Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

vaatan finaali, täiesti hullumaja kui hea show ...

see anime film oli lihtsalt epic :D

 

Seda oli juba enne yt näha. Oleks võinud üllatuseks jääda. JA selline no plays finaal, vähe suur pettumus finaal. Ainuke hea asi oli vist see orkester, kelle kontserdile ma läheks niisamagi :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Seda oli juba enne yt näha. Oleks võinud üllatuseks jääda. JA selline no plays finaal, vähe suur pettumus finaal. Ainuke hea asi oli vist see orkester, kelle kontserdile ma läheks niisamagi :D

 

ma polnud ennem näinud :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei või siia teemasse postitada ega vaadata? Postitasin päev enne seda üritust selle..

Kui sa ei soovi tulemust teada saada, siis pole mõtet ronida LoLiga seotud kohtadesse enne kui sul VODis vaadatud. LoLi clienti esilehel oli ka kohe tulemus kirjas. Saatsid ikka Riotile ka kaebekirja?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa ei soovi tulemust teada saada, siis pole mõtet ronida LoLiga seotud kohtadesse enne kui sul VODis vaadatud. LoLi clienti esilehel oli ka kohe tulemus kirjas. Saatsid ikka Riotile ka kaebekirja?

 

Ma pole clientidki avanud.. Vahet pole, aru inimsesed nagunii ei saa.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
PUTSI ma ÜTLESIN, ET EI SPOILI.

 

Ma ütlen, et ära palun postita siia teemasse enam kunagi, siis sa ei postita kaa? Kõrgelt sa kukkund oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ütlen, et ära palun postita siia teemasse enam kunagi, siis sa ei postita kaa? Kõrgelt sa kukkund oled?

 

10 meetri. Ja need kaks asja on täiesti erinevad asjad...pead võiks ikka natuke kasutada.


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
10 meetri. Ja need kaks asja on täiesti erinevad asjad...pead võiks ikka natuke kasutada.

 

Rahune maha, keegi pole sul siia käskinud tulla vaatama tulemusi. Haritud inimene teab, et sellistes League of Legendsi puutuvates teemades on selgesti aru saada, et seal toimub spoilimine. Sinu enda viga, ära ärple enam.

 

Kõik see avatseremoonia jne mis seal tehti on imo liialdus. E-sport nüüd küll sellist vaeva pole väärt lol.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Rahune maha, keegi pole sul siia käskinud tulla vaatama tulemusi. Haritud inimene teab, et sellistes League of Legendsi puutuvates teemades on selgesti aru saada, et seal toimub spoilimine. Sinu enda viga, ära ärple enam.

 

Kõik see avatseremoonia jne mis seal tehti on imo liialdus. E-sport nüüd küll sellist vaeva pole väärt lol.

yolo, vaata mis rahvas kohale tuli ning mis summad läbi käivad


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.