Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NBA Where Amazing Happens

Soovitatud postitused

Heat sai kõige parema tiimiga mängida 3 lisaaega. Hawksil nimelt 12 päeva jooksul 9 mängu seega erilist puhkust neil pole.

 

Jah selles asi oligi, minu arust domineeris tervet mängu hawks lihtsalt väsimus, jah kui ikka 12 päeva jooksul 9 mängu siis see annab mõnusalt tunda ...

 

Aga Portlandi võidu üle hea meel :), tundub, et see aasta on nende aasta hoian neile vägagi pöialt :P.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah selles asi oligi, minu arust domineeris tervet mängu hawks lihtsalt väsimus, jah kui ikka 12 päeva jooksul 9 mängu siis see annab mõnusalt tunda ...

 

Aga Portlandi võidu üle hea meel :), tundub, et see aasta on nende aasta hoian neile vägagi pöialt :P.

 

Njah eks see Boshi kolmene oli ka ikka luck. Loodetavasti Heati luck lõppeb playoffis.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njah eks see Boshi kolmene oli ka ikka luck. Loodetavasti Heati luck lõppeb playoffis.

 

Jah sama ütlesin eelpool ütlen ka nüüd boshi 3 oli luck, aga see oli ka atlanta viga kuna isegi komentaatorid ütlesid oleks ju võinud vea teha kui 5-6 sekki oli mängida nad olid ju 3 mitte 2 ees ... ja vahetada meest kui bosh on phm vaba 3 taga see oli ka suht mõtlemiseta käik.Aga jah loodame siis, et see heati luck lõppeb.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah sama ütlesin eelpool ütlen ka nüüd boshi 3 oli luck, aga see oli ka atlanta viga kuna isegi komentaatorid ütlesid oleks ju võinud vea teha kui 5-6 sekki oli mängida nad olid ju 3 mitte 2 ees ... ja vahetada meest kui bosh on phm vaba 3 taga see oli ka suht mõtlemiseta käik.Aga jah loodame siis, et see heati luck lõppeb.

 

Ega jah, selle vea osas tuli meelde kohe kuidas Heat jättis finaalis võimaluse kasutamata ja Nowitzki jooksis Boshist mööda ning pani game winner layupi sisse. Tegelt oli siis ka viga anda Heatil.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ega jah, selle vea osas tuli meelde kohe kuidas Heat jättis finaalis võimaluse kasutamata ja Nowitzki jooksis Boshist mööda ning pani game winner layupi sisse. Tegelt oli siis ka viga anda Heatil.

 

Mhm, aga noh mis tehtud see tehtud :/.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kuidagi palju luck võidetud mänge praegu.. Ei näe seda tõeslist taset ütleme nii.

 

Kui sa juhuslikult mu vastust ennem ei näinud siis vastasin su küsimusele :D, sa küsisid mis kell see tasuline hakkab 9-ndal, see hakkab vist nende aja järgi ehk siis peaksid jõudma mõned mängud ära vaadata vms :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tänaste mägnude ajad: (Ajad eesti järgi)

 

NJN vs TOR - 02.00

 

DET vs PHI - 02.00

 

NYK vs WAS - 02.00

 

ATL vs CHA - 02.00

 

IND vs BOS - 02.30

 

CHI vs ORL - 03.00

 

DEN vs NOH - 03.00

 

HOU vs OKC - 03.00

 

CLE vs MIN - 03.00

 

MEM vs UTA - 04.00

 

POR vs PHX - 05.30

 

GSW vs LAL - 05.30

 

Enjoy today with nba :) !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Heat, Heat, Heat - korvpallijumal oli taas meiega. :D

 

Aga räägime mis pickid 2012 All-Stari valisite?


Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Heat, Heat, Heat - korvpallijumal oli taas meiega. :D

 

Aga räägime mis pickid 2012 All-Stari valisite?

 

see "korvpallijumal" võiks heati õnneseeria ükskord ära lõpetada :S.

 

Aga kust valida saab btw ? Ma tean, et nba.comist kuskil obvious eks, aga paris viitsid lingi anda või midagi ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu lineupid siis

 

West:Forwards - LeMarcus Aldrige

Kevin Durant

Guards: - Chirs Paul

Russel Westbrook

Centre: - DeAndre Jordan

 

East:Forwards - Amare Stoudemire

Caramelo Anthony

Guards: - Derrick Rose

John Wall

Centre - JaVale McGee

 

Need mehed on tiimidest kes mulle meeldivad :), sellepärast ei pannudki mingeid kobesi ja muud kama

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa juhuslikult mu vastust ennem ei näinud siis vastasin su küsimusele :D, sa küsisid mis kell see tasuline hakkab 9-ndal, see hakkab vist nende aja järgi ehk siis peaksid jõudma mõned mängud ära vaadata vms :P

 

Sain oma vastuse, IND vs BOSi kindlalt vaatama.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil

allstar.png

Ise tahaks selliseid Line-upe näha :)

Valik nii suur lihtsalt, tahaks kõiki näha :D

Muudetud liikme Siil'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis Kobel viga on siis? Lebronist saan aru ta ei meeldi kellegile.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mdea kobe minu arust liiga overrated, aga nagu signast näha oled sa lakersi vend niiet sul teine arvamus ilmselt :D

 

Overrated?

http://www.youtube.com/watch?v=s-pniMuyZps

http://www.youtube.com/watch?v=KuSpY4Rfrm8


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

Jah ma ei vaidle et ta on hea pallur aga teda hinnatakse siiski minu silmis üle samamoodi vääriks durant ka sama palju kajastamist niiet jah.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah ma ei vaidle et ta on hea pallur aga teda hinnatakse siiski minu silmis üle samamoodi vääriks durant ka sama palju kajastamist niiet jah.

 

Durant on veel liiga noor ning pole eriliselt midagi korda saatnud nbas. 0 ringi(Kobel 5) , kõige rohkem mängus on visanud 47p , Kobe on visanud 4 mängus järjest üle 50p ning viskas samas hooajas 10 mängus üle 50 punkti (2006-07 hooaeg). Samuti on Kobe visanud 47 või rohkem punkte 32. mängus. Rääkimata sellest, et ta on praegu 6. kohal all time scoring listis ning ta endiselt mängib.

 

Kobe kõrval pole Durant veel millegagi NBAs hakkama saanud, aga küll ta saab ning ma usun, et kui Durant on üle 30, siis räägitakse temast sama palju kui Kobest.

Need kes ütlevad, et Kobe on overrated vaatavad minuarust ilmselgelt praegust olukorda ning ei tea Kobe minevikust mitte midagi. Loomulikult Kobe ei mängi nüüd 33 aastasena nii hästi kui ta mängis varem ning siis nad ei saagi inimesed aru, miks teda nii palju austatakse.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Durant on veel liiga noor ning pole eriliselt midagi korda saatnud nbas. 0 ringi(Kobel 5) , kõige rohkem mängus on visanud 47p , Kobe on visanud 4 mängus järjest üle 50p ning viskas samas hooajas 10 mängus üle 50 punkti (2006-07 hooaeg). Samuti on Kobe visanud 47 või rohkem punkte 32. mängus. Rääkimata sellest, et ta on praegu 6. kohal all time scoring listis ning ta endiselt mängib.

 

Kobe kõrval pole Durant veel millegagi NBAs hakkama saanud, aga küll ta saab ning ma usun, et kui Durant on üle 30, siis räägitakse temast sama palju kui Kobest.

Need kes ütlevad, et Kobe on overrated vaatavad minuarust ilmselgelt praegust olukorda ning ei tea Kobe minevikust mitte midagi. Loomulikult Kobe ei mängi nüüd 33 aastasena nii hästi kui ta mängis varem ning siis nad ei saagi inimesed aru, miks teda nii palju austatakse.

 

Jah ta viskabki aga ainult tänu sellele et ta isetseb, toon näite kobe läheb rünnakule proovib viskab mööda järgmine rünnak samamoodi kui ta just lauda ei saa ja ei sööda mida vahest juhtub.Teiseks ringide kohapealt on minu arust asi niiet lebron ja kobe mägivadki ainult et saada neid sōrmuseid.Kolmandaks olen täheldanud juba mitmeid hooaegasid järjest vilet lakersi vōi siis kobe kasuks ehk siis kōik auti minekud ja vead.

Aga jah siiski jääb minu kaoks kobe ainult palluriks midagi erilist ma temas ei näe vähemalt hetkel mitte.

Muudetud liikme Andre.'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jah ta viskabki aga ainult tänu sellele et ta isetseb, toon näife kobe läheb rünnakule proovib viskab mööda järgmine rünnak samamoodi kui ta just lauda ei saa ja ei sööda mida vahest juhtub.Teiseks ringide kohapealt on minu arust asi niiet lebron ja kobe mägivadkiainult et saada neid sōrmuseid.Kolmandaks olen täheldanud juba mitmeid hooaegasid järjest vilet lakersi vōisiis kobe kasuks ehk siis kōik auti minekud ja vead.

Aga jah siiski jääb minu kaoks kobe ainult palluriks midagi erilist ma temas ei näe.

 

Vahest ta tõesti isetseb, aga sa ilmselgelt dramatiseerid üle. Ega sa 5 assisti keskmiselt mängu kohta ei saa kui sa tõeliselt isetsed iga mäng. Ning 5 assisti on isegi hea viskava tagamängija kohta. Vaatame näiteks Duranti .. 2.7 assisti mängu kohta.

Kobe mängib ringi peale? Kõik mängijad mängivad ringi peale ning kohe kindlasti ei saa väita, et Kobe ringi peale rohkem mängib. Kui ta ringi peale mängiks siis ta ei oleks jäänud Lakersisse kui Lakers oli mõõnas ning ei jõudnud isegi playoffi üks aasta. Lebron oleks jah tõesti mingi muu superstaariga kokku läinud mängima, aga Kobe seda ei teinud. See, et vile on Lakersi kasuks seda kuulen ma küll esimest korda, eriti sellises liigas kus saavad kohtunikud videokordusi vaadata. Need otsused lähevad täiesti erapooletult NBAs ning ma olen näinud palju otsuseid mis lähevad Lakersi kahjuks.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vahest ta tõesti isetseb, aga sa ilmselgelt dramatiseerid üle. Ega sa 5 assisti keskmiselt mängu kohta ei saa kui sa tõeliselt isetsed iga mäng. Ning 5 assisti on isegi hea viskava tagamängija kohta. Vaatame näiteks Duranti .. 2.7 assisti mängu kohta.

Kobe mängib ringi peale? Kõik mängijad mängivad ringi peale ning kohe kindlasti ei saa väita, et Kobe ringi peale rohkem mängib. Kui ta ringi peale mängiks siis ta ei oleks jäänud Lakersisse kui Lakers oli mõõnas ning ei jõudnud isegi playoffi üks aasta. Lebron oleks jah tõesti mingi muu superstaariga kokku läinud mängima, aga Kobe seda ei teinud. See, et vile on Lakersi kasuks seda kuulen ma küll esimest korda, eriti sellises liigas kus saavad kohtunikud videokordusi vaadata. Need otsused lähevad täiesti erapooletult NBAs ning ma olen näinud palju otsuseid mis lähevad Lakersi kahjuks.

 

Nojah vaidleme mis me vaidleme, siiski lōppkokkuvōteks on kahte sorti inimesi need kellel meeldib kobe ja need kellel ei meeldi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah vaidleme mis me vaidleme, siiski lōppkokkuvōteks on kahte sorti inimesi need kellel meeldib kobe ja need kellel ei meeldi.

 

Oleks praegu 2006 ning kui sa jälgiksid Kobet siis sa ei ütleks kindla peale, et ta on overrated. Millal viskas keegi viimasena üle 50 punkti? Meenub Anthony viimased päevad Nuggetsis eelmine hooaeg kui ta viskas täpselt 50p. Kobe viskas 2006 aastal 4 mängus järjest üle 50 punkti ning tervel hooajal 10 korda.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.