Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
solo baron ple mingi hull asi ju, ma isegi xiniga ära solond.

FREE WEEK CHAMPS SO OP

 

Mis nad nüüd nii op'd on, aga jah, ma olen teinud ´mundoga solo baron.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi pole ütlendki, et see hull asi :D :D :D


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Üli perfi ranked mäng oli.

Läksin lee siniga mid ganki, anivia võttis just 1 vs 2's xini maha ja oli passive all, cassie oli mingi kolmveerand eludega. Anivia pani seina ette ja sealt tuli mu "pro flash", flashisin cassi selja taha, kui ta ulti pani ja lõin ta turreti alt naksti aniviale sülle oma ultiga, võtsime kohe maha nii, et ta ei jõudnud tehaga midagi. Läksime siis terve tiimiga nende junglisse, võtsime järjest kõik 4 matsi maha kes topis olid ja jungles ning kes lihtsalt appi jooksid. Hävitasime absoluutselt kõik ära 22 minuti peal. :D Nad ei jõudnud surrendidagi. Ja kusjuures nad isegi ei feedinud üldse, meil oli super teamwork.

 

Sellised rankid mulle meeldivad, mitte kus mingi vend võtab solotopi kuigi solotop on olemas ja afkib siis peale feedimist.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dat eloo :D:D

 

p3nr.gif

 

üle pika aja 1 ranked. olime mingi 7-21 taga(bot lane oli jube), aga tõmbasin elu käima :)


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Meil oli rankis siuke seis, et 5 - 29 tiimide skoorid, see oli juba mingi 20 minuti peal. Ei andnud me alla, defisime, farmisime nii kõvasti kui saime ja 60 minuti peal tuli ka võit. Kille oli meil ~10 vähem kui nende tiimil, aga raha 6k rohkem. Tervel tiimil oli meil peagu 300 farm(v.a supportil), neil oli ~150-200.

 

EPICNESS.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

1,5k vähe?? nalja teed?

Endal minngi 930


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Low elo :l

 

Alati võiks rohkem olla, aga mul on selline asi, et saan teatud piirini ja siis on lihtsalt iga mäng mul troll team, kes ei taju midagi ja langen tagasi 1400 peale. Siis jälle tagasi 1550 peale ja siis jälle alla. Nii juba pikalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lolwut

pB9f


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

;p

pIt4.gif


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lisage Eastis Kikzstar, tahaks ranki duo kaaslast. Elo võiks olla 1000-1200. Endal on 1060 vms. Solo rank on nagu needus, ainult retarde saab tiimi.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Olgem nüüd ausad, kui ma suudaks 90-100% kõik mängud ära carryda, oleks mul elo 2k+. Aga vot ma ei suuda. Ma olen neid mäng ära carrynd piisavalt, aga ma võin ka olla 15-20/0 ja vabalt võime pähe saada. Kui tiim ikka mitte midagi ei suuda, siis ei ole carryst ka kasu. Ma ei tea mitu korda ma juba mingi 15 kill scorega ja paar surma olen mänge pähe saanud. Tiim arvab, et lebo keiss on 1 vs 5 ükshaaval peale joosta ja ongi gg.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
4 mängu järjest ezi lasknud ja kõik mängud ära carrynud, lebo.

WTH, proovi äkki suudad ka mängud ära carryda

 

enamus mängud kus mul on korralik support botis suudan ära carryda, aga kui ikka väga retardid tiimis sis läheb raskeks, puszu AD ruunid soooooo fkin OP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Puszu?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

asd.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.