Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Nebulos Gaming Roleplay [GTA SA:MP]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Ma ei oska enam isegi öelda, kuidas seda serverit nimetada.

Sain kasutajaga foorumis banned reklaamimise tõttu, kellegil tõestust kahjuks selleks arvatavasti ei olnud. Sain UCP kaudu IG ajail, kui küsisin, miks sain ajail, suunati mind administratiivi poolt foorumisse, aga kuna kasutaja oli foorumis banned, siis tegin topeltkonto, et teada saada, miks ajail sain. Kaks päeva sain oldud, enda teemale endiselt vastust ei saanud, miks ajail & tund aega tagasi tuli ette, et perm ban foorumist teise kasutajaga ka, põhjuseks 'topeltkonto'

 

No motherfucking shit, et ma teen topeltkonto kui mind suunatakse ADMINISTRATIIVI poolt foorumisse, et selgust saada, miks ma ajailed sain -- fuck logic, guys, te olete muutunud. Terve see server on muutunud, administratiivis ei ole enam mingit korda ega ka distsipliini, Nebulos ei naase enam, mitte sellisena nagu see oli Siimu ohjas.


Kõik teavad' date=' et nebulos on NR1 roleplay server eestis ja ka jääb selleks :)[/quote']

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

 

No motherfucking shit, et ma teen topeltkonto kui mind suunatakse ADMINISTRATIIVI poolt foorumisse, et selgust saada, miks ma ajailed sain -- fuck logic, guys, te olete muutunud. Terve see server on muutunud, administratiivis ei ole enam mingit korda ega ka distsipliini, Nebulos ei naase enam, mitte sellisena nagu see oli Siimu ohjas.

this.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

19.05.2013 Läheb nebulos Gamingu SA-MP kinni..

 

Miks? Kui kauaks?

 

rohkem infot siit, kuna ei viitsi topelt kirjutada:

 

http://forum.nebulos.net/forum-Info

 

Sellega seoses võib nüüd selle pika pika ajalooga teema lukku panna:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tervist! Siis ka Nebulos sa-mp Roleplay-st väikene reklaam trailer: (video) http://www.youtube.com/watch?v=TZwxlRWj7EQ

Kena rip, see ''trailer'' on siiski Drama poolt tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.