Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

VIP

Krt, sul ikka joppab nende stakedega. Edu ja jaksu sellegipoolest.

 

Ning ootan ikka siukseid stake nagu teema keskel. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Krt, sul ikka joppab nende stakedega. Edu ja jaksu sellegipoolest.

 

Ning ootan ikka siukseid stake nagu teema keskel. :D

 

Partyhatte? Lähitulevikus võib isegi näha neid. Atm on milli hinnad madalad ja päevas üle 100m maha ei müü. Seega cash stack kasvab ja kasvab ning eks ma mingihetk soetan partyhati ka omale ja üritan vastast leida ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

EPIC WIN MOMENT

 

Arenal combat 52 tuli boxima minuga ja boxis 2m ning kaotas. Hiljem ütles ,et ta arvas ,et on oma combat 101 maini peal ja ,et kas ma tahan clanniga liituda. Peale vastust ,et mul juba on clan pakkus ,et vaata vähemalt sait üle ja ütle, mis arvad. Sain juba vaikselt aru, mis toimub. Panin telefonil 3g neti sisse ja läksin vastavale saidile, msi ta ütles. Ütlesin ,et sait on kena jne. Ütles ,et wanna box my combat 101 now, for 50m. Ta combat 101 on 71 99 71 stats. Ta sai saidilt mu telefoni 3g ühenduse IP ja üritas seda fighti ajal DoSida :D free 50m, not bad at all.

 

Tema kasutajad LordScrotum ja Mallinexor

 

120808141506.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aga räägi kus flati 99 bottisid :)

 

Proovisin kõike enamvähem. Monsterid, Soulwars, Pest Control jne. Aga julgelt võiks öelda ,et 80% levelitest tuli Stronghold of Security floor 2 zombides. Siis muidugi oli hea rsbots.net veel töös ja Bot bankis igaltpoolt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Niisiis, aeg pilte lisada jälle.

 

Võiksite kommenteerida ka! Tahaks selle päevikupidamise ''Tiitli'' kätte saada :P

 

 

Kõigepealt noobstakeriga tehtud staked. Kahjuks pean mainima, et acc ei kuulu enam mulle. Kuna sain selle acci ammuammu kuskilt ja tal oli 99 str 99 hp siis oli ta ideaalne alus ja ei arvanud ,et 2001 acc tagasi tiritakse. Peal oli vast 150m, kui tagasi tõmmati. Pole hullu...

 

Oma lollus :D

 

120803222408.png

120803222634.png

120805144119.png

120805144816.png

120805172356.png

 

 

 

Ja nüüd main accounti poolt paar pildikes.

120809211419.png

120802215550.png

120802224647.png

 

 

Tegelen ka uue rapier stakeri bottimisega. Seekord acc täiesti minu tehtud ja minu oma. Def on 3 jah aga savi sellest, probs teen 20. Jään ikka low combat aga aitab treenimisel kaasa kõvasti.

 

newestwinner.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Selliste statsidega rapier acc omab hästi arenal?


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kui rapier stake teed siis ei saa relva vahetada jah? On üldse võimalik kuidagi rapier stakes scammi saada? Ei julge ennem tegema hakata :D

Saab küll vahetada, palju kasutavad ka cls koos rapieriga. Kas siis alguses või lõpus aga eks rinx räägib sulle kuidas ajsjad õigesti käivad :D


「FAKER」dtjg.mart

 

 

「Ainuke ja ÕIGE skype」dfjg.mart

 

#karvased.ee[/b]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Kui rapier stake teed siis ei saa relva vahetada jah? On üldse võimalik kuidagi rapier stakes scammi saada? Ei julge ennem tegema hakata :D

 

Natuke keeruliselt esitasid selle küsimuse, ei saanud päris hästi aru. Rapierfight üldjuhul on no armor, no movement. Pray, range, mage, spec, drinks, food off. Scammereid on igasuguseid. Kes üritab fun weapidega, kes keerab melee off paneb range/mage on. Fighti reeglite järgi saad sa kasutada ükskõik mis 1 handed weaponit. Alates Bronze daggerist lõpetades VLSiga. Rapier on lihtsalt neist kõigist parim kiiruse/tugevuse suhtes. VLS/CLS on täpsem ja tugevam aga ta hitib aeglasemini nii ,et temaga tehakse üldjuhul aint last hitte.

 

 

Siin videos on näha, kuidas kasutatakse CLSi lõpus.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkan ka selle päeviku tegemise jälgima ;)

Kena. Palju edu uue rap stakeriga.


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Natuke keeruliselt esitasid selle küsimuse, ei saanud päris hästi aru. Rapierfight üldjuhul on no armor, no movement. Pray, range, mage, spec, drinks, food off. Scammereid on igasuguseid. Kes üritab fun weapidega, kes keerab melee off paneb range/mage on. Fighti reeglite järgi saad sa kasutada ükskõik mis 1 handed weaponit. Alates Bronze daggerist lõpetades VLSiga. Rapier on lihtsalt neist kõigist parim kiiruse/tugevuse suhtes. VLS/CLS on täpsem ja tugevam aga ta hitib aeglasemini nii ,et temaga tehakse üldjuhul aint last hitte.

 

 

Siin videos on näha, kuidas kasutatakse CLSi lõpus.

 

 

Tänud, seda ma tahtsingi teada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Dungi prayer 1 raskem ei ole teha? mul sureb küll vähemalt 2x ära bossi juures :(

 

Mul prayer 11, ise ka suren vahepeal kasvõi 10x ära aga vahet pole :D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas pärast neid rsgp dupe glitche on Arenal rohkem suuri panustajaid/üldse rohkem rahvast võrreldes tavalisega?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.