Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Masendav.. Riisiõgardid tegid ikkagi ära.:(


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma ei saa aru mismoodi sellisel tasemel tiimid ikka nii lihtsast asjast aru ei saa, et kui kaugeim lane pushib ja vastane tahab baronit teha ning sellega venitab lihtsalt sheni pushi, siis su ainuke võimalus on kas hardengage baronisse või lähed ja kaitsed oma lane ja annad baroni ära. Fnaticul ikka vaja mäng ära throwida ja joosta tika-taka seal lane ja baroni vahel. Lõpuks kaotasid nii baroni kui ka toweri. Fnatic niikuinii võitis pmst kõik teamfightid, siis oleksid pidanud nad seal ka lihtsalt sundima Royali fighti ja oleks arvatavasti Fnaticu mäng olnud.

 

Aga noh, näha oli, mis Puszu suhtumine tõi. Esimesed 2 mängu totaalsed failid Fnaticult.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

xPeke oli suur pettumus, mängis alla igasugust arvestust, kuid soaz üllatas mid, super mängud temalt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

keda boostitakse vist:D

 

4CZoz.png nime ei hakka ütlema:D

 

 

endal selline tho:

 

4CZww.png

 

saab siis gold 1 võlusid nautida, +6 :D

Muudetud liikme Kristjan194'i poolt

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Täna kell 17:00 algab registreerimine 5v5 turniirile SquidSquadTournaments chatroomis ! Loodame 8 teami kokku saada. Ajage oma jüngrid kokku ja tulge osalema!

Reeglid: http://pastebin.com/kgSQXZ8Y

 

https://www.facebook.com/SquidSquadTournaments


7.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
miks arvad et teda boostitakse? see võib ta alt kasutaja ka olla... ehk smurf

 

suht kindel, olen pikalt tema LoLkingi jälginud. Vahepeal mingid lambised 4/12 twitchiga kaotused(normalid), siis 8 win streak rankis(haige stomp). Lisasin ta ka mingi aeg, küsisin mis värk on:D ignos ja deletis mu ära:P


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht kindel, olen pikalt tema LoLkingi jälginud. Vahepeal mingid lambised 4/12 twitchiga kaotused(normalid), siis 8 win streak rankis(haige stomp). Lisasin ta ka mingi aeg, küsisin mis värk on:D ignos ja deletis mu ära:P

 

Kas sul on tõesti nii palju vaba aega, et teisi lolkingis stalkid? :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pohh, senikaua vene servus for fun..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
suht kindel, olen pikalt tema LoLkingi jälginud. Vahepeal mingid lambised 4/12 twitchiga kaotused(normalid), siis 8 win streak rankis(haige stomp). Lisasin ta ka mingi aeg, küsisin mis värk on:D ignos ja deletis mu ära:P

Ma ei tea enda tutvusringkonnas veel ühtegi inimest, kes normalides normaalselt mängida üritaks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei tea enda tutvusringkonnas veel ühtegi inimest, kes normalides normaalselt mängida üritaks.

 

Ma ei taha küll midagi halvasti öelda aga sa jätad iga oma postitusega mulje nagu sa oleksid mingi põhjanaba, kõike teadlik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei taha küll midagi halvasti öelda aga sa jätad iga oma postitusega mulje nagu sa oleksid mingi põhjanaba' date=' kõike teadlik.[/quote']

Normalid ongi selleks, et niisama miskit uut üritada või pingevabalt mängida. Live with it.

Pluss väga sügavalt kahtlen, et keegi viitsiks kedagi pea 2 kuud boostida. Pigem leiti endale õige champ või õige mängimiseviis ja nüüd tõustakse metsikult.

 

.

Muudetud liikme vortex'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Normalid ongi selleks, et niisama miskit uut üritada või pingevabalt mängida. Live with it.

 

Sina ütled, et on pingevaba mäng ja muu siuke, aga mõne jaoks ei ole, bottidega harjutavad algajad, kui arvavad, et on natukene edasijõudnud lähevad nad normalit ja mängivad pingsalt, kuna nende jaoks on ka see võit. Ära räägi kõike endavaatest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sina ütled' date=' et on pingevaba mäng ja muu siuke, aga mõne jaoks ei ole, bottidega harjutavad algajad, kui arvavad, et on natukene edasijõudnud lähevad nad normalit ja mängivad pingsalt, kuna nende jaoks on ka see võit. Ära räägi kõike endavaatest.[/quote']

Jutt käib siin ikkagi inimeset, kes on plat1s juba. Mitte mingitest vendadest, kes 2 nädalat tagasi LoLi allalaadisid. Loe enne postitused läbi ka ja siis võta sõna.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jutt käib siin ikkagi inimeset, kes on plat1s juba. Mitte mingitest vendadest, kes 2 nädalat tagasi LoLi allalaadisid. Loe enne postitused läbi ka ja siis võta sõna.

Tõesti minuviga, ei näinud kuskil, et see inimene kellest jutt käis on Platis. :)

 

Aga riot ikka p**e küll, koguaeg ainult Westiga probleeme :D

Muudetud liikme MeistriMees♂'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.