Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Pelasin DotA 2-te vahepeal aga viskas üle, et igas mängus 2-3 disconnected inimest. Tho mäng ise raskem ja parem kui LoL...

 

Seega naasen LoL-i. Kui quittisin siis polnud East või West teemat vms. Kas ma saan selle valida ja kui saan siis, mille ma valima peaksin? Hakkan uuesti TF-iga hullu laskma vast, kuigi ta pidi veits nerfed olema.


beathm5.gif

rinkz.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Suht sitt start oli täna, botist üks disconnectis, topis suutis üks tüüp esimesed 2 surma mängus saada ning veidikese aja pärast kui boti tüüp reconnectis lubasid mõlemad botis trollima hakata. 0/7 oli skoor kui sain esimese killi ning pärast seda suutsin saada veel 2 triple killi mängu jooksul. Võitsime ning mängu lõpus oli skoor mul 13/3/16 ning mäng lõppes 31 minutiga. Fiddlestickiga mängisin junglis.

Muudetud liikme megahit'i poolt

[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis ma valin siis? Kavatsen siiski redelil ülespoole ronida ja tahaks normaalseid mängijaid. Hakkan probs aint solo rankedit mängima esialgu.

Soovitan easti minna, seal võimalus ESL balticus osaleda kui punt kokku ajada ja 5x vähem serveri probleeme.

See, et east on täis retarded poolakaid ja venelasi, on lihtsalt üks debiilne vahvli foorumlaste ettekääne miks nad mänge kaotavad ja "Elo Hell'is" istuvad. Westis kohtan ise samamoodi pidevalt venelasi, kes räägivad oma hieroglüüfidega, sest ega eestlased pole ainukesed, kellest paljud Westi ennast transferisid.

 

/Typod

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Fakk... TF on nii rõvedal nerfed... Ei saa enam üle mapi teleportida, fucking ebareaalne ju. Vähe sellest, et ta squishy on. Kas Karthuse ultit ka nerfiti või tal ikka sama?

 

Kõikide global ultide cd tõsteti üleses. TF ofc, et ei saa üle mapi teleda, see oli op ;)


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Täna esimene pela, ei läinud väga hästi. :S

 

 

Honorit on alles vähe.

honor.PNG

 

No mis sa loodad siis best player EU/NEs saada siis, kui oled alles lvl 10?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/en/case/238291/#nogo sain siis sellise asja pärast 2 Dec suspended. Saatsin juba kirja riotile ka. HÄSTI LÄHEB, mingi random tribunali vennad bannivad.

tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
http://eune.leagueoflegends.com/tribunal/en/case/238291/#nogo sain siis sellise asja pärast 2 Dec suspended. Saatsin juba kirja riotile ka. HÄSTI LÄHEB, mingi random tribunali vennad bannivad.

 

Huvitav küll, kuidas on enamus, keda ma tean banni saanud enamasti lambikate asjade eest ning sõimamiste eest ja ma veel puhtal lehel :D:D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Huvitav küll, kuidas on enamus, keda ma tean banni saanud enamasti lambikate asjade eest ning sõimamiste eest ja ma veel puhtal lehel :D:D

 

see mille eest mina sain, selles enam lambikamat ei saa olla. Mida ma õige ütlesin seal? enemy team reportis, ilmselt lihtsalt mad vastane


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.