Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

Ulmeliselt raske mäng oli just. Enemy team oli terve mäng võiduseisus, meil oli lõpuks ainult nexus alles ja 3 korda suutsime ära cleanida neid kui finishima tulid aga ei saanud vastu pushida, sest minionid oleks meie nexuse ära võtnud igakord kui acesime. Viimane fight tegi cait vea, et astus paar sammu liiga kaugele ja ma flashisin ja hüppasin talle peale ning võtsin ta sekunditega maha, terve mäng lee kaitses teda ja ma ei saanud seda teha ning ta püsis oma teami keskel kogueag. Mängisin kha'd . Ülimalt hea mäng

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi LCS-i ka jälgib? Eilne Gambit vs Fnatic oli üks põnevamaid mänge mis see split olnud on ja sama on ilmselt homme oodata ka TSM ja C9 mängust. Ise hoian rohkem TSM-ile pöialt, äkki suudavad revanši võtta :)


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Keegi LCS-i ka jälgib? Eilne Gambit vs Fnatic oli üks põnevamaid mänge mis see split olnud on ja sama on ilmselt homme oodata ka TSM ja C9 mängust. Ise hoian rohkem TSM-ile pöialt, äkki suudavad revanši võtta :)

 

Vaatasin Gambit vs Fnaticut, see oli tõesti põnev mäng. Kahju siiski, et Fnatic kaotas kuid Gambit vääris seda võitu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sama lugu, koguaeg trollerid teamis:D "mid or feed", afkerid, mida veel tahta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tahaks näha kedagi kellel ei ole trolle teamis. Väide, et teil pidevalt trollid ja mänguoskamatud teamis on, ei tule kunagi üllatusena.

 

Ise EU LCS'ist ei ole absoluutselt huvitatud. NA ja TSM all the way. Loodan lihtsalt, et C9 kaotab, et TSM esikohal püsiks. ;D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Uus Ashe skin:

League_of_Legends_2014-02-02_15-15-02-26.png

Hakka või skinni pärast uuesti mängima:O


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uus Ashe skin:

League_of_Legends_2014-02-02_15-15-02-26.png

 

Allikas? See peaks olema ühe väga osava tüübi tehtud skin, kes päris palju skinne teinud erinevatele championitele. Olen üllatunud, kui Riot tema annet kasutab, kui see vend juba riotisse tööle pole võetud.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Allikas? See peaks olema ühe väga osava tüübi tehtud skin, kes päris palju skinne teinud erinevatele championitele. Olen üllatunud, kui Riot tema annet kasutab, kui see vend juba riotisse tööle pole võetud.

 

Its called Pbe lmao

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Its called Pbe lmao

 

Loodan, et saad oma topeltposti üle uhkust tunda ja seda pisimatki tähelepanu nautida.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kaotasin promod sest mäng jooksis kokku kui pidin champi valima hakkama ja läks kaotusena kirja..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Pidi vist oma korterit otsima ja asju ostma, et streamima saaks hakata.. pidi varsti vist valmis olema

 

Ma kuulsin et elab fnaticu majas, või vähemalt elas.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
um, see oli siis kui worlds oli ju? Peale worldsi tuli tagasi eesti..

 

Ma pole väga lugenud ega näinud, kuulsin ühelt highelo tuttavalt kuulujuttu, et elab subina seal edasi. Ju siis mitte.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.