Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Quitisin LoList, ilmselt lõplikult, kõik need raisatud tunnid arvuti taga, selle ajaga oleks võinud midagi paremat teha, kahju.. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Quitisin LoList, ilmselt lõplikult, kõik need raisatud tunnid arvuti taga, selle ajaga oleks võinud midagi paremat teha, kahju.. :/

 

Miks siis? Bronzes retard tiim? ega Loli peale jah läheb palju aega, kui pelada. Arvuti üldse võtab palju aega.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D, ma gold muidu, lihtsalt ei jõua ning ei oska enam. Olin 2 kuud quited suvel ning ei taju enam.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
:D Nats pelada ja käpas jälle, nagu Godyhr gi teeb :D aga eks ühelpäeval quitivad kõik loli.

“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Käia tööl ja loli pelada, siis polegi vabaaega, ehk siis pole ka sõpradega väga suhteid, kui igapäev pelada.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega ma arvan, et kui ma tööl käiks siis jääks samamoodi loli pelamine pooleli aga praegu on võimalus mängida ja seda ma ka teen;)

 

// http://gyazo.com/120e49ae07dc682461c1848f237f7005 Nojah:D

Muudetud liikme V2ikeUfo'i poolt

"Elu on inimese parim aeg."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Uue mapiga võiksid tekstuurid olla rohkem teravamad, hetkel tunduvad suhteliselt udutatud olevat, aga kõik muu on lihtsalt perfektne. Sellega on vaeva nähtud. Arvestades seda, kui kaugele on jõudnud LoL oma välimusega (champide splashartid jne).

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Uue mapiga võiksid tekstuurid olla rohkem teravamad, hetkel tunduvad suhteliselt udutatud olevat, aga kõik muu on lihtsalt perfektne. Sellega on vaeva nähtud. Arvestades seda, kui kaugele on jõudnud LoL oma välimusega (champide splashartid jne).

 

dno mulle just tundub, et teravamad tekstuurid =D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No League November inc? Kahju, et mul oma LoL kontoga pole midagi teha tho. Tasuta ka ära ei anna.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Igasuguste ikoonidega, mida saad mängude mängimistega, läheb veidikene aega. FAQ'is on iga kord kirjas ju.

 

Kas Piglet tuleb Ameerikasse Curse'i mängima või? Milleks, ma ei saa aru? Kuidas ta keeleliselt hakkama saaks, damn.

Muudetud liikme Attachment'i poolt

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igasuguste ikoonidega, mida saad mängude mängimistega, läheb veidikene aega. FAQ'is on iga kord kirjas ju.

 

Kas Piglet tuleb Ameerikasse Curse'i mängima või? Milleks, ma ei saa aru? Kuidas ta keeleliselt hakkama saaks, damn.

 

Ilmselgelt saab pappi rohkem ja inglise keel on õpitav täiesti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

47/9/6 Kata game Hexakillis. Hexakill lasti nina alt rotti. :( Kaks pentat ja kolm quadrat tho.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lel tuleb vist LoL reinstallida, reaalselt mitte ükski teine pela pole nii huvitav. Sai ka Dota 2 ära proovitud, igav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.