Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

NBA Where Amazing Happens

Soovitatud postitused

VIP
Wade ei pruugi täna mängida, aga eks näis, arvatavasti viskan pilgu peale.

 

Ei mängi jah, kindlalt.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Miami mängu vaadates tekib küsimus, et kuidas nad juba eelmine aasta Mavsist jagu ei saanud, Wade puudu, aga ikka jätavad mulje nagu mäng on väga kerge.

 

Eks Bosh , Lebron ja Wade võiks ju 3 tiimi vedada, oleks huvitavam, aga ei lähme kergemat teed ringini.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Miami mängu vaadates tekib küsimus, et kuidas nad juba eelmine aasta Mavsist jagu ei saanud, Wade puudu, aga ikka jätavad mulje nagu mäng on väga kerge.

 

Eks Bosh , Lebron ja Wade võiks ju 3 tiimi vedada, oleks huvitavam, aga ei lähme kergemat teed ringini.

 

Nojah, aga eelmine aasta nad olid ju phm koos mänginud vaid üürikest aega nüüd on nad arenenud ning töötavad koos paremini kuigi mina arvamus miamist jääb ikka samaks ehk siis ei meeldi :D.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Nojah, aga eelmine aasta nad olid ju phm koos mänginud vaid üürikest aega nüüd on nad arenenud ning töötavad koos paremini kuigi mina arvamus miamist jääb ikka samaks ehk siis ei meeldi :D.

 

Njah eks nüüd järgmised 5 aastat saab Heat finaali ning ma usun, et võtavad enamus korrad ära ka kui vigastusi ei tule. Paari aasta pärast põnevus läinud juba ma usun.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Njah eks nüüd järgmised 5 aastat saab Heat finaali ning ma usun, et võtavad enamus korrad ära ka kui vigastusi ei tule. Paari aasta pärast põnevus läinud juba ma usun.

 

Ma kahtlen kas nad finaali jõuavad võibolla playoffidesse ja seal 2 ringi, aga jah muidugi oleneb vastastest

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei tea arvan, et heat kukub välja kuna ei ole nende poolt olen kindel mis sest, et seal 3 kõva mängijat on teised tiimid neid võimalus alistama, Charoltted oleeks juba ära teinud.

Arvan et Okc paneb ära see aasta päris korralikult hoos nad. Durant, Odom, Robinson, teised kutid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ei tea arvan, et heat kukub välja kuna ei ole nende poolt olen kindel mis sest, et seal 3 kõva mängijat on teised tiimid neid võimalus alistama, Charoltted oleeks juba ära teinud.

Arvan et Okc paneb ära see aasta päris korralikult hoos nad. Durant, Odom, Robinson, teised kutid.

 

Robinson pole kahjuks üldse mängu aega saanudki ta ongi see hooaeg ainult pingil olnud või mdea kus :D, aga jah loodan sama heat välja ja see 5+

 

Aga odom ei ole OKC-s :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pacersile, Okc-le hoian põialt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pacers põles eile kergelt läbi, Heat näitas mida suudetakse teha meeskonna kui tervikuna ja seda ilma Wade'ta. Let's have a toast for that! LeBroni väike ankle twist oli natukene hirmutav, aga mees mängis mängu lõpuni, loodetavasti mingi erilist mõju väike intsident ei avaldanud.

Muudetud liikme Paris'i poolt

Tommy: "You know what I discovered - it's not who you want to spend Friday night with, it's who you want to spend all day Saturday with..."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Robinson pole kahjuks üldse mängu aega saanudki ta ongi see hooaeg ainult pingil olnud või mdea kus :D, aga jah loodan sama heat välja ja see 5+

 

Aga odom ei ole OKC-s :D

 

http://www.nba.com/2012/news/01/04/warriors-nate-robinson.ap/index.html?ls=iref:nbahpt2

Lihtsalt jäi silma täna nba.com :D

 

Mis põhjusel on Lebroni layup top 10's? 12 mängu ning layupist koos veaga midagi paremat pole? Pole vaja toppida teda igale poole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
http://www.nba.com/2012/news/01/04/warriors-nate-robinson.ap/index.html?ls=iref:nbahpt2

Lihtsalt jäi silma täna nba.com :D

 

Mis põhjusel on Lebroni layup top 10's? 12 mängu ning layupist koos veaga midagi paremat pole? Pole vaja toppida teda igale poole.

 

Oho nate GSW :D, njh ega ta seal ka mängu aega väga palju ei saa seal ka mehed juba positsioonidel ees.

 

Aga jah minu arust ka üle viskab juba, et mingid lambid lebroni visked/layupid topis

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Arvan et Okc paneb ära see aasta päris korralikult hoos nad. Durant, Odom, Robinson, teised kutid.

 

:D:D:D Sa tead hästi mees!!

Kahjuks pole okc-s Odomit ja Robinsoni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
Ei tea arvan, et heat kukub välja kuna ei ole nende poolt olen kindel mis sest, et seal 3 kõva mängijat on teised tiimid neid võimalus alistama, Charoltted oleeks juba ära teinud.

Arvan et Okc paneb ära see aasta päris korralikult hoos nad. Durant, Odom, Robinson, teised kutid.

D:D:D::DDDD?

Odom OKC , LOL?

Suht tark oled siis, Durant,Odom,Robinson.. isegi kui oleks nii, peaks olema aint Durant ja Westbrook. Dynamic duo nad.

Tra häbi hakkab.. ise olles pikaaegne Lakersi fänn ja siit kargab välja kutt " Odom ja Robinson OKC'S," Smart guy..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
D:D:D::DDDD?

Odom OKC , LOL?

Suht tark oled siis, Durant,Odom,Robinson.. isegi kui oleks nii, peaks olema aint Durant ja Westbrook. Dynamic duo nad.

Tra häbi hakkab.. ise olles pikaaegne Lakersi fänn ja siit kargab välja kutt " Odom ja Robinson OKC'S," Smart guy..

 

Westbrook ja Durant pole kindlasti mitte duo neil on terve tiim hea

 

Aga jah nagu eelpool ütlesin siis odom dallases

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Siil
Westbrook ja Durant pole kindlasti mitte duo neil on terve tiim hea

 

Aga jah nagu eelpool ütlesin siis odom dallases

WESTBROOK JA DURANT POLE DUO?

Kas sa mõtled ka, no offence.

Westbrook ja Durant üks kõige hullemaid duosi praegu, dynamic duo. Jälgi nende kahe koostööd, sellesmõttes, et terve tiim küll hea, aga neid saab ikka nö "DUOKS" nimetada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks küsimus. Mis kellaaja järgi seal see 9. jaanuar e. tasuline hakkab? Selles suhtes, et kas ööl vastu 9ndat saab veel tasuta vaadata?

 

Mmm kui meil 9 siis neil veel 8 niiet mdea :D, aga jällegi heat sai buzzeriga otle pointless tiim luckerid lissalt -.-.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Heat sai kõige parema tiimiga mängida 3 lisaaega. Hawksil nimelt 12 päeva jooksul 9 mängu seega erilist puhkust neil pole.


[sIGPIC][/sIGPIC]

images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

images?q=tbn:ANd9GcQsJlL3Pym6X2PRhms2lTQzJ8Jlnuepm49yoRYohAHG-20YF9bD7Uo95c-B

chicago-bulls-fan.gif

"Offense sells tickets, defense wins games, rebounding wins championships."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.