Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

Admin

holy moly, olen viimased mängud NASUSega teinud ja no kui lastakse farmida Q'd siis peale 20 minutit ülifun.

Just lõppes mäng, kus vastas oli Trynda, kes väga ei teinud midagi, et ma farmida ei saaks, seega lõppude lõpuks oli mul 20 minutiga juba üle 450 Q stacki koos .. :D


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Same, ainult, et jgl ja adc, kuid saan alati adc

 

Ajab.... Topi sain niimoodi 2x j2rjest.. primary TOP, secundary mid

 

Kui paned primary top, ja secundary FILL, siis saad support, sain ise 2x j2rjest.. kui paned primary top, secundary support siis jääd ka suppordiks :D haige süsteem jah.


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ajab.... Topi sain niimoodi 2x j2rjest.. primary TOP, secundary mid

 

Kui paned primary top, ja secundary FILL, siis saad support

lol.


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Fill mingi 60% support :D

 

pigem pakun et 90% :D

 

vahepeal panen top ja mid v jungle ja siis ootan 10 minti, oleks pannud support siis kohe antakse support mängida.


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Asi oli nii, et plaan oli normalit teha. Mina ja üks jäime bot lane, ta kysis mult, et kas adc/ support, ma ytlesin support, siis ta kysis, et kas leona on? no panin leona, siis ta võttis pantheoni, mõtlesin, et mida helli, aga samas kui mõelda, siis 1000 stunni tuleb sealt ju :D

 

Lvl 2 peal proovisime, saime surma, lvl 3 peal saime kille ja siis olime peatamatud, aga midis oli ka zedil hea skoor, fizz oli suht noob...

 

vana ütles, et amumu + leona combo oleks etem :D

 

Pantheon_Leona.png


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Asi oli nii, et plaan oli normalit teha. Mina ja üks jäime bot lane, ta kysis mult, et kas adc/ support, ma ytlesin support, siis ta kysis, et kas leona on? no panin leona, siis ta võttis pantheoni, mõtlesin, et mida helli, aga samas kui mõelda, siis 1000 stunni tuleb sealt ju :D

 

Lvl 2 peal proovisime, saime surma, lvl 3 peal saime kille ja siis olime peatamatud, aga midis oli ka zedil hea skoor, fizz oli suht noob...

 

vana ütles, et amumu + leona combo oleks etem :D

 

CC wins games


no

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Näe sulle soolasele midagi magusat ka :D

 

Munad on mul nagu Gosul :D Oskaks aint nende low elo supportidega laneida ka, oleks eriti tore :D Harjund ham minema.

 

veel hullem luck ju. Aint carritakse. Mingi bronzes oled v


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kui 3v3 ranki teha 5 pela ja ntks k6ik v6ita, siis saab maximum silver vist ikka ju? aga kui k6ik kaotada? kellelgil kogemusi?


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Zilean suht trollis vastaste meelest, 9/0 oli kui essa surma sain ja 17/1 kui teine tuli..

 

rene.png


“I prefer to be in the grave in Colombia than in a jail cell in the United States.” ― Pablo Escobar

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.