Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

no las nad flamevad lol, mute nupp ongi selle jaoks, pärast mängu viska report otsaette neile, vahet pole kas võidate v kaotate, mute ära, ära ütle midagi ning ürita carryda või lihtsalt carry.Kui sina hakkad flamema, ega sa siis neist erinev pole siis ju..


joker_signature_by_mirzaks-d4m7gj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

18-27 november vist. Ja elohell on joke - seda pole olemas ( kunagi arvasin samuti, et on olemas kui platinumis olin ). Aga see juba pikem teema, mida ei viitsi arutada.


SKYPE: live:xmaslight

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ühesõnaga kes iganes te diamondis olete, olete ainult TIBAKENE paremad kui silver vennad, kui silver ja plat põhimõtteliselt sama on. KOHE KERGENDUS MULLE SILVER VENNALE


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul main oli Silver3 kuid olen mänginud ka plat2 kasutajaga. Põhiliselt oli suht sama, mida ainult märkasin et platis tehakse targemaid otsuseid, kõik vead saavad karistatud ehk kui jääd lõksu siis suht kutu ka ja ei panda ff20 kuna nad teavad late game compil on comeback jne.

 

Aga arusaamatuks jääb kuidas sinna jõuda silverist, sest silveris on ff20, ma ütlen et meil late game nad ikka ff, ma ytlen plz group jne nad ikka lähevad 3v5 sisse. Vot nii arvan mina.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Häbi pole sellist iba suust välja ajada? :D learn the game and focus on improving

 

Tahaks uut patchi proovida aga enne uut aastat ilmselt võimalust pole


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Häbi pole sellist iba suust välja ajada? :D learn the game and focus on improving

 

Tahaks uut patchi proovida aga enne uut aastat ilmselt võimalust pole

 

kahju sinust. Kas budapestis ei olegi siis neid nolaifimis kohtasid nagu sulle mayam kodukohaks on kujunenud :D


tervist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi päev lisas mind mingi dia 1 kutt ja tahtis mu summoner name ära osta, käis ette 20€ paypali, ez money noh ostsin selle eest omale nime vahetuse et ta saaks selle nime omale võtta, xp boosti ja 3 myster skini. ez life :D


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

pela1.png

 

Ma ei tea küll, kas see ashe build on hea.Kuid mul tuli pela hästi välja nende asjadega.Kriitika oodatud, aga paluks inimkeeli. :)

 

EDIT: 22.12:

Sai tehtud 2 pela päris vastastega.

pela2.png

Muudetud liikme KlopsEE'i poolt

kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
pela1.png

 

Ma ei tea küll, kas see ashe build on hea.Kuid mul tuli pela hästi välja nende asjadega.Kriitika oodatud, aga paluks inimkeeli. :)

 

EDIT: 22.12:

Sai tehtud 2 pela päris vastastega.

pela2.png

Teema suht tuim.. plaan alustada korraliku foorumiga(LoL teemal) plaan hea?!


kollanokk

tmt22.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.