Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

The 2014 ranked season began in January, and now the battle for League Points draws to a close. The 2014 season ends on November 11Aga kas oma rank rewardid (äärised, skinnid) saab kätte 11 või jaanuaris :D ?

 

E:/ sain teada, Novembris

"You can track your progress in-client in the Leagues tab, but you will not earn the rewards until the season has ended in November"

Muudetud liikme PoleNime'i poolt

giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei oska kohe öelda, kas summoner rift muutub dota-taoliseks, kuid vinge on see küll... eriti need monsterite animationid spawnmisel

 

[video=youtube;ucqWHqp3J-U]

 

Dota texturid on Warcraft III järgi tehtud, mitte kuidagi ei saa see Dota moodi tulla, pigem siis Warcraft III stiilis tuleb.

 

 

Endale siiani meeldib see, nende järgi pidi see ka tulema parema performanciga tulema.


b_560_95_1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Omfg :D

Login loli, esimene asi 80 mängu chat limited siis vajutan Ok ja 38 mängu pean normalis võitma enne kui rankedit saan :D

 

Ja kas see tähendab, et ma jään season end rewardidest ilma ? :D

//nvm sain aru, et kui need mängud tehtud saan siis saan ikka rewarde.

Muudetud liikme @Topelt'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma ei saa aru, milleks see preseason vajalik on... kõiki uuendusi saab katsetada PBE's ka

 

minevik on näidanud et inimesed ei loe isegi patchnotesi...talon minu mängus küsis miks W enam ei silenci...(ei mäleta mis skill varem silencis aga see enam igatahes ei silenci). Ära looda et inimesed patch notesi loevad,


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Season 3 iconid ja borderid ilusamad ikka :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Andke õpetusi, kuidas topis hakkama saada. Enamik mängud on seal kaotatud, mitte ühtegi pole võitnud. Kui võidangi, siis team carry'b, aga tahaks ikkagi ise hakkama saada. Alati, alati ja alati on enemy minust tugevam, tankim jne, minion agro minule suurem, mida iganes, kõlab utoopiliselt, aga nii see lihtsalt on.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wardid ja farm lategamen või oota junglet saa kille ma arvan. pmst kui 1v1 solo kaotad siis juba lappes :D ise suht sitt topis ja üritan seda lane mitte mängida

 

Kui ma mingit Rivenit või Jayce'i mängin, siis ei saa see lane olla lihtsalt farmimise peal. :D Mina ei saagi kellegiga trade'da, sest vastane on alati tugevam ning minu minionid temale suurt agrot ei teegi.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.