Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

I´m Proud To Be A Stoner. Kui mind üldse selleks nimetada saab, sest ma ei tee regulaarselt, hea kui kuus 1-2 .. alguse aegadel oli ikka tuhin suurem ja sai rohkem. Hiljem lihtsalt ei teki sellist eputamise tunnet, samuti ei ole mul enam sellist "vaimset sõltuvust" ? või noh.. õigupoolest ma enam ei mõtle niipalju sellest, ma lihtsalt teen kui teen..

 

 

Ja teemasse, kanep.org on maas..true? Kahju.

 

 

Pole näinud, pole näppinud. Pointless thing, jään tavalise tubaka peale.

Ise eelistaksin sinu asemel lõpetada ja maitsvaid kooke sööma hakata ;) kindlasti ohutum tervisele.

Aga alates mil hakkasin tarvitama, ei ole ma enam suitsetajate vastu samuti nulltolerantne, nagu olin ennist. Seega.. niikuinii lahkume siit elust ükskord, seega tee kui soovid;)

 

Ise olen puhas poiss, tubakat ei tarvita ega kavatsegi, ning purju end ei joo. Aga Ganja on püha.

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Pole näinud, pole näppinud. Pointless thing, jään tavalise tubaka peale.

 

Kuidas sa saad öelda, et see on pointless, kui sa pole seda näind, teind ega näppindki..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Pfft, tuleb veel midagi "asjaliku"? :D Lausa lust on vaadata sinusuguseid. :D


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Milliseid minusuguseid? Tarku? Viisakaid? Kui sa ükskord ka midagi sisulist kirjutaks , siis ma usun , et keegi saaks su lalinast ja vingumisest aru.

Samuti märkasin ma , et su sõnavoog on alanenud , ja on ka lisatud paar naerusuud. Kuidas sai ühteäkki ropusuuga botaanikust kloun?

Paradoks..

 

Ja ma ei tea kas see oli "asjaliku" aga asjalik oli ta minumeelest igati :)


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sinusuguseid perse kukkund hatereid, kes ei suuda isegi siis lõpetada, kui juhtkond on postituste kustutamisega märku andnud, et siuke bullshit siia teemasse ei sobi. Mulle tundub, et su vanemad lasid sind üle pika aja puurist välja ja avastasid maailma, kus kisa tekitada. :D

 

Mul ausalt ei ole väga midagi rohkem öelda. Ei ole harjund selliste tardidega nagu sina. Ilmselgelt oled sa endast liiga heal arvamusel.

 

Et offtopic poleks, siis olen smogenud küll ja veel, ei näe mõtet siia detailselt kirjutada.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Siis on tunne vastastikune , ka mina ei viitsi sinuga jaurata :)

 

Ja huvitav , kas siin on kõik inimesed vastanud nii nagu on , sest leidub ka netihiirosid , kes lihtsalt sellepärast , et äge olla panid "jah".

Ise panin ei , kuna ei ole huvi tundnud sellevastu kunagi.


CYnrEcq.png

 

facebook%3Aivo.saar.58.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei mõista, mis toimub selle inimese peas, kes tegelikult savu ei suitseta, aga tuleb siia foorumisse mingit udu juttu rääkima. Nagu foorumil jääks karp lahti, oii fakk see vend on ilmselgelt kõige kõvem vend üldse. Tbh, ma arvan, et kedagi siin ei koti, kes ja kui tihit popsu suitsetab. Oleks mingi 420 teema, kus igast põnevaid retsepte oleks üleval ja kogemusi, siis oleks teine asi.

 

See käis puhtalt nende kohta, kes siin muinasjutte postitavad. Ma võiks vabalt oma savust pilti teha ja siia lükata, aga milleks?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Siis on tunne vastastikune , ka mina ei viitsi sinuga jaurata :)

 

Ja huvitav , kas siin on kõik inimesed vastanud nii nagu on , sest leidub ka netihiirosid , kes lihtsalt sellepärast , et äge olla panid "jah".

Ise panin ei , kuna ei ole huvi tundnud sellevastu kunagi.

 

Ilmselgelt neid leidub, aga peab tõdema et see on juba väga popiks muutunud ning asendub juba rohkem alkoholiga minu kandis.

 

Teemasse: Kas kanepi foorum maas v? ... :(

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

http://www.youtube.com/watch?v=rsC4IZhlx4I

 

Soovitan kindlasti neil läbi vaadata, kellel huvi on. Saate reaalselt aimu asjast.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Olen teinud, viimati üleeile ning praegugi natuke alles. Ei näe küll midagi halba selles, ei saa öelda et oleks ohtlik endale või teistele või midagi. Võrrelda näiteks alkoholiga, siis no andke andeks, weedi tehes ei ole mul kunagi tunnet et läheks paneks möllu kuskil või läheks lõhuks midagi, vastupidi, mõtisklen omaette ja vägisi tuleb hea tukk peale.

 

Kes pole teinud ei saa ka midagi selle kohta öelda.

Also vaatasin ära selle filmi, mille postitas U2, äärmiselt hästi tehtud film ja räägib väga detailselt ära mis kuidas ja miks on.

 

Meie ühiskonna vaade kanepile on nii kriitiline vaid seetõttu, et meile on tatist peale sisendatud, et kanep on narkootikum ja tekitab sõltuvust ja väga paha jne ning vähesed hakkavad uurima kas tõesti kõik nii mustvalge on. Usun, et nendest, kes on proovinud kanepit, on selle vastaseid väga väga väga vähe, kui neid üldse on.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Olen teinud, viimati üleeile ning praegugi natuke alles. Ei näe küll midagi halba selles, ei saa öelda et oleks ohtlik endale või teistele või midagi. Võrrelda näiteks alkoholiga, siis no andke andeks, weedi tehes ei ole mul kunagi tunnet et läheks paneks möllu kuskil või läheks lõhuks midagi, vastupidi, mõtisklen omaette ja vägisi tuleb hea tukk peale.

 

Kes pole teinud ei saa ka midagi selle kohta öelda.

Also vaatasin ära selle filmi, mille postitas U2, äärmiselt hästi tehtud film ja räägib väga detailselt ära mis kuidas ja miks on.

 

Meie ühiskonna vaade kanepile on nii kriitiline vaid seetõttu, et meile on tatist peale sisendatud, et kanep on narkootikum ja tekitab sõltuvust ja väga paha jne ning vähesed hakkavad uurima kas tõesti kõik nii mustvalge on. Usun, et nendest, kes on proovinud kanepit, on selle vastaseid väga väga väga vähe, kui neid üldse on.

 

Täiesti õige. 100% samal arvamusel. Täpselt sama ka endal, pole kordagi peale tehes tundnud, et tahaks kuskil laaberdada.. Ja need kes pole proovinud, kuidas te saate öelda, et asi on mõttetu.

 

Rääkige oma 420 plaanidest. Ise kavatsen siis 1g selleks päevaks võtta ja kell 16:20 siis teha.


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

420 võiks kell 4:20 öösel teha 4.2 tolli pikkuseid jointe 4.2g-st 4.2 inimese peale (4 inimest + banaan siis näiteks). See oleks plaan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
420 võiks kell 4:20 öösel teha 4.2 tolli pikkuseid jointe 4.2g-st 4.2 inimese peale (4 inimest + banaan siis näiteks). See oleks plaan

 

mis 4,2? 42! :D

 

42g-Joint.jpg

 

Endal plaan selline loom valmis rullida sõpradega ja teha kooki/muffineid või jogurtit(1 nendest tuleb valida, kõiki ei suuda küll manustada.. sest siis oleks vist reaalne uni peal :D)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
So, you're against marijuana..

 

...Tell me more how you drink every weekend..

 

(ei leidnud pilti :( )

Oiblää, kuidas ma vihkan siukseid inimesi.. Kes arvavad, et alkohol niipalju ohutum (k.a mu isa)

 

Vanematele on seda eriti raske selgeks teha.. Nad on kasvanud nii, et neile on kogu aeg sisendatud seda, et kanep on kõige hullem..


~~~SIGNATUUR EEMALDATUD~~~

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kustutage see mõtetu teema ära, ja las WTH või neaH teevad uue teema, kus on koogi retseptid ja mõned normaalsed õpetused spec jonide jaoks jne :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kustutage see mõtetu teema ära, ja las WTH või neaH teevad uue teema, kus on koogi retseptid ja mõned normaalsed õpetused spec jonide jaoks jne :)

 

Idee on hea, peaks küll mingi reaalse teema tegema. Mingit idiootset küsimust "kas te olete kanepit tarbinud?" küll ei paneks. Aint normaalsed õpetused jne. Kuidas teha erinevaid põnevaid jointe, küpsetisi jne. Ise asi on see, et kas siin foorumis on piisavalt smokereid. Neid kõvi mehi on siin küll ja veel, aga reaalseid smokereid, dunno.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
mõttetu sitt minu meelest. Ei ole väärt seda raha..

 

Kui raha ei raatsi selle peale kulutada, siis kasvata ise ja teeni raha. ;)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.