Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Thats fucking it! Ragequit. Haiged faking debiilikud on seal rankis. Tahaks rahulikult mängida kõrgema elo juures, aga elohellist lihtsalt ei saa välja. Pead olema mega üüber super hüper lucker tiimidega. Juba ma ei tea mitmes mäng järjest olen ma mega op, aga pro elo 5000 vennad panevad oma kõik ultid tangi peale ja surevad. FUCK THAT SHIT. Panen uninstalli ka, mu närv ei pea vastu. Ütle ainult, et ei aja närvi, kui sa annad endast kõik ja mingid värdjad tuimalt feedivad. What ever.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Thats fucking it! Ragequit. Haiged faking debiilikud on seal rankis. Tahaks rahulikult mängida kõrgema elo juures, aga elohellist lihtsalt ei saa välja. Pead olema mega üüber super hüper lucker tiimidega. Juba ma ei tea mitmes mäng järjest olen ma mega op, aga pro elo 5000 vennad panevad oma kõik ultid tangi peale ja surevad. FUCK THAT SHIT. Panen uninstalli ka, mu närv ei pea vastu. Ütle ainult, et ei aja närvi, kui sa annad endast kõik ja mingid värdjad tuimalt feedivad. What ever.

 

Ei viitsi ka enam palju mängida päevas. 100 elo juba langenud, sest tiim tarde täis. Tihti kohtan trolle ja täis idiootseid duosid. Hommikul ka oli mul tiimis 1600 elo vend koos oma sõbraga, kes oli alla 1200 elo ning 1600 elo vend oli täiesti ajukääbik otseses mõttes ning 1200 elo mats rääkis "Ad carry or troll and afk". No mida sa sellistega teed?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ei viitsi ka enam palju mängida päevas. 100 elo juba langenud, sest tiim tarde täis. Tihti kohtan trolle ja täis idiootseid duosid. Hommikul ka oli mul tiimis 1600 elo vend koos oma sõbraga, kes oli alla 1200 elo ning 1600 elo vend oli täiesti ajukääbik otseses mõttes ning 1200 elo mats rääkis "Ad carry or troll and afk". No mida sa sellistega teed?

 

See on täiesti tavaline, et last pick tahab mingi solotop olla, aga solotop võetakse ära ning siis see tarkpea lastpick võtab ikka solotopi jne. Ma vahest korrutan mitu korda, et võin mängida mida iganes peale suppordi, kui olen lastpick. Tarkpead ikka käsevad mul supportida. Tulgu vastu natukenegi, ma võin seda mängida, aga ma ei karda tunnistada, et ma olen absoluutselt kohutav support.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
See on täiesti tavaline, et last pick tahab mingi solotop olla, aga solotop võetakse ära ning siis see tarkpea lastpick võtab ikka solotopi jne. Ma vahest korrutan mitu korda, et võin mängida mida iganes peale suppordi, kui olen lastpick. Tarkpead ikka käsevad mul supportida. Tulgu vastu natukenegi, ma võin seda mängida, aga ma ei karda tunnistada, et ma olen absoluutselt kohutav support.

 

thats me, lowelos võidan niimoodi 90% mängudest

 

#swimatme

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

 

5 milli? Miks mitte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei no normaalne. Full tank overfarmib tervet tiimi ja carryb mängu ära. Seda olen malphiga ennegi teinud, aga ikkagi, näitab lihtsalt kui haledad playerid rankis on.

lol0.png


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei see on normaalne, et ma pean täiesti saamatut ashet supportima. Sellest hoolimata sain 8/0 skoori. Rankis on lihtsalt haiged idioodid. Väga imelik on mingite ja supportide ja tankidega carryda mänge. Noo selles pelas oli lux ka fed veits, teised said mängu käigus kille.

lol00.png


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sitt tiim.. taas..

 

pr0team.jpg


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Noo mul on haige unluck LoLis. Te lihtsalt ei kujuta ette mis tiime ma saan. 20% mängudest on võidud viimastel nädalatel, 80% on kaotused. Ma annan endast parima, et tiimiga suhelda ja koostööd teha ning samal ajal ise hästi mängida, aga ikka tolgused teevad nii idiootseid asju. Ega ma ei ole pro, eks ma ka vahest failin, aga pigem on mul värdjad tiimid.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Muideks saab küll, kui ikka selline tiim, kes mängida üldse ei oska.

Mul ükskord oli mingi 3 botis..

Vahepeal üldse 1 lane tühi .


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma annan endast parima, et tiimiga suhelda ja koostööd teha ning samal ajal ise hästi mängida

 

Low elo peal pole mõtet oma aega ja närve raisata selle peale. Ainuke asi, mida sa teha saad on loota, et ühel ilusal päeval saad sa sealt välja ning natuke kõrgema elo peale, kus on kõvasti vähem selliseid inimesi, aga ära muretse, sest selliseid leidub ka kõrgemas elos.

 

untitled.jpg

 

Graves tahtis midi minna ning mõtlesin, et ah pohh trollin, niikuinii mingi mõttetu team ja läksin twitchiga roamima.

Muudetud liikme frosty50'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Täna ikka vapsee julma paugutanud rankis. :D

rankedg.png

 

Frosty, tundub, et annab välja ronida küll. 2 päevaga elo 950-1105. Kõik tänu duo rankile.

Muudetud liikme Netsky'i poolt

sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aa ei, ma arvasin ise, et võimatu välja saada. Sellepärast ütlesin, et ikka annab küll.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.