Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NBA Where Amazing Happens

Soovitatud postitused

VIP
Ma olen ise NBA-d jälginud umbes 2004-2005a ja siiski olen jäänud samale arvamusele aga anthony vastu pole midagi tema meeldib mulle.

 

Kuidas saab mängija olla overrated kui keegi pole see sajand teinud selliseid numbreid nagu tema ning tegelt pole keegi ligidalegi saanud.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidas saab mängija olla overrated kui keegi pole see sajand teinud selliseid numbreid nagu tema ning tegelt pole keegi ligidalegi saanud.

 

Njh ma ju eelpool mainisin, et ta isetseb eriti viimased paar hooaega, okei kui lakersis olid veel vanad tegelased nagu shaq ja sellised siis muidugi ta nii palju ise teha ei saanud.

 

Aga jah minu arust on kobe moto selline

"Doing all by my self and never pass ball to others"

 

Aga see overrated on minu arust selle kohapealt et ta on liiga palju pildis oma lampide asjadega okei ma ei saa öelda et kōik on lambid ntks buzzerid ja isegi dunkid, aga siiski vōibolla kui pallur ise on ta hea aga meedia on ta liiga üles puhunud, aga ka see meedia poolt üles puhimine ei istu mulle.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njh ma ju eelpool mainisin, et ta isetseb eriti viimased paar hooaega, okei kui lakersis olid veel vanad tegelased nagu shaq ja sellised siis muidugi ta nii palju ise teha ei saanud.

 

Aga jah minu arust on kobe moto selline

"Doing all by my self and never pass ball to others"

 

Aga see overrated on minu arust selle kohapealt et ta on liiga palju pildis oma lampide asjadega okei ma ei saa öelda et kōik on lambid ntks buzzerid ja isegi dunkid, aga siiski vōibolla kui pallur ise on ta hea aga meedia on ta liiga üles puhunud, aga ka see meedia poolt üles puhimine ei istu mulle.

 

Sul pole mõtet vaielda, lihtsalt tunnista, et kobe on win.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul pole mõtet vaielda, lihtsalt tunnista, et kobe on win.

 

Mis kuradi win kas sa eelmiseid postitusi ei lugenud ? Ütlesin selgelt ju et on kahte sorti inimesi, need kellel meedlib kobe ja need kellel ei meeldi ja ilmselgelt kuulun mina nende hulka kellel ta väga ei meeldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njh ma ju eelpool mainisin, et ta isetseb eriti viimased paar hooaega, okei kui lakersis olid veel vanad tegelased nagu shaq ja sellised siis muidugi ta nii palju ise teha ei saanud.

 

Aga jah minu arust on kobe moto selline

"Doing all by my self and never pass ball to others"

 

Aga see overrated on minu arust selle kohapealt et ta on liiga palju pildis oma lampide asjadega okei ma ei saa öelda et kōik on lambid ntks buzzerid ja isegi dunkid, aga siiski vōibolla kui pallur ise on ta hea aga meedia on ta liiga üles puhunud, aga ka see meedia poolt üles puhimine ei istu mulle.

 

Ja mitte kunagi söötes saab mees 5 assisti keskmiselt mängu kohta? Lihtsalt ei ole loogiline. Vaatasin näiteks Nuggetsi ja Lakersi mängu eelmine nädal. Mängust oli kulunud 20 minutit kui Kobe skoori avas ning see oli ta kolmas vise väljakult. Ja räägi mulle kuidas sa tead üldse kuidas Kobe ja Lakers mängivad kui sulle Kobe Bryant ei meeldi? Mulle ka näiteks Lebron ei meeldi ning ma ei vaata ta mänge. Või jälgid mänge, et meest pärast taga panna?


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ja mitte kunagi söötes saab mees 5 assisti keskmiselt mängu kohta? Lihtsalt ei ole loogiline. Vaatasin näiteks Nuggetsi ja Lakersi mängu eelmine nädal. Mängust oli kulunud 20 minutit kui Kobe skoori avas ning see oli ta kolmas vise väljakult. Ja räägi mulle kuidas sa tead üldse kuidas Kobe ja Lakers mängivad kui sulle Kobe Bryant ei meeldi? Mulle ka näiteks Lebron ei meeldi ning ma ei vaata ta mänge. Või jälgid mänge, et meest pärast taga panna?

 

Jah ma tunnistan ma ei vaata lakersi mänge iga kord kui need on, aga tavaliselt vaatan seda mis on kui juhuslikult mōni enda lemmikutest ei mängi.

Aga ärme enam vaidle :D, liigume tänaste mängude juurde, et siia mida vaatate ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis kuradi win kas sa eelmiseid postitusi ei lugenud ? Ütlesin selgelt ju et on kahte sorti inimesi, need kellel meedlib kobe ja need kellel ei meeldi ja ilmselgelt kuulun mina nende hulka kellel ta väga ei meeldi.

 

Ei noh ma saan aru, et on sellised inimesed, aga vot sellest ma aru ei saa kui nad ütlevad, et Kobe on overrated.

 

Ise vaatan Pacersi ja Celticsi algust.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei noh ma saan aru, et on sellised inimesed, aga vot sellest ma aru ei saa kui nad ütlevad, et Kobe on overrated.

 

Ise vaatan Pacersi ja Celticsi algust.

 

Ise vaatan NYK WAS algust ja siis bulls vs orlando ja kuna okc vs hou samal ajal siis noh hoian mōlemal pilku peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.