Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP

Olen seda palju tõmmanud aga viimased paar aastat ei ole sellega kokku puutunud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsi. Kuid kui su klassivend oleks samamoodi tihedalt pool aastat joonud alkoholi, kas sa arvad, et ta siis näiteks ei oleks muutunud? Ma arvan, et siis oleks asi veel hullem ning ta ei käiks nt pohmaka tõttu kooliski, rääkimata muudest probleemidest.

 

Ma ei väida, et kanep on ohutu, eriti noores eas isikud ei tohikski tarbida kanepit. Aga selge on see, et kanep on pikas perspektiivis ohutum kui alkohol. Kui inimene hakkab ainet kuritarvitama siis on muidugi kahjulik, see on narkomaania. Ka liigses koguses vesi on surmav, jah see on tõsi.

 

Minu arust on ka kanep mõttetu kui see rutiinseks muutub, enamus 20+ inimesi kes tarbivad on lihtsalt pühapäevasuitsetajad, aga noored kes hakkavad tarbima satuvad enamasti nii vaimustusse ning ei mõtle tulevikule.

 

Neutraalseteks allikateks saab nimetada uurimusi, mõndasi on ka vahendanud mingi Tartu Ülikool..? Pole kindel selles.

______________________________________________________________________________________

Tõenäoliselt oli teema autor ka just esimest korda maffi saanud, läks nii ekstaasi ja tuli siia kuulutama..

 

Mulle lihtsalt üldse ei meeldi need, kes tulevad väitma, et see ei tee mitte midagi, ainult ravib ja muudab meeleolu mõnusaks. Olen nõus sellega, et mõned teised lubatud värgid võivad sama hullusti mõjuda. Las olla mõnigi meelemürk keelatud, ega see ju fänne nagunii ei keela, ainult hoiab mõned eemal.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle lihtsalt üldse ei meeldi need, kes tulevad väitma, et see ei tee mitte midagi, ainult ravib ja muudab meeleolu mõnusaks. Olen nõus sellega, et mõned teised lubatud värgid võivad sama hullusti mõjuda. Las olla mõnigi meelemürk keelatud, ega see ju fänne nagunii ei keela, ainult hoiab mõned eemal.

 

Siis sa oled tõesti narkaritega vist kokku puutund. Minu sõpruskonnas teevad väga paljud peale. Ma olen ise üks ainukestest, kes teeb ainult peale aga tubakat ega alkoholi ei tarbi (Võiks öelda, et ka teised eriti alkoholi ei tarbi)

Aga miks peaks see illegaalne olema? Ma arvan, et kõik tahaksid elada rikkamas riigis, ning igal inimesel võiks olla õigus teha oma kehaga mida ta tahab. Fakt on see, et kanep tooks Eestile palju raha sisse, kuid arvatavasti saab Kanep alles siin lubatud Euroopa liidu viimase 5'nda riigi hulgas.

 

Minust niipalju, et huvi tekkis juba ammu, samuti hakkasin ma fakte koguma mida teeb kanep kehale jne enne tarvitamist. Esimest korda hakkasin ma küll alles sügisel tarvitama. Nüüd vahest ikka saab tehtud, aga igapäevane see asi pole;)

 

Pealegi, elu on üks, parimad asjad tuleb ikka ära proovida.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mulle mõjub kanep traditsiooniliselt: suunurgad tõusevad üles, naljakad naljad muutuvad naljakamaks, tekib väsimus, kerge tunne, operatiivsed mälulüngad, tajun ümbritsevat lihtsamalt, mõju kerib end kurgust mööda hingetoru kopsudeni välja, millele järgneb nälg.

Rohkem sõnu pole. Ise olen samuti "pühapäevasuitsetaja" ning tõmban siis, kui mõnus seltskond ning pappi laialt. Haters gonna hate.


41265.gif

WizKhalifa3.png

amsn.pngWiz@Vip.ee

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelnevad inimesed kes ütlesid, et ei ole proovind ega soovi ka.. Kas te tubakat tarbite/alkoholi? Või olete täiesti looduslapsed kes ei joo ka kohvi( seda põhimõtte, mitte maitse pärast) ?

 

Enda huviks.

 

Tänane uudis:

Kanepi sugulasained pärsivad HI-Viirust AIDSi lõppfaasis - Peagi võib kanepist juba tulla ka HIVi vastu ravim mis pidurdaks seda.

http://forte.delfi.ee/news/teadus/kanepi-sugulasained-parsivad-hi-viirust-aidsi-loppfaasis.d?id=64138917&com=1&s=1&no=20&r=5188#c29744023

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen sägri pand umbes 4 aastat juba, isegi kasvatanud.,. päevas läheb tuttavatega 1g ära 3 peale, siis rahulik väike tšill tripp ja magama koju :D

 

Bong on ylekõige, teisele kohale jääb norm piip, paklahad jms jamad pointless,. jätan ennem tõmbamata :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Olen sägri pand umbes 4 aastat juba, isegi kasvatanud.,. päevas läheb tuttavatega 1g ära 3 peale, siis rahulik väike tšill tripp ja magama koju :D

 

Bong on ylekõige, teisele kohale jääb norm piip, paklahad jms jamad pointless,. jätan ennem tõmbamata :D

 

Must agree. Täiest lamp ja rõve nendest teha, alati leiab kuskilt pabereid, pole vajagi teha siuksest pasast. Mõtlesid ikka plekkpurgi taolisi asju?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Olen sägri pand umbes 4 aastat juba, isegi kasvatanud.,. päevas läheb tuttavatega 1g ära 3 peale, siis rahulik väike tšill tripp ja magama koju :D

 

Bong on ylekõige, teisele kohale jääb norm piip, paklahad jms jamad pointless,. jätan ennem tõmbamata :D

 

teete ikka korraga või 2 korda seda 1g? kui üle selle teete, siis lamp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
teete ikka korraga või 2 korda seda 1g? kui üle selle teete, siis lamp.

 

Korraga 1 gets sisse on küll väga palju 3 peale ju.. :D Kui sa teed siis sulle määritakse raudselt mingi 0.5 gee pähe ma arvan.

 

Eriti neile kes tobi teevad neil kopsumahtu pole kh ollagi. Saad vb väga sitta kogust, kuid ise saan ka väga sitta peaks ütlema.. Olen kaalu järgi ostnud 0.6 mis peaks gee olema, ja nii on. Enamus on siin kandis rahul sellega ja peaasi, et putsi saab. Endal kah juba sama põhimõte, perse see nukrutsemine sita koguse pärast.. Nkn siin paremat ei liigu. Tavaliselt lähebki 0.7 neljapeale.. jätkub üheks õhtuks..

 

Muidu joint on ikka kõige kõvem, siuke sheff värk.. Aga bongi on ka kõva telku ees luristada, piib samuti. Aga 4.20 pärast tunde alati pole stuffi niiet saab kahjuks kas isetehtud gravityst/pekkpurgist enamasti.. vahest rollib joindi

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Korraga 1 gets sisse on küll väga palju 3 peale ju.. :D Kui sa teed siis sulle määritakse raudselt mingi 0.5 gee pähe ma arvan.

 

Eriti neile kes tobi teevad neil kopsumahtu pole kh ollagi. Saad vb väga sitta kogust, kuid ise saan ka väga sitta peaks ütlema.. Olen kaalu järgi ostnud 0.6 mis peaks gee olema, ja nii on. Enamus on siin kandis rahul sellega ja peaasi, et putsi saab. Endal kah juba sama põhimõte, perse see nukrutsemine sita koguse pärast.. Nkn siin paremat ei liigu. Tavaliselt lähebki 0.7 neljapeale.. jätkub üheks õhtuks..

 

Muidu joint on ikka kõige kõvem, siuke sheff värk.. Aga bongi on ka kõva telku ees luristada, piib samuti. Aga 4.20 pärast tunde alati pole stuffi niiet saab kahjuks kas isetehtud gravityst/pekkpurgist enamasti.. vahest rollib joindi

 

1g kolme peale kyll palju pole, no ma eriti ei tee, mulle kõlbab 1g kolme peale 2 korda teha, muidu kui 4a teinud siis peaks juba 1g 2 peale tegema korraga... ja kust sa veel nii kehvasid koguseid saad? nagu wtf, osta kaal/küsi otse kaalult ja hakka neile pähe määrima, peale seda saaksid nkn õigeid koguseid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
1g kolme peale kyll palju pole, no ma eriti ei tee, mulle kõlbab 1g kolme peale 2 korda teha, muidu kui 4a teinud siis peaks juba 1g 2 peale tegema korraga... ja kust sa veel nii kehvasid koguseid saad? nagu wtf, osta kaal/küsi otse kaalult ja hakka neile pähe määrima, peale seda saaksid nkn õigeid koguseid.

 

Kaaluga? Rakverest. Tead mis juhtub kui ma kaaluga lähen w? Saadetakse perse või saad lihtsalt lõuga..(ütleme ausalt, ma olen 15, müüa minust pea poole vanem) Kaaluga võid vaadata ja pärast masetseda lihtsalt palju üle said. Endal on olemas muidugi kaal.

 

Ja tegelikult ega 1g polegi palju, lihtsalt ma mõtlen seda, et kohe korraga 1g peale lükata on palju nagu, isegi poolekas korraga vähe palju ju :D Muidu 1g pole sittagi, eriti kui niikaua teind.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Haha, lammas. Mitte keegi ei hakka sul siin ütlema kust leida, kuigi ise tean küll. Ma arvan et sa leiad juba esimese paari tunniga sealt mingi "vahendaja" kes küsib pleki ja siis toob..

 

kas ma ütlesin, et ta peab siin ütlema? alati võib msni lisada ja privaatsemalt rääkida

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Teen. Ei ole selle üle uhke.. Aga mis teha, meeldib. Kui päev on sitt olnud ja närv sees, tuleb üks korralik bongi litt sisse panna ja korraliku muusika saatel trippida. Kaiff.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pole näinud, pole näppinud. Pointless thing, jään tavalise tubaka peale.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.