Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Windows 7 vs Windows 7 Extreme Edition

Soovitatud postitused

SUPERVIP

originaalne windows 7 Ultimate on ikka ja ainukesena parim!

:D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vaidlen vastu, maailmas pole parimat op.süsteemi, sest kõikidel on omad head ja vead.

 

Windows XP on endiselt parim ja selleks ta vist ka jääb tükiks ajaks (ei tea veel lubada kas ta ka Windows 8 ületab, kuid teisi kindlasti) .

 

Ülejäänud on jurad:

1) Tekkis Vista, koos selle OS'iga tuli arvutile ka palju probleeme/vigasid

2) Võeti Vista tehti natukene ümber muudeti nimi Windows 7'eks - sama vana sitt...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

2) Võeti Vista tehti natukene ümber muudeti nimi Windows 7'eks - sama vana sitt...

 

Siis muudeti XP-l nimi ära ja tehti Vista. Suht sama võrdlus sul?

Räägi mulle siis, mis vead need sul on?

 

 

Teemasse: Võid muidugi oodata Kaheksa ära, see peaks jooksma isegi Seitsmest paremini, FPS ka parem olema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Windows XP on endiselt parim ja selleks ta vist ka jääb tükiks ajaks (ei tea veel lubada kas ta ka Windows 8 ületab, kuid teisi kindlasti) .

 

Ülejäänud on jurad:

1) Tekkis Vista, koos selle OS'iga tuli arvutile ka palju probleeme/vigasid

2) Võeti Vista tehti natukene ümber muudeti nimi Windows 7'eks - sama vana sitt...

 

ikka vaidel vastu, XP on hea sest suht k6ik programmid töötavad seal all aga mul endal suht tihti sain bluescreen erroreid ja mis k6ik, panin windows 7 ultimate peale ja kunagi ei ole mingid jama olnud :D aga igal yhel oma maitse :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Parimat Windowsi ei ole, igal ühel on omad kogemused, harjumused ja arvamused. Ise läksin windows xp'lt üle windows 7'le. Algul oli harjumatu, aga praegu võin enda poolt öelda et ma ei kahetse seda üle minekut. Windows 7'ga palju paremad Benchmarking resultaadid kui Xp'ga olid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Endal Win7 Ultimate, ei nurise, isegi plaat veel kodus olemas, ainuke pask asi on see et 32bit, ja ma saan kasutada 3.25gb RAM, tahaks 64bit aga siis ei saa kõiki programme kasutatada. XP-d ma ei taha kuna liiga vana juba, oli win xp ikka päris kaua ning ka plaat olemas. Lihtsalt kujundus ei meeldi XPl.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel
Endal Win7 Ultimate, ei nurise, isegi plaat veel kodus olemas, ainuke pask asi on see et 32bit, ja ma saan kasutada 3.25gb RAM, tahaks 64bit aga siis ei saa kõiki programme kasutatada. XP-d ma ei taha kuna liiga vana juba, oli win xp ikka päris kaua ning ka plaat olemas. Lihtsalt kujundus ei meeldi XPl.

Kust sa selle 3,25 GB välja võlusid?

http://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/desktop/aa366778(v=vs.85).aspx

Uuri natuke ikka enne, pigem on asi selle, et ülejäänud mälu on eraldatud näiteks videokaardile.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See on juba ammu selge et 32 bitisega üle 3,25gb ram-i ei kasuta.


laiskloom.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
dunno mul ütleb 4,00 (3,25 usable)

 

 

Sama oli mul, kui win7 oli veel. jkymmel üritab lihtsalt igas teemas tarka panna..


Veebidisain, Programmeerimine, Debian&Centos - PM

329115.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Windows XP on endiselt parim ja selleks ta vist ka jääb tükiks ajaks (ei tea veel lubada kas ta ka Windows 8 ületab, kuid teisi kindlasti) .

 

Ülejäänud on jurad:

1) Tekkis Vista, koos selle OS'iga tuli arvutile ka palju probleeme/vigasid

2) Võeti Vista tehti natukene ümber muudeti nimi Windows 7'eks - sama vana sitt...

 

Koos Actansipiga peaksite tõepoolest seemnete söömise lõpetama ja fooliummüstikesed peast ära võtma. Paistab, et sa oled kolm aastat hiljaks jäänud enda postitusega, sest 64-bit Windows 7 ületab 64-bitise XP bencmarkid ja lisaks kõik uuemad programmid on vaid 64-bitise toega (XP non-supported) - CS5 ja nii edasi. Kõik XP pooldajad on kas ajast maha jäänud või ei suuda Windows 7 endale muretseda. No offence, M.O.T.T :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Win8 pre lasti juba ammu välja seda vaatades tekkis küll tunne , et see on ikka fail mis fail

arvutisse sisse minnes pead siis logima oma hotmailiga .

 

Kui keegi mäletab siis tegin isegi siia foorumisse teema windows 8 seal olid kõik pildid ja värgid

 

Mängud win8 on puutetundlikud . nii et tehke oma järeldus siit .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline jkymmel

Ei ole just kõik mängud puutetundlikud. Lisaks jääb alles tavaline UI kus saab mängida praeguseid mänge.

Miks sa Hotmailig sisse pead logima? Ei pea, sa võid, kui tahtmist, aga ei pea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

32 bit ei toeta lihtsalt üle 3.2gb RAM'i, olgu see linux või windows.

Windows 7 versioonidel on omakorda piirangud veel isegi kui omad 64bit versiooni.

 

Starter: 8GB

Home Basic: 8GB

Home Premium: 16GB

Professional: 192GB

Enterprise: 192GB

Ultimate: 192GB

 

Kes siin räägib, et ultimate on parim jms see ei tea millest jutt isegi on. Vaatab nime, oh "ultimate" see peab hea olema. Tegelikuses pole aimugi mis on nende versioonide vahe.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Endal Win7 Ultimate, ei nurise, isegi plaat veel kodus olemas, ainuke pask asi on see et 32bit, ja ma saan kasutada 3.25gb RAM, tahaks 64bit aga siis ei saa kõiki programme kasutatada. XP-d ma ei taha kuna liiga vana juba, oli win xp ikka päris kaua ning ka plaat olemas. Lihtsalt kujundus ei meeldi XPl.

 

Päris ausalt öeldes ei teagi programme, mis 64bit ei töötaks. Mul 64bit ja hätta ei ole jäänud.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ütles et mingi BassBox ei lähe tööle. Vabateemas.

 

Aja, see ainuke programm.

 

Ja mis jutt see on, et 32bit tunnistab 4GB? Üle 3,25gb ei tunnista ja nii ongi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline misterx

On teil mõni usaldusväärne allikas, mis väidab, et 3,25GB on limiit? 32-bitine OS peaks tunnustama 2^32 baiti RAMi, mis teeb kokku 4GB. Parandage mind, kui ma eksin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jah loogika kohaselt aga lahti seletama hakata miks see nii on siis see jutt läheb tarbetult pikaks ja ei aita kuidagi rohkema mälukasutusele kaasa.

 

Lihtsalt see puudutab x86 üldist arhitektuuri ja mis kõik sellega kaasa käib. Varem oli vahet näiteks 32 ja 64 bit protsessoritel ka kuna enamus oli vaid 32 bit.


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.