Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Keegi LoLi exe faili saaks jagada millega saab mängi installida? See mille pealelehelt tõmban ei taha eriti tööle minna..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kena hommik, penta ja quadra, normals op :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nop,viimastes mängudes silveris olin ühes mängus annie suppordiga ainuke, kellel positive kda oli ja teises mängus supportisin mingit lolli vayne'i kes lambist kõikidest minionitest ees farmis ja otse vastastele nina ette kargas + ülejäänud lane'id ka kaotasid lel. aga bronzes olen 2 mängu järjest nüüd võitnud ja 97lp peal atm.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi 5vs5 peladest euw's on huvitatud? Silver tasemel. Mingite UK kuttidega mõnda aega koos pelanud, atm oleks tarvis top lanerit ja junglerit. Eesmärk on oma lõbuks ranked 5v5'e teha ja lasta skillil areneda. Kui olete huvitatud ja oskate normaalselt mängida, inglise keeles skypes rääkida ja pole väga heeliumid siis kirjutage postkasti mulle oma IGN ja ma võtan ühendust.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
nop,viimastes mängudes silveris olin ühes mängus annie suppordiga ainuke, kellel positive kda oli ja teises mängus supportisin mingit lolli vayne'i kes lambist kõikidest minionitest ees farmis ja otse vastastele nina ette kargas + ülejäänud lane'id ka kaotasid lel. aga bronzes olen 2 mängu järjest nüüd võitnud ja 97lp peal atm.

 

I know your feel, bro. :D Kui ma olen kohustatud mängima supporti, siis ma seda teen ka teen, aga kui on mõttetu adc (missib CS, saab pidevalt basic attacki enemylt, kiteda ei oska jne), siis ma lihtsalt lähen supportin mingit teist lanei. :D


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

TRA eune jälle n*ssib näkku, ranki ei saa tagasi reconnectida, mängud ei alga...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

lol, sain tagasi silverisse, tra kui head tiimid olid, ühtegi flamerit polnud. would play with again. annie on nii broken ikka :D

 

//ok, silveris esimene mäng juba afkerid ja ns debiilikud. how?

Muudetud liikme sauland'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol, sain tagasi silverisse, tra kui head tiimid olid, ühtegi flamerit polnud. would play with again. annie on nii broken ikka :D

 

//ok, silveris esimene mäng juba afkerid ja ns debiilikud. how?

Silveri algus minu arust hullem kui Bronze lõpp, vennad arvavad, et isad kui Bronzest välja saanud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi head AP buildi oskab soovitada LeBlanc-le, et AP oleks suur, neid AP itemeid niipalju ja ei tea miks kõige paremad just mis annaks palju AP, kuna esimest korda ostsin AP champ omale :)

 

Annan sellises normaalses järjekorras: Athene, Magic pen bootsid, dcap, void staff, zhonya, vastavalt olukorrale mingi item, kas siis abyssal scepter või siis midagi muud, GA hea lb. grasp pole ka mingi probleem, aga imo ei näe mõttet sellel


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Keegi head AP buildi oskab soovitada LeBlanc-le, et AP oleks suur, neid AP itemeid niipalju ja ei tea miks kõige paremad just mis annaks palju AP, kuna esimest korda ostsin AP champ omale :)

 

ära alusta leblanciga pls, väga raske champ. ise alustasin midi Ryzega, hea lihtne tanky + tugev burst. muidu ise mpen boots, dfg, void, rabadon, defensive


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ära alusta leblanciga pls, väga raske champ. ise alustasin midi Ryzega, hea lihtne tanky + tugev burst. muidu ise mpen boots, dfg, void, rabadon, defensive

 

kuskilt peab algama ikkagi lol

 

seal ei ole vahet, kas tegemist on raske või kerge champiga, vaja on teada ap/mid mechanics/põhimõtteid


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Panin mõlemad buildid kirja, selle esimese roberti oma olen ära katsetanud :) Seda full buildi kokku ei saanud, aga mängu lõpus oli AP +500, päris hea :D Sain ka first bloodi, aga noh peab õppima veel, ei oska seda õiget combot kah teha ( W+E+Q+R ) kasutan praegu seda. Homme proovin selle teise buildi ka ära.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

EUW on alati katki.

 

LCS on jube asi, kohe hakatakse rankis pickima mingeid ''pro picke'' ja siis failitakse. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eunes mängud ei alga, gg riot ffs!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jep' date=' mul pickis midlane lulu, 0/9/3 gg:D[/quote']

 

Lulut näeb palju jah, nida topi ka. Mul viimased mängud jubedad olnud, kaks korda support leavinud ja siis üks mäng oli lihtsalt mingi ulmeline feeder team :D LP kukub 0 poole vaikselt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.