Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Roamisingi kohe kui esimese itemi kätte sain (teen seda alati, üks mu põhipunktidest, miks ma carryn niiviisi temaga).

Ühe või kaks korda sain top lane roamida (Nidalee lubas ära reportida ksi eest, kusjuures ta ise feedis Pantheoni täiega) ja siis juba oli laning phase selline pool-sees-pool-väljas, et vaenlased olid nii feedis et nad lihtsalt lahmisid iga nurga alt, siis pidingi mina ka igal pool olema.

 

Ma sain ilusti hakkama nende vastu, sest nad olid täpselt sama jobud nagu need, kes minu tiimis olid, lihtsalt ühe korra tegin valearvestuse, sain surma ja nad kohe surrendisid.

Täiesti haige.

 

EDIT: Kas te tõesti ei pannud siis tähele, et minul on 11 killi ja Katal on ainult 4 surma? Hea küll, isegi kui ma oleks kõik need 4 korda Rengarit tapnud gankimise ajal, poleks ma ikkagi 11 killi kokku saanud.

Kuidas ma siis need killid oleksin saanud? Ikka roamides :)

 

Lihtsalt asi oli selles, et ma mängisin Kata küll täiesti üle midis ja juba pärast teist minion wave sundisin ta flashima ja backima, sain väga hästi farmida lanes, aga sellegi poolest oli selleks ajaks, kui ma esimese itemi kätte sain, terve vastaste tiim peale Kata juba feedis.

Rengaril oli selleks ajaks kas 3 või 4 killi kui ma esimese roami tegin, Pantheonil oli vähemalt 2.

 

See oli lihtsalt täiesti uskumatu, kuidas nad jooksid mööda mappi nagu peata kanad ja andsid niisama kille ära (näiteks 3 levelit väiksem Malphite ühe chain vestiga turret dives Katarinat, lihtsalt... niisama).

Ma ei pinguta üle, kui ütlen, et sellist kino ma enne näinud ei ole.

 

sitt farm sul


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
arvad, et kedagi huvitab su kommentaar? oletan, et parem mängja kui sina, kui sa olid bronzes kinni ja vingusid siin

 

see polnud isegi halvustavalt möeldud aga pullivend oled siiamaani nagu aru saada

 

ja btw ma olen vahepeal juba platinumi jõudnud X)


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see polnud isegi halvustavalt möeldud aga pullivend oled siiamaani nagu aru saada

 

ja btw ma olen vahepeal juba platinumi jõudnud X)

 

eloboost.gg?

 

 

"sitt farm" kuidas pole see halvustav? mõistus pole vist enda teha X.X


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

That feel kui carryd supportina teami ära. ^^

 

Threshiga Madlife. Panin nii next level hooke enemy Mid/Adc´le. Me olime räigelt maas early game ja siis hakkas tulema neid godlike hooke. Sain mingi ebareaalsete nurkade alt kogu aeg enemy fed carryd kätte. Kõige parem hetk oli see, kui just võitsime teamfighti tänu hookile + followed up 3 man E ning läksime inhi towerit pushima. Out of the blue lendas hook näkku 5 vs 3 Gravesile, follow up 3 man E ja saime inhi. Kohe peale seda backimist 5 man group enemy team jookseb eemale meist, flash + Q, sain samal ajal Sona ulti näkku, Ori jäi konksu otsa ning lendasin sisse. 5 man E + R.

 

Both teams just jizzed. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ja juba jälle selline tunne, et võib quitida. LoLi isu kaob ikka kiirelt, Lcs on ainus mis mängu tuju tõstab. :P


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Keegi teab, kas Rusty BC on saada ka veel kuskilt?

 

Võibolla Mystery Giftist on võimalik saada, muidu ei ole. Rusty Blitz on Top 1 kõige koledam skin mängus, kuskilt lugesin. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.