Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

eks ikka peab vaatama ka milline champ millisesse team compi sobib, aniviaga see häda et suht palju countereid... pushimisel ja baron/dragon võtmisel anivia ülitugev. 1on1 on burst ka päris hea, aga jah roamimiseks ta kindlasti ei sobi, slow bird is fuckin slow


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eks ikka peab vaatama ka milline champ millisesse team compi sobib, aniviaga see häda et suht palju countereid... pushimisel ja baron/dragon võtmisel anivia ülitugev. 1on1 on burst ka päris hea, aga jah roamimiseks ta kindlasti ei sobi, slow bird is fuckin slow

anivial palju countereid? ei taha ülbena paista aga see on väga debiilne väide.. tal on hard countereid 2 ja soft countereid 1?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

millist buildi soovitate veigarille? 100% ability power ? vähemalt nii ma kuulsin mõnelt loli mängialt koolis :)


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
anivial palju countereid? ei taha ülbena paista aga see on väga debiilne väide.. tal on hard countereid 2 ja soft countereid 1?

 

Ülbe oled sa nkn ;) Teda minuarust suht kerge counterdada. Soloqs igatahes.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
hea anivia stompib pmst igat champi peale fizz/diana

 

hea anivia stompib diana ja fizzi ka ära kui vaja.

Diana R'iga hakkab tulema lükkab anivia Q - E ja R ja Diana peab juba nihhi tõmbama.

 

aga kõige haigem noobstomper soloq 1,5k elo on ikka katarina , iga mäng mingi fed kata ja keegi ei oska ta ultit ka cancelida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
otsa pidi vist elo hellis...1173, nunu 10 minutiga 0/6

 

Ole vait, kõige parem LOLi sepp siin kommunis aka p0lt räägib, et ELO HELLI pole olemas!!!!!! STFU!!!


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ole vait, kõige parem LOLi sepp siin kommunis aka p0lt räägib, et ELO HELLI pole olemas!!!!!! STFU!!!

 

Mida sa seletad? Sa ei suuda 1k-st üle saada. Ilmselgelt oled halb. Minuarust olles kaua ühe elo juures oledki sa selle elo vääriline


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Elohell on minu jaoks see koht, kus inimene ei suuda enam kõrgemale saada. Teise seasoni ajal olid kõik " RIOT PLEASE NEW SEASON, WANNW GET OUTOF ELOHELL" , ming hämmastab, et season3 on need samad vennad juba jälle alla 1k :D

 

Keegi oskab öelda mille järgi antakse sulle raitingut juurde/ per game? Atm. on jäänu see mul 24 juurde, vahel oli 36 ja season 2 oli veel 12

Muudetud liikme p j god'i poolt

Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.