Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Damn, vs bots ja suudad ikka aurma saada lol

Irw, mu lolking pilt oli eilseks, mis sa arvad, et sealt edasi ei mängigi, vaid jätan teile vaatamiseks normal winid?? Igatahes botis sai eile harjutatud õhtul uusi champe, sp normalit enam ei näe.

 

Muidu see uus support ka loli stores olemas, 1 skin ka seal.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irw, mu lolking pilt oli eilseks, mis sa arvad, et sealt edasi ei mängigi, vaid jätan teile vaatamiseks normal winid?? Igatahes botis sai eile harjutatud õhtul uusi champe, sp normalit enam ei näe.

 

Muidu see uus support ka loli stores olemas, 1 skin ka seal.

 

fakeyee.png

Minuarust võiksid sa rohkem rääkida sellest, miks sa plat vend ennast boostida lasid ja miks sa praegu ranked pelasi ei tee?


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

23 mängu järjest kaodanud rankis :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas see võimalik on ?

 

Võimalik et tahab deboosti saada ja siis tier skipimist proovida. Eks ta ise teab paremini miks.

 

fakeyee.png

Minuarust võiksid sa rohkem rääkida sellest, miks sa plat vend ennast boostida lasid ja miks sa praegu ranked pelasi ei tee?

 

Ma ei tea kui võrrelda tema mänge(siis kui tema gg'd checkitud sai veidi ennem boosti algust) nendega mis tal praegu seal match historys on siis ma ütleks et ta laseb normal mänge ka boostida :lol:

 

 

LoL'i vastu hetkel huvi kadunud. CS:GO


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Võimalik et tahab deboosti saada ja siis tier skipimist proovida. Eks ta ise teab paremini miks.

 

 

 

Ma ei tea kui võrrelda tema mänge(siis kui tema gg'd checkitud sai veidi ennem boosti algust) nendega mis tal praegu seal match historys on siis ma ütleks et ta laseb normal mänge ka boostida :lol:

 

 

LoL'i vastu hetkel huvi kadunud. CS:GO

Lasen normal game boostida, irw siis ma peaks küll rikkur olema. Igatahes need minu gamed, ranki pole sp, kuna harjutan erinevaid champe, millega rankis läbi lüüa, kuna adc on rohkem pelatud, sp sõber peaks rankis sup tulema.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lasen normal game boostida, irw siis ma peaks küll rikkur olema. Igatahes need minu gamed, ranki pole sp, kuna harjutan erinevaid champe, millega rankis läbi lüüa, kuna adc on rohkem pelatud, sp sõber peaks rankis sup tulema.

Farmida sa ei m6ista ja decent cs

Ise teed katkise champiga nagu wu 0:7 normalis ja veidi peale obvious boosti oled caityga 8:1 normalis, ilmselgelt pole sinu mängitud.

Obvious is obvious.

 

Ma ei tea keda sa lolliks pead plat.


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Farmida sa ei m6ista ja decent cs

Ise teed katkise champiga nagu wu 0:7 normalis ja veidi peale obvious boosti oled caityga 8:1 normalis, ilmselgelt pole sinu mängitud.

Obvious is obvious.

 

Ma ei tea keda sa lolliks pead plat.

Nüüd mök-mök?

cait.png

jinx.png

Mõned pildid mängudest alles jäänud.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nüüd mök-mök?

cait.png

jinx.png

Mõned pildid mängudest alles jäänud.

 

100 farm ja 22 min :D? gg.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alles õpin last hitimist, varem oli üldse 50. Võtsin auto attacki ka maha. Plaan paari nädala pärast farm 10min kuskil 75-100 saada

Plati toormaterjal...

 

 

Tunnista et oled bronze ja koigil elu lihtsam :)

 

Uus champ mis tuleb on male( mitte braum ofc)


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Plati toormaterjal...

 

 

Tunnista et oled bronze ja koigil elu lihtsam :)

 

Uus champ mis tuleb on male( mitte braum ofc)

Bronze ei saa olla, kuna ise carrysin eunes silver v-iii sealt plaanis gold teha. Harjutan veel viimased pelad normalis ja siis euw lähengi ranki


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Bronze ei saa olla, kuna ise carrysin eunes silver v-iii sealt plaanis gold teha. Harjutan veel viimased pelad normalis ja siis euw lähengi ranki

 

ossaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa sa oled nii hea õpeta mind ka


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Alles õpin last hitimist, varem oli üldse 50. Võtsin auto attacki ka maha. Plaan paari nädala pärast farm 10min kuskil 75-100 saada

Lasid kuni silverisse auto attack peale v :D

 

Muidu ise võtsin kohe maha kui mängima hakkasin, väga jama oli farmida, kes muidu kasutab seda veel?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kasutan autoattacki ja olen gold iv :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.