Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Rinxi Staking Diary!

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kas pärast neid rsgp dupe glitche on Arenal rohkem suuri panustajaid/üldse rohkem rahvast võrreldes tavalisega?

 

Ei ütleks.

 

Dungi prayer 1 raskem ei ole teha? mul sureb küll vähemalt 2x ära bossi juures :(

 

Üldse pole raske, bot teeb ju :)

 

 

 

Suht, savi ma võin osta ka selle VIP accessi. Aga praegu panin monstereid tapma boti.

 

Paar staket ka siis ;)

 

 

120813125051.png

120813124550.png

120810114335.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
viimane pilt.. sina panustasid 30m (nagu moneypouchist aru sain) ja vastane 45m.

Olen teisigi selliseid pilte sinu poolt näinud, mis põhjusel nemad vähem raha mängu panevad?

 

nemad panevad just rohkem.

Arvatavasti on asi seotud suurema combatiga vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
nemad panevad just rohkem.

Arvatavasti on asi seotud suurema combatiga vms.

 

Jah täpselt nii. Kuna mul on see VÕIMALUS teiste ees nõuda neilt panustada rohkem kuna ma olen madalam combat. Samuti on mul namefakerid(ma isegi ei kavatse seda enam seletama hakata, proovige ükskord ise aru saada) Ja inimesed arvavad ,et ma olen madalamate statsidega ja nõrgem. Seega tihti panustatakse 2x minu panus või 1.5x minu panus olenevalt sellest, kuidas ma nõuan (nõuan siis nende statside järgi). Näiteks 99 99 90 paneb minujaoks 1.5x OLGUGI ,et tal on madalamad statsid. See on lihtsalt minu eelis, mida ma saan neilt küsida.

 

 

Altho see viimane vend "lmp Lanister" temaga oli omamoodi lugu. Me tegime 10m box 1:1 mõlemad panime 10m panuseks(ta on 85 def) ja ma sain täiega pähe. Tal jäid üle poolte eludest järgi. Ta tuli tagasi ja panustas 60m. Kuna ma kaotasin eelmise nii rängalt panin vastu 30m ja ta otsustas ,et 2x on liiga palju ning ta 1.5xib mind ja eemaldas oma summast 15m. Järgi jäi 45m. Peale seda sai ta haledalt kotti.

 

Lõppkokkuvõtteks, ma teenin tänu idiootidele, kes ei oska lugeda :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Soeki cleanisin ära jah. Aga JD8 on minuga umbes 200m kasumis tegelikult.

 

 

 

 

Kahjumis pole kunagi olnud. Arenale läksin 2011 aasta veebruaris kahe milliga ning sellest ajast saati omal jõul hakkama saanud. Pole kunagi mille ostnud ega midagi. Asja võtan rahulikult :)

 

120131221707.png

 

kuidas sa seda vaatad palju win-e ja palju surmi?:) muidu kenad staked!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.