Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NBA Where Amazing Happens

Soovitatud postitused

Kuna siin on minu teada paar lakersi fänni siis küsiks teilt milles on see aasta lakersi viga, et nad pole hooaega võitudega alustanud ? Kas uus treener Mike Brown võib olla asja taga või on mängijad lihtsalt vanaks jäänud ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuna siin on minu teada paar lakersi fänni siis küsiks teilt milles on see aasta lakersi viga, et nad pole hooaega võitudega alustanud ? Kas uus treener Mike Brown võib olla asja taga või on mängijad lihtsalt vanaks jäänud ?

 

Mängijad vanad on peamine põhjus ma usun. Samuti muidugi läheb treeneriga kohanemiseks aega, aga Mike Brown on hea treener ning tema selles täiesti süüdi pole. Muidugi alguse 2 kaotust olid kindlasti tingitud sellest, et Andrew Bynum oli puudu.

Muidugi pole mängijatel eriti motivatsiooni ka enam, kõikidel põhimeestel on ring käes, paljudel isegi rohkem. Praegu minuarust motivatsiooni puuduse on külge saanud ka Mavs, kes see aasta ei ole midagi korda saatnud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mängijad vanad on peamine põhjus ma usun. Samuti muidugi läheb treeneriga kohanemiseks aega, aga Mike Brown on hea treener ning tema selles täiesti süüdi pole. Muidugi alguse 2 kaotust olid kindlasti tingitud sellest, et Andrew Bynum oli puudu.

Muidugi pole mängijatel eriti motivatsiooni ka enam, kõikidel põhimeestel on ring käes, paljudel isegi rohkem. Praegu minuarust motivatsiooni puuduse on külge saanud ka Mavs, kes see aasta ei ole midagi korda saatnud.

Nojah ma loodan et miami luck hakkab vajuma ja ka neid tabab motivatsiooni kriis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah ma loodan et miami luck hakkab vajuma ja ka neid tabab motivatsiooni kriis.

 

Njah , ehk peale esimest ringi tõesti.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
Kuna siin on minu teada paar lakersi fänni siis küsiks teilt milles on see aasta lakersi viga, et nad pole hooaega võitudega alustanud ? Kas uus treener Mike Brown võib olla asja taga või on mängijad lihtsalt vanaks jäänud ?

 

Väga kurb mõelda nii,Lamar Odomi kaotus oli kindlasti väga saastav neile. Treeneriga vaja kohaneda samuti, ja Mike Brown on ülim treener, ta oskab Kobe Bryantiga tegeleda, kuna ta ennem superstaariga tegelenud, (LeBron James). Ja enamus mehed vananevad, pole motivatsiooni nagu eelnevalt öeldud, Kobel on 5 sõrmust, kuigi ta ütles, et ta tahab neid veel. Ja kui keegi mäletab oli Celticsil umbes 30 aastane bad-luck streak, no championships selle ajajooksul, äkki algab Lakersiga sama asi, loodame et mitte :(.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Väga kurb mõelda nii,Lamar Odomi kaotus oli kindlasti väga saastav neile. Treeneriga vaja kohaneda samuti, ja Mike Brown on ülim treener, ta oskab Kobe Bryantiga tegeleda, kuna ta ennem superstaariga tegelenud, (LeBron James). Ja enamus mehed vananevad, pole motivatsiooni nagu eelnevalt öeldud, Kobel on 5 sõrmust, kuigi ta ütles, et ta tahab neid veel. Ja kui keegi mäletab oli Celticsil umbes 30 aastane bad-luck streak, no championships selle ajajooksul, äkki algab Lakersiga sama asi, loodame et mitte :(.

 

Njah tegelt Lakersil läks see Chris Pauli trade ikka täiesti metsa, saadeti ju Odom ära, et talle ruumi teha rahaliselt ning siis otsustati lihtsalt trade ära keelata. Samuti ma usun, et Lakersil nii suurt mõõna ei tule, sest kui Kobe ja Pau jne ära lähevad siis on Bynum juba piisavalt hea, et tiimi vedada kui ta vigastustest suudab hoiduda. On ta ju ainult 24 aastane ning on saanud/saab palju õpetussõnu Kareem Abdul-Jabbarilt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
Njah tegelt Lakersil läks see Chris Pauli trade ikka täiesti metsa, saadeti ju Odom ära, et talle ruumi teha rahaliselt ning siis otsustati lihtsalt trade ära keelata. Samuti ma usun, et Lakersil nii suurt mõõna ei tule, sest kui Kobe ja Pau jne ära lähevad siis on Bynum juba piisavalt hea, et tiimi vedada kui ta vigastustest suudab hoiduda. On ta ju ainult 24 aastane ning on saanud/saab palju õpetussõnu Kareem Abdul-Jabbarilt.

 

Bynum jep väga epic vend ja tuleb helge karjäär, ja kui Pau ja Bryant läind. Paarkend miljonit doltsi alles, kedagi ikka head saab ju selle eest :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njah tegelt Lakersil läks see Chris Pauli trade ikka täiesti metsa, saadeti ju Odom ära, et talle ruumi teha rahaliselt ning siis otsustati lihtsalt trade ära keelata. Samuti ma usun, et Lakersil nii suurt mõõna ei tule, sest kui Kobe ja Pau jne ära lähevad siis on Bynum juba piisavalt hea, et tiimi vedada kui ta vigastustest suudab hoiduda. On ta ju ainult 24 aastane ning on saanud/saab palju õpetussõnu Kareem Abdul-Jabbarilt.

I agree with that.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Charlotte ja Indiana mängu ülekanne on küll väga imelik. Kaamera näitab üht , hääle järgi peaks midagi muud näitama, algus oli ka , tuli intro ära 5 seki ülekande alguses, siis näitas mingit kokkujooksnud pilti ja game break in progress korda mööda. :D


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Charlotte ja Indiana mängu ülekanne on küll väga imelik. Kaamera näitab üht , hääle järgi peaks midagi muud näitama, algus oli ka , tuli intro ära 5 seki ülekande alguses, siis näitas mingit kokkujooksnud pilti ja game break in progress korda mööda. :D

Haha :D naerda sai praegu, aga ise jälgin bullsi mängu ja seda 100 protsendiliselt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Opaaa, täna Heati mäng ka, ei teadnudki. : o


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.