Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Scammer - OdavGP@hotmail.com - Awesome

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Genius proff ! :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

(Olen teadlik et reeglite rikkumine on siin teemas postitada, kuid nimetati ka minu nime).

Minuarust on tegelt tõesti tegemist ebaõiglase otsusega. Ja kui see tundub juhtkonna silmis õigena, siis peaksin ka mina banned olema, aga siiski pole.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jääb mulje et siin suuremad rsgp müüjad üritavad temast lahti saada, sest siin on inimesi kes on scämminud ning lasevad siin foorumis rahulikult ringi ning pole midagi juhtunud.

 

Minuarust võiks ta unbannida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.
Genius . Sa ei saavuta sellega midagi .

Ma arvan ,et enamus praegustest kasutajatest on siit foorumist scämminud minevikus mitte ainult Awesome .

 

Mina pole kedagi scamminud, ma eirit ei teegi siin foorumis tehingudi vaid ainult osta.ee :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jääb mulje et siin suuremad rsgp müüjad üritavad temast lahti saada, sest siin on inimesi kes on scämminud ning lasevad siin foorumis rahulikult ringi ning pole midagi juhtunud.

 

Minuarust võiks ta unbannida.

 

Minu arvates ka. On küllat inimesi kes on varem scämminud ja uued kontod teinud, millel on 30+ tehingut. Võiksite ta unbännida või siis tõesti mingit tõestust välja tuua -muidu tundub nagu konkurentsi eemaldamisena.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Minu arvates ka. On küllat inimesi kes on varem scämminud ja uued kontod teinud, millel on 30+ tehingut. Võiksite ta unbännida või siis tõesti mingit tõestust välja tuua -muidu tundub nagu konkurentsi eemaldamisena.

 

Nõus sinuga, mõni scämmer kandideerib veel eeskujulikuks ka, see pole nagu normaalne ju. Minuarust peaksid olema kõik scämmerid võrdsed, kas siis bännitud või laskma neil edasi tegutseda!. Ei näe põhjust miks ta ei võiks siin foorumis edasi tehinguid teha, kuna viimased tehingud olid positiivsed.

 

No CeuZ^ ootan oma warni, teenid vähemalt juhtkonna ees pluss punkte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mis kuradi plus punkte ,selges eesti keeles kirjutatud "teemast võivad osa võtta vaid mõlemad osapooled, moderaatorid, administraatorid, eeskujulikud ning need, kes on mingit moodi tunnistajad" mida on veel viriseda?

 

kui sul on veel probleeme ,saada pm!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nõus sinuga, mõni scämmer kandideerib veel eeskujulikuks ka, see pole nagu normaalne ju. Minuarust peaksid olema kõik scämmerid võrdsed, kas siis bännitud või laskma neil edasi tegutseda!. Ei näe põhjust miks ta ei võiks siin foorumis edasi tehinguid teha, kuna viimased tehingud olid positiivsed.

 

No CeuZ^ ootan oma warni, teenid vähemalt juhtkonna ees pluss punkte.

mcsannu, ma olen isegi nõus sinuga. Kui selliste meetoditega hakatakse bannima, siis peaksin ka mina banni saama, kuna kõiki tuleks seljuhul kohelda võrdselt.

Nagu mina asjast tean, oli mingi inimene kes tema peale tanki pani ning arvatavasti soovis temast lahti saada, konkurents vms. Keegi võiks mingi seletuse sellele anna.

 

(ja seekordki teadlik, et ei tohiks ma siia postitada, kuid pean seda siia kirjutama)


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See dubstep või kes see on see oli ka ju kunagi scamminud ? Aga ikka uitab ringi siin..

Sorri kui ajan sassi kellegi teisega, ärge pange tähele siis seda postitust

// oih, ei lugenud eelnevat postitust :D

 

Sannu tal oli üle 900 positiivse tehingu, ma ei taha uskuda, et ta oleks kedagi üle lasknud

Muudetud liikme van mart'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sorry aga ma olen tunnistaja .

See on pikk jutt , Aga see on kindel ,et las Genius ( nii suur mees ) Las paneb tõestuse siis ma saan ka enda asjad mängu panna .

Nii ,et Genius ma ootan :)

 

Ma peaks ka banned olema kuna ma olen Mati , Bmw503i vms :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ausalt öeldes, ei koti see warn. See vend oli üks enim legit vendi siit foorumist ning teie raiute vennale uupi banni. Ma arvan, et Awesome oli siinse foorumi üks suurimaid scammeri bustereid pigem kui ise scammer. Mitte ainult ei viinud ta läbi sadu tehinguid ning MMe, aga ta osales ka aktiivselt vahvli kogukonnas.

 

Kui me vaatame gruppi inimesi halbade õuntega, me ei hinda gruppi inimesi halvade õunte järgi. Aga mis põhjus see on siis banni panna inimesele, kes on minevikus teinud ühe fuckupi ning nüüd õigel teel, eriti kui pole olemas mitte mingeid tõendeid, ükskõik mis vormil [seni].

 

Genius, sa hüppasid natuke ära pärast seda, kui sa siin banni said ühe korra. Kohe anti vennale tiitleid ja õigusi ainult, et saaks perse pugeda. Täiesti uskumatu lihtsalt, see on nagu iga vennaga, kellele õigusi anda, olgu see twitch.tv chati moderator, vahvli admin või õpilasomavalitsuse juht.

 

Henry, loodan, et sa nö "stepid oma mängu üles". Ma arvan, et väga paljud pole rahul selliste otsustega. On olemas need kes istuvad vaikselt ja teevad mis vaja, aga on ka need, kes tahavad ilgelt välja paista ning sitta keerata.

Muudetud liikme d3Vine'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen müünud temale ~2bil kokku (rune24.ee) ja ei ole mitte mingit probleemi olnud. Suured summad ette andnud, ja raha on ilusti arvele tulnud...

Usun et siin foorumis selliseid väga palju kes kunagi pattu teinud ja nüüd eeskujuliku embleemiga. Niiet tema bannimine oli küll praegu väga ebavajalik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Oota pärast 800+ tehingut otsustati ta ära bannida? Natuke naljakas minu meelest. Ta MMis paar kuud tagasi 1Bil tehingut minu ja kellegi vahel ja oli aus. Kui see "scam" oli enne vahvliga liitumist siis tundub küll natuke imelik/katse konkurendist lahti saada.

 

+1

Ta oli edukalt 900 tehingut teinud ilma scammita + nagu näha 1Billion rsgp vahendanud, mis on ikkagi päris suur summa.

Siin lõhnab jah kuidagi konkurendi eemaldamise järgi.

 

Ma olen ka 12-13 aastasena poest 1kroonise nätsu varastanud, kui ma nüüd politseisse lähen, siis peaksin trahvi saama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta oli scammer ja punkt. Hea meelega ostaks pigem Geniuse, Yep, Amichie jne käest mille kui sellelt rotilt. Miks? Sest ta võib iga kell hakkata jälle scammima. On olnud juba kümneid selliseid olukordi, kus scammer üritab mängida nagu ta olek usaldusväärne ja siis lõpuks hakkab kõiki scammima järjest. Igati õige otsus, et ta on BANNED. Loodan väga, et ta ei saa unbanni!!

 

E/ Minu sõpra on üritanud scammid Kristo Nadel nimeline isik mingi poolteist aastat tagasi umbes, nii et jahm!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ausalt öeldes, ei koti see warn. See vend oli üks enim legit vendi siit foorumist ning teie raiute vennale uupi banni. Ma arvan, et Awesome oli siinse foorumi üks suurimaid scammeri bustereid pigem kui ise scammer. Mitte ainult ei viinud ta läbi sadu tehinguid ning MMe, aga ta osales ka aktiivselt vahvli kogukonnas.

 

Kui me vaatame gruppi inimesi halbade õuntega, me ei hinda gruppi inimesi halvade õunte järgi. Aga mis põhjus see on siis banni panna inimesele, kes on minevikus teinud ühe fuckupi ning nüüd õigel teel, eriti kui pole olemas mitte mingeid tõendeid, ükskõik mis vormil [seni].

 

Genius, sa hüppasid natuke ära pärast seda, kui sa siin banni said ühe korra. Kohe anti vennale tiitleid ja õigusi ainult, et saaks perse pugeda. Täiesti uskumatu lihtsalt, see on nagu iga vennaga, kellele õigusi anda, olgu see twitch.tv chati moderator, vahvli admin või õpilasomavalitsuse juht.

 

Henry, loodan, et sa nö "stepid oma mängu üles". Ma arvan, et väga paljud pole rahul selliste otsustega. On olemas need kes istuvad vaikselt ja teevad mis vaja, aga on ka need, kes tahavad ilgelt välja paista ning sitta keerata.

 

Geenius sai siit ainult unbanned,kuna spammis liiga palju,kui õieti mäletan.

Awesome scammis ja kõik.Scammer on scammer ja väärib banni saamist + ta tunnistas üles et scammis.Ma ei saa aru,milles on su probleem?

Näiteks kui sina oled scamminud ka kedagi minevikus ja saadkse teada,siis oled kohe banned siit foorumist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Geenius sai siit ainult unbanned,kuna spammis liiga palju,kui õieti mäletan.

Awesome scammis ja kõik.Scammer on scammer ja väärib banni saamist + ta tunnistas üles et scammis.Ma ei saa aru,milles on su probleem?

Näiteks kui sina oled scamminud ka kedagi minevikus ja saadkse teada,siis oled kohe banned siit foorumist.

 

What about "Teh King" & "dubstep"?

Vaiki kui sa midagi ei tea.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
What about "Teh King" & "dubstep"?

Vaiki kui sa midagi ei tea.

 

Neid kunagisi scammereid on tegelikult veel, aga maha vaikitud. Kes teab, kes ei tea. Ilmselgelt see ei olnud mingi õigustatud ban. Kuna hetkel puudub alaline kannataja. Tunnistan ka hetkel siin, et olen scamminud kunagi rs-is väiksena kellegilt midagi, ma ei mäleta mida. Pange ban, kui tunnete, et see oleks õiglane.

 

See on minu, ehk erapooletu isiku kommentaar.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mis Mõttes nagu??? ma ostsin talt alles 2 pinni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Admin
Author of the topic Postitas
Geenius sai siit ainult unbanned,kuna spammis liiga palju,kui õieti mäletan.

Awesome scammis ja kõik.Scammer on scammer ja väärib banni saamist + ta tunnistas üles et scammis.Ma ei saa aru,milles on su probleem?

Näiteks kui sina oled scamminud ka kedagi minevikus ja saadkse teada,siis oled kohe banned siit foorumist.

 

Mul oli varem juba 13 punkti eest warne all.

Sain valesse kohta kirjutades 2 punktise warni, ehk kokku 15 punkti, mis on vist 1 kuu bän. Selle bänni peale vihastasin ja sõimasin veidi vahvli modesid/admineid.

LUGEGE TÄPSEMALT TEEMAST http://www.vahvel.net/showthread.php?139741-Vabanduskiri-Dumbyle-ja-vahvel-net-kommuuni-liikmetele

Sain bännist lahti 2 nädala jooksul sõlmides Henryga kokkuleppe, et kirjutan pika vabanduskirja, vabandasin foorumlaste ja dumby ees.

 

Üks asi on spämmimine.

Üldse teine liiga on scammimine.

 

Nagu Reino ütles, et scammer on scammer.

 

Loodan, et saate aru.

Ta võis teile tunduda LEGIT ja usaldusväärne, aga ta on varem petnud inimesi ja see tähendab ainult ühte asja, et ta on SCAMMER.

 

Kui vaja midagi siis geniusleet@hotmail.com


4946 päeva Vahvel.net liige 14.03.2021 seisuga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Genius ühesõnaga sa poed henryle ja teistele :D

Ma ei oleks mitte midagi kirjutanud , kui 1 kuu bann siis bann . :)


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

OHOHO, nii palju inimesi kes siia ei tohi postitada. Ma panen selle kommi praegu pakendisse aga kui mul hiljem igav siis avan selle ja maiustan hoiatustega.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.