Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
masendav millised mängud võib kaotada ikka. gold 3/2

4a0a6b7a2ff70734ffd3bb434ac3c4f7.png

e9329113c30715e36e4b4d024de10306.png

Hehh. Eile tegin ka esimest korda twitchiga ja samamoodi, endal 17 killi ja saime ikka pähe. Pole midagi teha kui mõni vend 0/11 skooriga on:/


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mineeeeeeee, 2 viimast mängu 4vs5.. Üks nendest oli selline ashe kes käis ringi ja tõmbles.. 4 pickis ja instalockis adc kuigi olin juba pickinud ja siis rikkus liine ja hahahah gg promotions, gg 5 days remainng :D:d ja viimane oli lihtsalt 4vs5.. lihtsalt -8LP, praegu 64LP silver1, üritan enne seasoni gold ikka ära teha =D


KJBPU5B.png

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mineeeeeeee, 2 viimast mängu 4vs5.. Üks nendest oli selline ashe kes käis ringi ja tõmbles.. 4 pickis ja instalockis adc kuigi olin juba pickinud ja siis rikkus liine ja hahahah gg promotions, gg 5 days remainng :D:d ja viimane oli lihtsalt 4vs5.. lihtsalt -8LP, praegu 64LP silver1, üritan enne seasoni gold ikka ära teha =D

nice, alustasid sellest, et bronzest ei saa välja kuna munne täis ja juba jõuad goldi, hea töö (Y)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Säh sulle.

MMR jumala perses juba tänu sellistele homo tiimidele. viimase 10 mängu jooksul 2 võitu vist ainult. EUNE võlud...

 

EUNE-s pidigi hullem olema kui EUW? Või ju siis see EUNE Gold V võrdub EUW Bronze V-ga äkki :D

 

 

vaatasin su matche just, ei tea küll et jaxile sellist buildi tehakse? Või jaxil kui jungleril peab selline olema?

dc6i5w.png

Muudetud liikme dfjG'i poolt

「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Alguses mängisin ka eune's, viskas kopa ette kui igas mängus tavaliselt inglise keelt ei osatud vaid räägiti poola vms keeles, läksin EUW üle, aga erilist muutust pole, inglise keelt osatakse, aga noori mängijaid on nii palju kellel pohhui mis accountiga juhtub kui banned vms saab


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Alguses mängisin ka eune's, viskas kopa ette kui igas mängus tavaliselt inglise keelt ei osatud vaid räägiti poola vms keeles, läksin EUW üle, aga erilist muutust pole, inglise keelt osatakse, aga noori mängijaid on nii palju kellel pohhui mis accountiga juhtub kui banned vms saab

 

kuhu siis minna? NA?


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Supporti lahe mängida:D Iga kord kui adc surma saab, isegi kasvõi 5 vs 1 kuskil jungles, siis support omg retard.. Just oli selline mäng:D Kuigi jah, viimasel ajal suht halvasti üldse läinud. Vahepeal lihtsalt mängitakse üle, aga jah, ega vastased ei saagi kunagi paremad olla, alati peab keegi kedagi sõimama ja süüdistama kaotuses..


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
EUNE-s pidigi hullem olema kui EUW? Või ju siis see EUNE Gold V võrdub EUW Bronze V-ga äkki :D

 

 

vaatasin su matche just, ei tea küll et jaxile sellist buildi tehakse? Või jaxil kui jungleril peab selline olema?

dc6i5w.png

 

Ainult jungle lane jäi üle ja ma mõtlesin, et prooviks jaxiga ka vahelduseks, kunagi oli lemmik champ. Aga kuna ammu mäninud polnud temaga, siis build polnud päris hästi meeles jep. Philosopher stone arendasin machetest, et health ja mana regen saada, trinityt ma mäletan, et ostsin vanasti mängides ka seda ja see health värk, tolle ostsin niisama :D

 

igalpool sama...

 

Ma arvan ka, et eks tarde leidub igal pool. EUW-s osatakse inglise keelt alati üldjuhul, seal on võibolla võimalik mängu ajal neile aru pähe taguda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Supporti lahe mängida:D Iga kord kui adc surma saab, isegi kasvõi 5 vs 1 kuskil jungles, siis support omg retard.. Just oli selline mäng:D Kuigi jah, viimasel ajal suht halvasti üldse läinud. Vahepeal lihtsalt mängitakse üle, aga jah, ega vastased ei saagi kunagi paremad olla, alati peab keegi kedagi sõimama ja süüdistama kaotuses..

See nii tavaline, ronivad solo junglisse mdea mida tegema ja siis kui surevad, hakkavad whinima, et miks ei ole warde and sh*t like that..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
imo euw rohkem worth it kui eune, ei saa sittagi poolakatest aru, aga samas euw võib leida mõne normaalse venna kellega pelada kunagi..

 

Olen täitsa nõus, mul endal ka EUW smurf kasutaja. EUNEsse tegin sellepärast lolli peaga kasutaja, et sõber, kes mulle LOLi tutvustas, oli EUNEs ja ma tema järgi ronisin ka sinna kohe. Eks vaatab, mul praegu väike plaan ennast järgmine season EUW üle tõsta

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Säh sulle.

MMR jumala perses juba tänu sellistele homo tiimidele. viimase 10 mängu jooksul 2 võitu vist ainult. EUNE võlud...

 

LoL21.png

 

Nidaleega on lihtne stackida, why u no stack?


Love me like you do, lo-lo-love me like you do

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Fun, fun.. Match historys ainult kaotused. Mis teha kui meil sõbraga kahepeale kokku 7 surma, aga ülejäänud tiimil 36:D.. Igas mängus kas afker või muu troll:D Ei oska isegi vihane olla:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain siis teada, mida see loli kommuun tähendab. joinisin game, ütlesin mid. järsku keegi tuimalt mid midm id im mid me first, kui ma ütlen, et ma olen mid, siis tema sellepeale k ich bin hitler ja report u gl 4 perm bann newbnazzle mid solo lane kid

 

braindead as fuck


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahh.. Läksin tagasi mid lane peale ikka:D Ega muidu mängida ei saa kui kellegi teise peale lootma peal botis:D. Katariina ikka mõnus champ. Isegi lagiga sai võidetud:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.