püüdlik. Sinu motivatiiv on just selline, et kui mina raha ei saa siis " Sina " ei saa kasutajat siin maha kah müüa. Kas selline oli see foorum ~3 aastat tagasi ? Ei olnud. Need kes üle saavad võiksid ikka ennem kontrollida kellega on tegemist. Samamoodi võiks Moderaatorid veitsa Ringi vaadata. Mitte alles Peale " petiste foorumi " all tuleb teema. See näitab juba seda, et teil on suva mis vahvlis toimub.

Btw. Need kes tulevad siia Vaba aja viitmiseks, neil ei kästa olla Ruuni Alateema all. Kui midagi ei meeldi siis pangu see teema kinni ja surfaku kuskil mujal .

 

Hetke seisuga loen ma siit välja, et JUHTKOND koosneb Rassistidest. Kui teile Runescape ei meeldi ei tähenda( Teile ei too tuli Runescape ) , et teised ei tohiks selle pealt raha teenida. Või ma eksin selles ? Ma arvan, et mitte. Mis mõttega te teete selle teema nagu see nagunii tuleb. NAGUNII TE EI VÕTA RAHVA ARVAMUST KUULDA. KUI JUBA TEHA MIDAGI TASULISEKS SIIS TEHKE TERVE FKING FOORUM TASULISEKS. LIITUMINE MAKSAB. HOIAB ÄRA KA SCAMMERITE LIITUMIST JNE.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ja mis see kasutaja kontrollimine annab? Kust mina tean, et teie endale neid andmeid kirja ei jäta ? Ning kui moderaatori kohalt olete Tagandatud siis Tirite neid kasutajaid vaikselt tagasi ? Moderaatorid siin vahelduvad päris palju. Kord on 1ks moderaator, kord on teine. Kust mina tean kes siit moderaatoritest peale oma moderaatori kohast langemist käru ei hakka keerama ?

 

Blu, Sa ise kah mõistad mida kirjutad ? Kohe näha et sa oled omakasu püüdlik. Sinu motivatiiv on just selline, et kui mina raha ei saa siis " Sina " ei saa kasutajat siin maha kah müüa. Kas selline oli see foorum ~3 aastat tagasi ? Ei olnud. Need kes üle saavad võiksid ikka ennem kontrollida kellega on tegemist. Samamoodi võiks Moderaatorid veitsa Ringi vaadata. Mitte alles Peale " petiste foorumi " all tuleb teema. See näitab juba seda, et teil on suva mis vahvlis toimub.

Btw. Need kes tulevad siia Vaba aja viitmiseks, neil ei kästa olla Ruuni Alateema all. Kui midagi ei meeldi siis pangu see teema kinni ja surfaku kuskil mujal .

 

Hetke seisuga loen ma siit välja, et JUHTKOND koosneb Rassistidest. Kui teile Runescape ei meeldi ei tähenda( Teile ei too tuli Runescape ) , et teised ei tohiks selle pealt raha teenida. Või ma eksin selles ? Ma arvan, et mitte. Mis mõttega te teete selle teema nagu see nagunii tuleb. NAGUNII TE EI VÕTA RAHVA ARVAMUST KUULDA. KUI JUBA TEHA MIDAGI TASULISEKS SIIS TEHKE TERVE FKING FOORUM TASULISEKS. LIITUMINE MAKSAB. HOIAB ÄRA KA SCAMMERITE LIITUMIST JNE.

 

shalalala. ära lõuga siin oma caps lockiga.

 

rassism ‹-i 21› s. teooria, mille kohaselt inimkond jaguneb selgelt piiritletud ebavõrdseteks rassideks, rassiteooria; selle rakendus tegelikus poliitikas. Rassism oli natsismi ideoloogiliseks aluseks. Rassismi sünnitatud metsikused. || (laiemalt:) halvustav suhtumine teisest rassist, rahvusest ja kultuurist inimestesse.

 

rassist ‹-i 21› s. rassismi pooldaja.

ära tahad panna, siis tee sõnade tähendused selgeks. peaks küll olema piisavalt aktuaalne teema, et teada mida rassism/rassist tähendavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sa !#Quanatly# juhid tähelepanu sellele , et juhtkond ei kuula rahvast, siis nüüd kuulab. Hääletus näitab, et rahva tahe on kasutajate müümise eemaldamine.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
No siis pange kinni terve Runescapega seonduv. P2p , millid ja nii edasi.

 

Cba edasi vaielda teiega.

 

Loll jutt suhu tagasi...

 

Foorum enam vähem RSil põhinebki, kuigi viimasel ajal on ka teised mängud särama hakanud.

Enamus inimesed teevad siin küll äri, kuid on ka neid, kes veedavad vabaaega, see ongi ju vahvli mõte hetkel, et meelelahutust pakkuda.


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Millal muidu ära otsustatkse?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pm vahvel seisabki hetkel selle runepärast püsti kustutatakse need vajub ka vahvel arvan mina :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
ei vaju see midagi, parem ongi sest rune friigid kaovad siit.

 

Runefriigid? Keda sa siin runefriikideks tuled sõimama? Kui siin foorumis on kõik siuksed "runefriigid", siis tee enda jaoks teene ja tõmba nahhui siit eks. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kulla või pinide müümine erineb kasutaja omast mitmel moel. Esiteks ei saa kasutajat tükikaupa anda , samuti kui müüakse kasutajat , siis üks osapool peab ette käima.

Teiseks on meil välja kujunenud üsnagi usaldusväärsed kullakaupmehed , ja kui sind peaks olema scämmitud , siis on tõend käepärast võtta.

Kui aga müüakse kasutaja , siis ei ole mingit garantiid , et poole aasta pärast seda tagasi ei võeta.

Näiteks toon ühe olukorra paar aastat tagasi , kus üks isik pidi mulle mingisuguse programmi koostama , mis ühes kindlas rsps-is levelt teeb.

vastu tahtis ta mu ruuni kasutajat. Tooaeg olin ma ikka tohutult vaene , mingi 100k oli vast kasutajal. Andsin siis kasutaja ette , recoveryt peal ei olnud. Kasutaja kadus , ja samuti ei näinud ma seda isikut enam msnis. Tooaeg mind ei huvitanud see , kuna kasutaja nkni vedeles kasutult. Üksõhtu aga tuli isu peale , vaatasin rs-is ringi , ja leidsin mingi koha kus saab kasutajat tagasi , kui mingitele küsimustele vastata.

Suht kerged olid , ja mäletasin ka enamust ( mis brauseriga regasid , eelmised paroolid jne).

Ja minu tohutuks üllatuseks ma saingi selle kasutaja , mis mul ligi aasta aega kadunud oli tagasi. Kasutajal polnud küll kahjuks midagi peal :).

 

Mina ei ole kunagi kasutajaid ostnud , kuna seljuhul on alati hirm et äki nüüd lastakse raha pealt tuuri. Muidugi on võimalik seda ennetada recovery questioniga ja panga piniga , kuid siiski on ebameeldiv pideva paranoiaga elada.

Ma usun et parim varjant oleks , kui ainult usaldusväärsed liikmed , moded ja adminid võiksid kasutajaid osta/müüa.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
shalalala. ära lõuga siin oma caps lockiga.

 

rassism ‹-i 21› s. teooria, mille kohaselt inimkond jaguneb selgelt piiritletud ebavõrdseteks rassideks, rassiteooria; selle rakendus tegelikus poliitikas. Rassism oli natsismi ideoloogiliseks aluseks. Rassismi sünnitatud metsikused. || (laiemalt:) halvustav suhtumine teisest rassist, rahvusest ja kultuurist inimestesse.

 

rassist ‹-i 21› s. rassismi pooldaja.

ära tahad panna, siis tee sõnade tähendused selgeks. peaks küll olema piisavalt aktuaalne teema, et teada mida rassism/rassist tähendavad.

Ja see on kõik mis sul öelda on? Kui enam midagi "tarka" öelda ei oska siis hakkad grammar naziks?

 

Minu arust oli sellel jutul täitsa iva sees. Kuidas me teame, et moderaatoreid neid andmeid kuskile notepadi üles ei kirjuta ja hiljem tagasi ei tõmba. Ma lihtsalt ei näe mingit võimalust kuidas see süsteem töötama peaks. Idee poolest, mingi 1€ mulle liiga ei tee, aga ostajana ma ennast turvalisemalt ka ei tunne. Siin on küllalt olnud juhtumeid, kus mode on kellegi üle lasknud ja ma ei usu, et nüüd peaks kuidagi teisiti minema. Kindlasti tuleb mõni puupea, kes oma positsiooni ära hakkab kasutama. Niiet kokkuvõttes, mingi sinine nimi teid usaldusväärsemaks minu silmis ei tee. Ja ma lihtsalt ei saa sellest aru, milleks seda nii väga eemaldada on vaja? Scammereid liigub siin nii või naa ringi. Te ei saa ju ometi kõiki siit foorumist eemaldada... Point on selles, et kui foorumis on alateema "turg" siis on alati ka scammereid. Niiet eks te võtke siis kõik turundus alafoorumid siit ära. Cheers :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Ja see on kõik mis sul öelda on? Kui enam midagi "tarka" öelda ei oska siis hakkad grammar naziks?

 

Minu arust oli sellel jutul täitsa iva sees. Kuidas me teame, et moderaatoreid neid andmeid kuskile notepadi üles ei kirjuta ja hiljem tagasi ei tõmba. Ma lihtsalt ei näe mingit võimalust kuidas see süsteem töötama peaks. Idee poolest, mingi 1€ mulle liiga ei tee, aga ostajana ma ennast turvalisemalt ka ei tunne. Siin on küllalt olnud juhtumeid, kus mode on kellegi üle lasknud ja ma ei usu, et nüüd peaks kuidagi teisiti minema. Kindlasti tuleb mõni puupea, kes oma positsiooni ära hakkab kasutama. Niiet kokkuvõttes, mingi sinine nimi teid usaldusväärsemaks minu silmis ei tee. Ja ma lihtsalt ei saa sellest aru, milleks seda nii väga eemaldada on vaja? Scammereid liigub siin nii või naa ringi. Te ei saa ju ometi kõiki siit foorumist eemaldada... Point on selles, et kui foorumis on alateema "turg" siis on alati ka scammereid. Niiet eks te võtke siis kõik turundus alafoorumid siit ära. Cheers :)

 

krt küll, aga kes ütles sulle, et sa pead maksma, pead müüma, pead usaldama? Müüvad need, kes on nõus maksma, usaldama. Keegi ei käsi sul midagi teha sellise süsteemi puhul, mine mujale ja müü mujal, väga lihtne, kui ei ole nõus sellise süsteemiga. ma nagu ei saa aru, a-la klopsitakse kokku uut sorti viin, ega keegi ei sunni sind seda jooma, võid teisi ka juua sama hästi ja raha kokku hoida, aga kvaliteet on ehk uuel parem?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tõesti arvad sinisilmselt, et see uus süsteem oleks kvaliteetsem?

Kahtlen sügavalt

krt küll, aga kes ütles sulle, et sa pead maksma, pead müüma, pead usaldama? Müüvad need, kes on nõus maksma, usaldama. Keegi ei käsi sul midagi teha sellise süsteemi puhul, mine mujale ja müü mujal, väga lihtne, kui ei ole nõus sellise süsteemiga. ma nagu ei saa aru, a-la klopsitakse kokku uut sorti viin, ega keegi ei sunni sind seda jooma, võid teisi ka juua sama hästi ja raha kokku hoida, aga kvaliteet on ehk uuel parem?

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
krt küll, aga kes ütles sulle, et sa pead maksma, pead müüma, pead usaldama? Müüvad need, kes on nõus maksma, usaldama. Keegi ei käsi sul midagi teha sellise süsteemi puhul, mine mujale ja müü mujal, väga lihtne, kui ei ole nõus sellise süsteemiga. ma nagu ei saa aru, a-la klopsitakse kokku uut sorti viin, ega keegi ei sunni sind seda jooma, võid teisi ka juua sama hästi ja raha kokku hoida, aga kvaliteet on ehk uuel parem?

Mu tekstis on päris palju küsimusi mis jäid lahtiseks. Ma ei saagi nüüd aru, et kas sa loed ka seda teksti mida sa tsiteerid?

 

Ja mis krdi viina näiteid sa siia tood? Sellest viina tekstist saan ma nii aru, et kõik mis te teete on alati õige ja kui ei meeldi siis minge siit foorumist minema. Kui olukord on selline, siis on meil küll väga pohhuistlik juhtkond.

 

Ma lihtsalt avaldasin enda arvamust ja tõin välja probleemid, mis "uuel süsteemil" tekkida võivad ja kui sa sellel teemal arutleda ei oska, siis pole mõtet sõna ka võtta :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mu tekstis on päris palju küsimusi mis jäid lahtiseks. Ma ei saagi nüüd aru, et kas sa loed ka seda teksti mida sa tsiteerid?

 

Ja mis krdi viina näiteid sa siia tood? Sellest viina tekstist saan ma nii aru, et kõik mis te teete on alati õige ja kui ei meeldi siis minge siit foorumist minema. Kui olukord on selline, siis on meil küll väga pohhuistlik juhtkond.

 

Ma lihtsalt avaldasin enda arvamust ja tõin välja probleemid, mis "uuel süsteemil" tekkida võivad ja kui sa sellel teemal arutleda ei oska, siis pole mõtet sõna ka võtta :)

 

kui oleks pohhuistlik, ei tehtaks üldse küsitlust, küsitluse tulemused on aga need, mis näitavad rahva üldist tahet ju.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui oleks pohhuistlik, ei tehtaks üldse küsitlust, küsitluse tulemused on aga need, mis näitavad rahva üldist tahet ju.

 

Kasutajad 19,579

 

Kui arvad et need 174 häält näitavad mingit rahva tahet, siis sa küll eksid. Enamus inimesi ei käigi siin alafoorumis.

 

Aga eks te tehke mis te tahate. Mina rsiga enam ei tegele. Lihtsalt tahtsin mõnele asjale tähelepanu tuua.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tegelikult pole see saidi süü kui keegi üle saab. Ja vahvlit ei saa selles kuidagi moodi süüdistada , kuna on ju ostja see , kes kasutajat ostes üle saab ja müüja see kes scämmib...


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.