Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nebulos Gaming Roleplay [GTA SA:MP]

Soovitatud postitused

Ma ei soovita teil sinna serverisse mängima minna ... enam. Keven keeras serveri perse, Rasmus on üldse üks pede, kes seal abistajana ei taju mitte essugi.

 

Mind ei koti, kas saan warni selle eest, mina avaldan oma arvamust.


2680 päeva liige [27.04.2019]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Rasmus - Kuule väga lambi kutt on ju :D Esimest korda KUULEn ja NÄEN ,et siuke lambi nonner scriptib seal. :D

Tõesti võiksid koolis ära käia ja korralikult õppima, kuidas kirjutada..


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väike teadaanne siis, et inimesed paanikasse ei satuks ja hulgaga küsimusi ei hakkaks esitama.

 

Meie kallis Rasssu e. Rasmus ei olnud kõige parem administratiivliige ja lõppude lõpuks sai ta sealt kohalt kicked, või noh ta soovis ise juba lahkuda, kuna shoutboxis tekkis mäss, et ta peab Nebulosest kaduma ja lõplikult. Seda ta ka tegi aga ta võttis endaga kaasa serveri hosti, mistõttu on server maas. Heeri oli arvatavasti hosti tema nimele pannud, mistõttu tal olid täielikud volitused sellele.

 

Igastahes hoiatan ka ette, et kui keegi nimega Rasmus või Rasssu / Rasssu' tahab teiega mingit koostööd teha, juhtkonda saada vms, siis KEELDUGE - sõna otseses mõttes KEELDUGE. Isikul on vist vaimsed probleemid, sest ta lisas ka mind ükspäev MSNi ja hakkas rääkima mulle koolist ja hakkas vägagi kahtlaseid küsimusi esitama mulle, et kuidas mul seal läheb ja, et kui mul on midagi südamelt ära rääkida, siis ma räägiksin talle sellest. Ta väidab, et ta on 17 aga ma kahtlen selles.

Lihtsalt igaksjuhuks tegin väikse teate ja soovituse teile kõigile ärijuhtidele, äripartneritele.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Uuenduste poolt parim vast.

 

Uuendused.. mis uuendused? :D


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Nebulose gmi jagati eile ?


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Server tuleb varsti ülesse teise nime all: Kolmnurk Gaming Roleplay.

Teema tuleb foorumitesse kuskil 20nendal, ning avamine 1mesel.

 

Foorum on: http://www.kolmnurk.net/foorum

 

Miks uus nimi kui küsida tohib? Kolmnurk Gaming RP kuidagi naljakas ka :)


lkPeH.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Noo, see nimi pole vähemalt mingi 100 matsi poolt kasutatud, ning normaalne.

Ning uus nimi sellepärast, et see Nebulos enda maine nii maha teinud juba nende uute omanikkudega, kes seal ära on nussinud kõik. Foorumis neil mingi adminid spammivad ja mölisevad üksteisega.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Yo.

 

olen sunnitud postitama siia, kuna mingi chainsaw sugused levitavad vale infot

 

faktid:

* nebulos.net ei muuda oma nime, kunagi.

* meie samp või foorum ei koli kuhugi

* mul pole õrna aimugi kes on chainsaw ega pole temaga mingit koostööd teinud.

 

Kui tahate teha oma serverit, tehke oma server, ärge üritage kopeerida asju, mida te isegi ei mõista.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.