Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Vahepeal oli plaan jälle mängima hakkata, kuid kui nägin millised uuendused tulevad... nty.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See baron ja tower update on tehtud pigem snowball vähendamiseks, kuna näiteks tipptasemel tähendab juba väike edu pmst võitu, kuna counterplayd on lihtsalt võimatu teha. Edu sisse saad, siis hakkabki see järjest kasvama. Pluss Baron muudeti sellepärast ära, et sa lõpmata siegeda ei saaks enam. Väga head uuendused minu arust.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin

Tipp tasemel on minu arust just nii, et isegi kui suur edu on, näiteks 10k gold rohkem ja näiteks 15 killi vahe, siis on nõrgemal tiimil vabalt veel võimalus võita.

Hea näide oli fnaticu poolfinaali neljas mäng, fnaticul oli 11 killi rohkem aga lõpuks said ikka lutti...


6097 päeva Vahvel.net liige 08.05.2024 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tipp tasemel on minu arust just nii, et isegi kui suur edu on, näiteks 10k gold rohkem ja näiteks 15 killi vahe, siis on nõrgemal tiimil vabalt veel võimalus võita.

Hea näide oli fnaticu poolfinaali neljas mäng, fnaticul oli 11 killi rohkem aga lõpuks said ikka lutti...

Mida need killid siia puutuvad ja mis see mäng siia üldse puutub? Seal oli raha viigis pmst terve mängu nii et seda sa siia küll tuua ei saa. Royal oli seal mängus isegi enamasti ees. Saage aru, killide arv ei näita pmst mitte midagi. Nendega sa mängu ei võida.

 

Nõrgemal tiimil on praegu ainult sellisel juhul mingisugune võimalus kui vastane ise mängu ära throwib.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mida need killid siia puutuvad ja mis see mäng siia üldse puutub? Seal oli raha viigis pmst terve mängu nii et seda sa siia küll tuua ei saa. Royal oli seal mängus isegi enamasti ees. Saage aru, killide arv ei näita pmst mitte midagi. Nendega sa mängu ei võida.

 

Nõrgemal tiimil on praegu ainult sellisel juhul mingisugune võimalus kui vastane ise mängu ära throwib.

100% true, kui su tiim on 10 killi ees aga vastase tiimil 4 objecti rohkem on raha seis ikka sama sugune praeguse patchi juures

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

lee sin too stronk


5BAW7tz.gif

A winner is a dreamer who never gives up.

- Nelson Mandela

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vahetasim shurixiga 3 mystery boxi, ma sain nii palju väärtuslikumaid asju :P

Sain : Dragonslayer Vayne, Wulcanic Wukong ja Highlander tryndamere, Ei teadnudki ,et legacy skinne saab ka

Shurix sai Nemesis Jax, Tempest Janna, Ruthless Pantheon :D :D


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahetasim shurixiga 3 mystery boxi, ma sain nii palju väärtuslikumaid asju :P

Sain : Dragonslayer Vayne, Wulcanic Wukong ja Highlander tryndamere, Ei teadnudki ,et legacy skinne saab ka

Shurix sai Nemesis Jax, Tempest Janna, Ruthless Pantheon :D :D

 

Kes hiljem naerab naerab paremini! :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kas giftimisel saad sa valida kaa, millisele tema champile sa random skinni saadad, või tuleb see random champile random skin?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.