Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
premade yep, 2 mängu igat, twisted, rift ja howling

 

Viiene premade peab olema jep?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mõtlesin, et harjutan kayle mid-i... Champion selectis vaatasin skinne ja jätsin mingi suvaka skinni peale. Loading screeni aeg oli mäng all ja ei näind, kas seal näitas toda skinni, kuid mängus oli küll kayle skin olemas ja peale mängu näitas ka veel, seal kus skoorid ja värgid. Küsisin mängus sees ka, et kõik näevad mu skinni, aga juhtus selline tiim olema, kes vist ei saanud mu küsimusest aru :D ... On kellegil veel nii juhtunud?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Omg milliste vendadega ma täna mängisin, üldiselt üks vend ütles mängu keskel, et kõik repordiks mind, kuna ma sain surma, olin üksi topis ja 3 venda lendas peale. Ütles et ma mingi noob, kuigi venna enda skoor oli 2/4/6 ,minul 4/1/1 . Peale seda vend uhkustas assistidega, et tal neid rohkem kui mul (NOSHIT kui vennad 2 kesi midis), kuna ma olin nkn killidega ees jne, siis ei viitsinud jamada enam ja ütlesin et ma olen rohkem tööd teinud kui tema, kuna topis hävitasin mina mõlemad turretid ja ta ütles et loevad killid (WTF!?) . Noh pärast hakkas ta ka muidugi teiste tiimi kaaslastega mölisema ja ütles ka enemy tiimile, et repordiks kõik meie tiimist ära, kust talle vastu naerdi, kuna vennal endal oli kõige sitem skoor. Lõppkokkuvõttes olin ma tiimi parima skooriga ja siis ta ütles et ma ks-in..

 

Mängu võitsime, aga vot sellist ajukääbikut ma pole veel kunagi ühelgi pelal näinud.


giphy.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Omg milliste vendadega ma täna mängisin, üldiselt üks vend ütles mängu keskel, et kõik repordiks mind, kuna ma sain surma, olin üksi topis ja 3 venda lendas peale. Ütles et ma mingi noob, kuigi venna enda skoor oli 2/4/6 ,minul 4/1/1 . Peale seda vend uhkustas assistidega, et tal neid rohkem kui mul (NOSHIT kui vennad 2 kesi midis), kuna ma olin nkn killidega ees jne, siis ei viitsinud jamada enam ja ütlesin et ma olen rohkem tööd teinud kui tema, kuna topis hävitasin mina mõlemad turretid ja ta ütles et loevad killid (WTF!?) . Noh pärast hakkas ta ka muidugi teiste tiimi kaaslastega mölisema ja ütles ka enemy tiimile, et repordiks kõik meie tiimist ära, kust talle vastu naerdi, kuna vennal endal oli kõige sitem skoor. Lõppkokkuvõttes olin ma tiimi parima skooriga ja siis ta ütles et ma ks-in..

 

Mängu võitsime, aga vot sellist ajukääbikut ma pole veel kunagi ühelgi pelal näinud.

 

Mul on tavaliselt terve team selline kui saan 4 premade teami endale... :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Omg milliste vendadega ma täna mängisin, üldiselt üks vend ütles mängu keskel, et kõik repordiks mind, kuna ma sain surma, olin üksi topis ja 3 venda lendas peale. Ütles et ma mingi noob, kuigi venna enda skoor oli 2/4/6 ,minul 4/1/1 . Peale seda vend uhkustas assistidega, et tal neid rohkem kui mul (NOSHIT kui vennad 2 kesi midis), kuna ma olin nkn killidega ees jne, siis ei viitsinud jamada enam ja ütlesin et ma olen rohkem tööd teinud kui tema, kuna topis hävitasin mina mõlemad turretid ja ta ütles et loevad killid (WTF!?) . Noh pärast hakkas ta ka muidugi teiste tiimi kaaslastega mölisema ja ütles ka enemy tiimile, et repordiks kõik meie tiimist ära, kust talle vastu naerdi, kuna vennal endal oli kõige sitem skoor. Lõppkokkuvõttes olin ma tiimi parima skooriga ja siis ta ütles et ma ks-in..

 

Mängu võitsime, aga vot sellist ajukääbikut ma pole veel kunagi ühelgi pelal näinud.

 

juhtub kõigil vahel jah:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Järgmisena hakkab ROCCAT VS FNATIC, kaua olen ootanud seda mängu!

 

Mina ka, loodan võrdset mängu, kuid FNC võtab võidu :)

 

Fnc won!

Muudetud liikme ColdWind'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

2 punkti promost puudu...


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
2 punkti promost puudu...

 

Sa east v west, kui east siis võiks koos normaleid teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mõtlesin, et harjutan kayle mid-i... Champion selectis vaatasin skinne ja jätsin mingi suvaka skinni peale. Loading screeni aeg oli mäng all ja ei näind, kas seal näitas toda skinni, kuid mängus oli küll kayle skin olemas ja peale mängu näitas ka veel, seal kus skoorid ja värgid. Küsisin mängus sees ka, et kõik näevad mu skinni, aga juhtus selline tiim olema, kes vist ei saanud mu küsimusest aru :D ... On kellegil veel nii juhtunud?

et panid skinni peale ja skin läkski peale v

erakordne!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

norm dc käib..


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Järjekordselt promo kaotatud. 0/10 diana topis ning team surrendis 21 minutil mängu ära, kuigi palusin oodata late gameni, ma tegin juba korralikult caitiga haiget...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõik turretid peale 2 nexuse turreti olid maas + inhibitorid, sinnamaani saime kõik tfid kotti, aga üks hetk võitsime baasis tfi, pushida muidugi ei saanud, võitsime siis niimoodi 2-3 tfi, saime baroni ja endisime ära. Ei ole seal midagi võimatut :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Tubli, loodan, et jätkub samamoodi, mul oli alguses sama seis aga siis läks käest ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõik turretid peale 2 nexuse turreti olid maas + inhibitorid, sinnamaani saime kõik tfid kotti, aga üks hetk võitsime baasis tfi, pushida muidugi ei saanud, võitsime siis niimoodi 2-3 tfi, saime baroni ja endisime ära. Ei ole seal midagi võimatut :D

 

Mul oli ka just nii... :D Enemy oli nexus turretite juures, võtsime kõik maha 70 sec to spawn pushisime ära. Xin jungle op.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.