Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Otsin meeskonda!

Soovitatud postitused

Niiet siis võiks teha meeskonna!Vaja on siis järgmisi:

 

Animatsioonid (Oskusi vähemalt neli kuud)

Helid (Oskusi vähemalt 1 kuu)

3D Mudelid (Oskusi vähemalt kaks kuud)

Mänguvigade parandaja (Peab seda vähemalt oskama)

C keeled (Oskusi vähemalt poolt aastat)

JavaScript (Oskusi vähemalt 3 kuud)

Ideed ehk siis ideede autor

Leveli ehk mapi tegjia

 

Et meeskonda saada siis saada mailile joel.oispuu@hotmail.com kirja sisuks tahaks aint kelleks tahad saada ja kui küsimusi siis pane see khh kirja!Ja kui tuled meeskonda midagi tegema pead seda ka oskama!

Muudetud liikme PhpCode'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Helid (Oskusi vähemalt 1 kuu)

Et meeskonda saada siis saada mailile joel.oispuu@hotmail.com kirja sisuks tahaks aint kelleks tahad saada ja millal oleks sobiv aeg sinu testimiseks!Ja kui tuled meeskonda midagi tegema pead seda ka oskama!

 

Oskan teha prääksuga ja ilma prääksuta helisid, olen kaks kuud metsas pardijahil käinud. Kas olen kompententne inimene? Sooviks meeskonda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

Mäng on First person shooter.Pardi hääli khh ikka vaja,ma võin loomi khh lisada...

Kui tahate meeskonda võite estproforum.host22.com kasutajale EestiProo saata kirja ja seal öelda kelleks tahaks saada.

Unetu: Kui tahad saada mõlemaks siis pole probleemi.

Muudetud liikme PhpCode'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida sa ise kavatsed teha?

Mina teen kõike,aga meeskonda selleks vaja,et kiiremini saaks mängu teha jne...

 

Kui tahate saada meeskonda tee kasutaja estproforum.host22.com ja kiri EestiProo posti või siis mailile või msnis joel.oispuu@hotmail.com

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Milline on tasu??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teil on vaja ka turundus- ja müügijuhti ning just mina olen õige valik selle ametikoha tarbeks! Mõistan, et mõtlete, et selle valikuni te peate jõudma alles siis, kui mäng on valmis, ent turundus- ja müügijuht ei müü ainult mänge CD-plaadil, vaid ka kannab hoolt selle eest, et mäng juba arendustsüklis tunduks lõpptarbijale sobilik ning et massid seda tarbima hakkaksid.

 

Kogenud arendajana teate te muidugi kindlasti, et sellise asjaga tegeleb reeglina projektijuht, ent ettevõtte suurus ning eelarvekitsikus ei luba seda teha, seega teine parim variant on kaks-ühes müügi- ning projektijuht. Siinkohal astungi mängu mina.

 

Kas oma curriculum vitae võin saata sellesama e-posti aadressi peale?

 

Jään südamest teie vastust ootama ning loodan, et ei ole teie meeskonna jaoks alakvalifitseeritud!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siiski samuti võiksid tutvustada mis projekti jaoks seda kõike vaja on.

Pärast tehakse ränk töö ära ja tuleb välja, et sellised ideed on kuskilt kopeeritud ja vaeva sai nähtud ilmaasjata.

 

Praegu on tutvustus küll üpriski anonüümne.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
Teil on vaja ka turundus- ja müügijuhti ning just mina olen õige valik selle ametikoha tarbeks! Mõistan, et mõtlete, et selle valikuni te peate jõudma alles siis, kui mäng on valmis, ent turundus- ja müügijuht ei müü ainult mänge CD-plaadil, vaid ka kannab hoolt selle eest, et mäng juba arendustsüklis tunduks lõpptarbijale sobilik ning et massid seda tarbima hakkaksid.

 

Kogenud arendajana teate te muidugi kindlasti, et sellise asjaga tegeleb reeglina projektijuht, ent ettevõtte suurus ning eelarvekitsikus ei luba seda teha, seega teine parim variant on kaks-ühes müügi- ning projektijuht. Siinkohal astungi mängu mina.

 

Kas oma curriculum vitae võin saata sellesama e-posti aadressi peale?

 

Jään südamest teie vastust ootama ning loodan, et ei ole teie meeskonna jaoks alakvalifitseeritud!

Praegu pole ma ette mõelnud,et millal me müüma hakkame jne,aga plaanid väljamõeldud!

 

Siiski samuti võiksid tutvustada mis projekti jaoks seda kõike vaja on.

Pärast tehakse ränk töö ära ja tuleb välja, et sellised ideed on kuskilt kopeeritud ja vaeva sai nähtud ilmaasjata.

 

Praegu on tutvustus küll üpriski anonüümne.

 

Mul on plaan selline,et alguses arendame mängule versioone ja siis kui mäng on mängimiskõlblik ehk hea siis saaks multiplayeri teha jne,isegi kui soovi,siis võime khh missioonid teha... Ma kõike siin välja rääkima ei hakka.

Muudetud liikme PhpCode'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu pole ma ette mõelnud,et millal me müüma hakkame jne,aga plaanid väljamõeldud!

Sellisel juhul soovitangi end meeskonda võtta, et saaksin aidata teil ühtlasti planeerida ka müügikuupäeva ning broneerida arvutimängupoodidega launch day. Kindlasti tuleks ka mängu jaoks organiseerida ETV/Kanal 2/TV3/TV6 poolt otseülekandes olev kajastus. Õnneks on mul ka veel õnneks vastupandamatu sarm ning olen kindel, et saaksime ka massimeedia mängu avamise päeva jaoks konksu otsa!

 

Jään uuesti teie tagasisidet ootama ning loodan, et muudate meelt!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hahahha mis mäng siin saab tulla kui osadel vendadel on kogemusi 1-3 kuud...suured firmad töötavad aastaid ja ka nende meeskonna on suured (100 inimest vb ka rohkem) ja neil on raha...tasuta sa ei tee midagi...korralik progeja tahab juba kuus vähemalt 2k EUR saada...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Praegu pole ma ette mõelnud,et millal me müüma hakkame jne,aga plaanid väljamõeldud!

 

 

 

Mul on plaan selline,et alguses arendame mängule versioone ja siis kui mäng on mängimiskõlblik ehk hea siis saaks multiplayeri teha jne,isegi kui soovi,siis võime khh missioonid teha... Ma kõike siin välja rääkima ei hakka.

 

Ei taha küll ilma projekti nägemata hakata kohe järeldusi tegema, aga selle inimese keelekasutus on piisavalt halb, et aru saada, mis selle projektiga paari nädala pärast juhtub.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.