Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

Tööle ka ikka. Kool sai just läbi ja nüüd hakkangi Tallinnas korterit otsima ning tööd ka. RS on lisaraha pigem. Töö on vähemalt 100% kindel sissetulek. RSis võib mida iganes juhtuda.

 

Njaa nii see on.

Samas kui sa suudaksid hoida irl raha väljapool rsi ning kasutaksid ainult staketud raha siis on iga kuuselt 500€ freelt saada üsna tore.

Gl nii irl kui ka stakes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Njaa nii see on.

Samas kui sa suudaksid hoida irl raha väljapool rsi ning kasutaksid ainult staketud raha siis on iga kuuselt 500€ freelt saada üsna tore.

Gl nii irl kui ka stakes.

 

 

Irl raha väljaspool rsi? Sa nagu arvad ,et ma ostan mille ja siis nendega staken? Ma pole kunagi mille ostnud ja ei kavatse ka. Alati piisavalt raha RSi jätnud ,et edasi stakeda ja 1000€ kuus RSi pealt teenida ei ole midagi rasket.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Irl raha väljaspool rsi? Sa nagu arvad ,et ma ostan mille ja siis nendega staken? Ma pole kunagi mille ostnud ja ei kavatse ka. Alati piisavalt raha RSi jätnud ,et edasi stakeda ja 1000€ kuus RSi pealt teenida ei ole midagi rasket.

 

Jh tean, et sa pole pannud irl raha rsile, kuid samas tean ka inimesi(2006a rsist), oma tutvusringkonnast, kes alustasid sinuga sarnaselt, võit võidu järel, suured summad tulid, kuid lõpuks saadi cleani ning osteti.

Stake=kasiino.

Ja ma ei mõelnud seda halvaga:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Jh tean, et sa pole pannud irl raha rsile, kuid samas tean ka inimesi(2006a rsist), oma tutvusringkonnast, kes alustasid sinuga sarnaselt, võit võidu järel, suured summad tulid, kuid lõpuks saadi cleani ning osteti.

Stake=kasiino.

Ja ma ei mõelnud seda halvaga:)

 

 

Ma ei mõtle ka midagi halvaga :).

 

Jah alati on võimalik cleani saada, aga siiamaani olen ma suutnud 100% cleanist eemale hoiduda ja juba on aastake täis. See näitab vähemalt midagigi :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei mõtle ka midagi halvaga :).

 

Jah alati on võimalik cleani saada, aga siiamaani olen ma suutnud 100% cleanist eemale hoiduda ja juba on aastake täis. See näitab vähemalt midagigi :P

 

Seda kohe kindlasti ning see tõttu ma sind ka austan, et oled suutnud irl ja rsi lahus hoida.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hea töö rinks :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsiselt hale vend oled,mängid veel inglast ka ja ddosid ja räägid et ei tea midagi sellest ,väga haige su kasutajanimi:KlL or gfto ja oled ddosinud mind white+purple phati peale väga väga hale.Sellist inimest küll ei tasuks kunagi usalda,inimesed võtke teadmiseks.

 

cry like a child

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)
bourn sa rinxi mingi perse vend ?

 

Mul pole õrna aimugi, kes sa oled. Suht pohhui ka. Tahad mulle molli anda siis aga palun. Ma PMin sulle oma telefoni numbri, helista mulle hetkel asun Tallinnas. Saada SMS, et oled jannu. Võõrastele numbritele ei vasta. Ma ei ütle sulle ,et sa hakkad kelku saama või ma taon su ära vms. Ei kavatse läbi neti kõvatama hakata.

 

 

Tõsiselt hale vend oled,mängid veel inglast ka ja ddosid ja räägid et ei tea midagi sellest ,väga haige su kasutajanimi:KlL or gfto ja oled ddosinud mind white+purple phati peale väga väga hale.Sellist inimest küll ei tasuks kunagi usalda,inimesed võtke teadmiseks.

 

Okei, oletame siis ,et ma olin see dosser. Kuidas sina enda varanduse kokku ajasid? Sa scammisid inimesi food on boxiga. Kasutades purple sweets + cornucopia, et saavutada unlimited food.

 

Kas sinu scam meetod on ausam?

Muudetud liikme Rinx'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.