Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Külaline misterx

Nõustun Henryga: juhtkond on tõesti õppinud ignoreerima neid, kellele miski ei meeldi. Proovige kordki endast kaugemale näha. Kui-ei-meeldi-mine-minema suhtumine on kõige lollim ja ülbem suhtumine, mis olla saab. Eks me lõpuks harjume tõesti uue kujundusega ära, et teie saaksite taas kord uuega lagedale tulla.

 

EDIT: Kui iga uue foorumitarkvara versiooniga tuleb võtta uus kujundus, siis on tegu ikka väga kehva tarkvaraga. Kompromissina võiks vahest ühe versiooni vahele jätta, oodata kuni kujundus uue versiooniga sobib või otsida kujundus, mida vahest ehk uuendatakse.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Jah, kahekesi juba arvate nii, kõva.

 

Lihtsalt pole olemas kujundust, mis meeldiks kõigile- see on nii, sest kõik inimesed on erinevad. Nii on. Lihtne.

Kujunduste "nii tihedane" vahetamine on ka tingitud vB tarkvara uuendustest. Kui tuleb uus versioon, on tõenäosus suur, et eelmine kujundus uue versiooniga ei kattu ning muud üle ei jää, kui uus valida. Kui ka kattub- uuendused on alati toredad, ärge olge nii konservatiivsed.

 

Muidu saab foorumile lisada mitu DSG...

et iga üks valib oma maitse järgi dsg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Muidu saab foorumile lisada mitu DSG...

et iga üks valib oma maitse järgi dsg.

 

Iga lisakujundus tähendab administratsioonile uuenduste korral topelt tööd. Kaks lisakujundust juba kolmekordset tööd. Sellel pole lihtsalt mõtet, sest niigi on terve juhtkond siin vabatahtlikult ja ajapuudus on just peamine probleem kõigi jaoks. Henryl on ka elu, tegelt ka. :)


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kujundusel pole viga midagi, mis te vingute siin. Ei mina aru saa, mida te tõestada soovitate. Mitte et ma siia pugema tulin, kuid minu arvamus jääb siiski selliseks, et harju ära or gtfo.

Henryle: gj, eks ootame siis need väiksed uuendused ka ära veel. Font veits kahtlane ka. :D


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Nõustun Henryga: juhtkond on tõesti õppinud ignoreerima neid, kellele miski ei meeldi. Proovige kordki endast kaugemale näha. Kui-ei-meeldi-mine-minema suhtumine on kõige lollim ja ülbem suhtumine, mis olla saab. Eks me lõpuks harjume tõesti uue kujundusega ära, et teie saaksite taas kord uuega lagedale tulla.

 

EDIT: Kui iga uue foorumitarkvara versiooniga tuleb võtta uus kujundus, siis on tegu ikka väga kehva tarkvaraga. Kompromissina võiks vahest ühe versiooni vahele jätta, oodata kuni kujundus uue versiooniga sobib või otsida kujundus, mida vahest ehk uuendatakse.

Sorry, see suhtumine on tulnud just vastuseks sellisele suhtumisele nagu sul on praegu. Ma hindan inimeste arvamust kui see on argumenteeritud ja konstruktiivne siis praegu on sinu arvamus ainult see, et see on uus ja sulle ei meeldi. Ta on suvine ja kerge, ei näe põhjust seda muuta. Ning kui leiame hea kunstniku siis saab seda teha ka talviseks jne, et tulevikus ei peaks muutma.

Kujundus ei võetud uue versiooni pärast vaid kuna eelmine oli liiga tavaline ja vBulletin default moodi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Henry:

Kuna sa mõtleb juba suvele, siis võiks banneri kirja alla panna mingi 2d mururiba + "mõnusalt krõbe foorum" võiks kuidagi rohkem esile tuua?

Lihtsalt idee.

 

Drama töid ei ole plaanis kasutusele võtta?

Meeldetuletuseks on see teema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?137527-Vahvli-uue-teema-taust/page4

wow, see sügis banner on väga ilus. 5+

puking-rainbows-meme-rage-face.jpg

Muudetud liikme Marrk'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Drama töid ei ole plaanis kasutusele võtta?

Meeldetuletuseks on see teema:

http://www.vahvel.net/showthread.php?137527-Vahvli-uue-teema-taust/page4

 

damn, see ikka rämedalt pandav ju.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah need olid lahedad selle kujunduse jaoks.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Iga lisakujundus tähendab administratsioonile uuenduste korral topelt tööd. Kaks lisakujundust juba kolmekordset tööd. Sellel pole lihtsalt mõtet, sest niigi on terve juhtkond siin vabatahtlikult ja ajapuudus on just peamine probleem kõigi jaoks. Henryl on ka elu, tegelt ka. :)

 

Sa kukkunud?

Vbulletin uuendab automaatselt kõiki DSG-e korraga.

nii et paar dsg juurde ei teeks paha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa kukkunud?

Vbulletin uuendab automaatselt kõiki DSG-e korraga.

nii et paar dsg juurde ei teeks paha.

 

trah, siin oli väga palju custom mooduleid/pluginaid (kui mina juhtkonnas olin), mida oli vaja inviduaalselt uuendada. Kui sa tausta ei tea, hoia oma suu kinni, eks.

 

/ nüüd on tõesti võibolla vB 3>4 üle minnes need lisad eemaldatud, kuid varem oli küll nii.

Muudetud liikme Siil'i poolt

Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
trah, siin oli väga palju custom mooduleid/pluginaid (kui mina juhtkonnas olin), mida oli vaja inviduaalselt uuendada. Kui sa tausta ei tea, hoia oma suu kinni, eks.

 

kuule sina hoia suu kinni,

mul endal vbulletin foorum ja kui lisad/uuendad uue dsg siis ta paneb automaatselt kõik pluginid/moodulid sinna külge! vb kui sa olid juhtkonnas siis oli

ver vb 3.x aga hetkel vb 4.x :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kuule sina hoia suu kinni,

mul endal vbulletin foorum ja kui lisad/uuendad uue dsg siis ta paneb automaatselt kõik pluginid/moodulid sinna külge! vb kui sa olid juhtkonnas siis oli

ver vb 3.x aga hetkel vb 4.x :)

 

Jah, ja need pluginad ja moodulid on vB foorumist tõmmatud, läbi FTP kausta topitud ja 'install' nuppu vajutatud. Kõva, tubli administraator oled ikka. Väärid au kohe, respekt.

 

Meil olid mitmed kas täiesti või osalt ümber ehitatud custom moodulid ning pluginad juba Karli ajast foorumile kooditud. Neid ei olnud võimalik lihtsalt uuendada nii, nagu Sinu arust "foorumi juhtimise" korral uuendusi läbi viima peaks.

 

Aitab küll, ma ei hakka rohkem seda teemat räsustama.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Natukese liiga hele ja hakkab silmadele, aga vahet pole - nagunii käin foorumis, et ainult ühte teemat uuendada ning vaadata :)

 

Good luck.


76561197994118112.pngAddFriend.png

Mehel on telepaatiline võime näha läbi kurjategijate kõige jälgimad valed ja nendega manipuleerides jõuda lahendusteni..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx
Sorry, see suhtumine on tulnud just vastuseks sellisele suhtumisele nagu sul on praegu. Ma hindan inimeste arvamust kui see on argumenteeritud ja konstruktiivne siis praegu on sinu arvamus ainult see, et see on uus ja sulle ei meeldi. Ta on suvine ja kerge, ei näe põhjust seda muuta. Ning kui leiame hea kunstniku siis saab seda teha ka talviseks jne, et tulevikus ei peaks muutma.

Kujundus ei võetud uue versiooni pärast vaid kuna eelmine oli liiga tavaline ja vBulletin default moodi.

 

Ega see palju huvitavam ole. Mõni font on miniatuure, teine jällegi liialt suur, loetavust kui sellist ei eksisteeri.

Väga kahju, kui sa ei vaata teemasse, millesse ise postitada palusid. Minu arvates on loetamatus piisav põhjus kujundust mitte kasutada.

 

EDIT: Kui sa mind ei usu, siis W3-e tasub ikka uskuda. Netis on palju kalkulaatoreid, mis ütlevad sulle sama mis mina.

Muudetud liikme misterx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Teema pealkirjade font on veits mööda ikka..

 

Mis sellel viga?


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Teema pealkirjade font on veits mööda ikka..

Minuarust on küll täitsa OK.


b4asxt.jpg

Võrkpall

(Y)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

minu meelest kh väga ilus aga taust võiks natukene tumedam võinii olla aga muidu ilus, ja telefoniga kh nyyd parem.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See enam ei mahu ekraanile 1024x768.

 

Second that, pidin saidi 1x väiksemaks tegema (Ctrl + -)


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.