Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Kui pingi probleem, siis reconnect peaks aitama.


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul koguaeg ping 10-30 vahel

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

endal 2 erinevat netti, mindiga on nii et ping 90+ = massive lag, spiked lähevad kuskil 600 kanti

siis on veel telefonist ruuditud elisa mingi imeasi, ping on pidevalt 140+, spiked on löönud üle 13000 (seda siis mängus sees, ctrl+F vajutades näitab) :D :D

 

normaalsel ajal mängida ei saa, suhteliselt lag-free on kuni kella kolmeni päeval, siis kella 11'ni vähemalt on julm lag, peale seda öö otsa suht normal jälle.

pole üle 2 nädala ühtegi pela teha saanud :L


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://vahvel.net/showthread.php?154867-Teie-League-of-Legends-raiting!-Vahvli-Top!/page2

 

 

Visake sinna oma raitingud! Vaatama kes on meist parim!


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, kõik peavad ALATI adcd focusima.

Mis kuradi debiilset juttu sa ajad artur?

Sa oled nagu need vennad kes eeldavad et su tiimi adc focusiks vastase adct..

since when on carryde job clearida carrysi mitte tanke..?

oh god..

 

oot mis sa hetkel väidad, et teamfightides peab esimesena tanki ründama ja siis kui kõik surnud oleme hakkame teisi ründama?


b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
oot mis sa hetkel väidad, et teamfightides peab esimesena tanki ründama ja siis kui kõik surnud oleme hakkame teisi ründama?

Ta ei väida seda. ADC on see kes hakkab ükshaaval neid võtma, mitte ei jookse kohe enemy adc juurde, enemy adc tegelevad bruiserid. ADC pead hästi positsioneerima ja mitte caughti saama ning attackima siis kui võimalus tekib.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

ADC peab ründama lähedal olevaid võimalikult tähtsaid vastaseid, läbi 4 vastase vastaste ADC juurde jooksmine ei ole võimalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

AD Carry ülesanne on teha dmg ja et dmg teha, peab ta attackima seda, kes talle kõige lähemal on. Mõtle loogiliselt nüüd, et rünnata vastase AD carryt, pead sa läbima nende AP carry, bruiseri ja supporti jne, selleks ajaks kui sa ühe autoattacki teha saad talle, oled sa surnud juba. Mind ajab nii närv kui fuckign solo queues vennad seletavad, et "noob ad focusing tanks". Arvata on, et ma paugutan seda ireliat kui ta mul külje all istub, mitte ei ürita vastase AD või AP carryt üles leida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
AD Carry ülesanne on teha dmg ja et dmg teha, peab ta attackima seda, kes talle kõige lähemal on. Mõtle loogiliselt nüüd, et rünnata vastase AD carryt, pead sa läbima nende AP carry, bruiseri ja supporti jne, selleks ajaks kui sa ühe autoattacki teha saad talle, oled sa surnud juba. Mind ajab nii närv kui fuckign solo queues vennad seletavad, et "noob ad focusing tanks". Arvata on, et ma paugutan seda ireliat kui ta mul külje all istub, mitte ei ürita vastase AD või AP carryt üles leida.

alla 2k vendadega pole mõtet vaieldagi imo lol

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja kus seal tekstis lugesid välja, et adc peab adc ründama.. lihtsalt loogiline oleks kui keegi ka vastastiimi adc ründaks...

 

mitte, et kogutiim tangi peal ja adc möllab vabalt nende seljataga...

 

või mida teed mängudega kus sul 3 venda afk...

http://www.upload.ee/image/2831589/nocomment.PNG

Muudetud liikme Artur.'i poolt

b_560x95.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.