Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

New favorite rengar:

Rengar_shit.png

 

Väike story ka siis..

Umbes 5minutit afk m2ngu algusest oli Nidalee ja umbes 12 min afk oli Riven ja ikka võitsime,cuz well,im rengar.

 

Üks quadra,paar tripelit ja palju double kille :D

 

See build on täiesti lollus.

--------------------

 

Soloq omadega mul perses, peab väikse pausi tegema.

 

2 mängu ise feedinud nagu hull. Just oli selline pela kus sain tfiga alguses invades triple killi. Nii kaua jamasime seal, et ma läksin midi oli enemi ziggs lvl 4 ja tal oli 25 cs. Siis rengar feedis topi ka veel ära :D Haige mäng :D

 

1546 elo -.-

 

 

Xerath cd pikad? Kuidas, Tal lvl 5 Q on mingi 3 sec cd ju?


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
zed puhta saast ju :D mängin warwick, fiddle või rengar junglit või solotop voli või darius.

 

Miks? Mulle meeldib täiega. :D Hea escape, hea poke, hea damm. :D Üldse kuidagi hea mobility.

 

See build on täiesti lollus.

--------------------

 

Soloq omadega mul perses, peab väikse pausi tegema.

 

2 mängu ise feedinud nagu hull. Just oli selline pela kus sain tfiga alguses invades triple killi. Nii kaua jamasime seal, et ma läksin midi oli enemi ziggs lvl 4 ja tal oli 25 cs. Siis rengar feedis topi ka veel ära RpS_biggrin.gif Haige mäng RpS_biggrin.gif

 

1546 elo RpS_glare.gif

 

 

Xerath cd pikad? Kuidas, Tal lvl 5 Q on mingi 3 sec cd ju?

 

Meil tegi mingi vend Rengar AP buildi. Dunno kas peaksin too välja naerma või töötab. Ta failis anyway.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

veigar ikka täielik OP

ma level 8 masterid kõik AP peale läinud, ingame osta paar seda faking hati millel +100 ability power, siis spammi veigari Q abilityd minionisse, iga killiga saad +1 ap, lõpproundis oli mul ability power 900+, teemo ja voliber oli ainukesed kes mind killisid, teised kõik tulid, viskasin stunni peale siis W ability, Q peale, siis for sure vend low hp, siis ultimate kh ja dead :D

veigari enda damage on suht saast aga ability power ikka võimas


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
veigar ikka täielik OP

ma level 8 masterid kõik AP peale läinud, ingame osta paar seda faking hati millel +100 ability power, siis spammi veigari Q abilityd minionisse, iga killiga saad +1 ap, lõpproundis oli mul ability power 900+, teemo ja voliber oli ainukesed kes mind killisid, teised kõik tulid, viskasin stunni peale siis W ability, Q peale, siis for sure vend low hp, siis ultimate kh ja dead :D

veigari enda damage on suht saast aga ability power ikka võimas

 

Just camp the shit out of veigar @ early game - easy.

 

@Netsky - AP Rengar oli viable, kuid peale (dfg) nerfi pole see enam nii effektiivne. S3 peaks AP Rengar taas viable olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Zed on uus lemmar mul. :D

Mehejutt! Sama :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hallar jube päev lolis täna, elo kukkus rämedalt... Jubedad tiimid, keerasid mängud tuksi...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tundub, et ma olen oma skilli tagasi saanud. :D Mul terve tiim oli 0/10 ja 0/5, ma olin 0/0, lõpetasin 3/9'ga 40 mindi peal 4 vs 5 ja xerath oli 1/24 meil. :D Ofc saime defeati aga haige kuidas vastas tiim üle sai minult, hüppasin igalpool ringi, tegin haigeid escape, lendasin üli haigelt sisse, aga kuna nad nii fed olid siis nad kas luckisid ära ja said mu mitmekesi maha(ei saanud kordagi 1 vs 1 teha) või siis jooksid minema. Aga naljakas kuidas full fed teami vastu 1 vs 2-3 lendasin ja hakkama sain. :D Surma sain ainult siis, kui vastas tiim mind kuskilt üllatas. Egoboost tuli mul LoLis, arvasin, et ma vapsee nuub, aga võta näpust. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Nordicus on ikka haigelt low vennad ma vaatan.

 

Oldnews. 5/2 pealt 9/8 peale. Teamwork 0, teamfightid on alati nii, et PING PING sisse terve tiimi poolt ja siis üksi lendan sisse, teised lähevad farmima... :D Kuigi ise pingivad ja kõik koos on jne.

 

/Defeat, ma olin fed aga no soloda meeldib kõigile tiimis. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Zediga quadra just. 9/1 skoor, aga krdi tal damm kuidagi väike, isegi siis, kui vastased pole fed ja ise olen.

 

/E: 19/10 lõpetasin, lategamesin olin suht useless.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei pela ranki jobu.:D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Noh, xD normalid veel hullemad... Mis mõttega sa normalite üle vingud? xD

 

ning tõru, kui high siis west on eastiga võrreldes? Endal mõlemas serveris kasutajad, west 1569 ; eeast 1587

 

Noo see, et seda vingumiseks pead, küll minu süü pole. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Proovisin just smurfida EUNE oma uue lvl 30'ga. Ja pean ütlema, et võrreldes westiga on tase hoopis teine. 3-0 olen hetkel aga kõikides mängudes oli nii vastastel feeder, kui ka minu tiimis. Kolmas pela oli vapsjee, no jungle, no ad carry ja no support... Lihtsalt random champs - sealt ma dodge'sin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Palun öelge mis vahet on normalil ja rankedil ? täpselt samad ju

easti ja westi taseme vahe on üliväike

Minujaoks on normalite ja rankedite vahe suur. Normalites ma trollin pmst iga pela. Rankedis panen oma tryhard püksid pooleldi peale.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.