Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kas te olete kunagi kanepit suitsetanud?

Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?  

517 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas te olete kunagi kanepit proovinud, tarbinud, suitsetanud ükskõik, millisel moel?



Soovitatud postitused

VIP

3 Korda elus olen teinud :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Paps Hispaanias tegi :D

Ütles, et täis peaga ei saa midagi aru, kuid kui kaine siis oleksid nagu lihtsalt labidaga pikku pead saanud.

:D


Untitled-2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõeldes sellele, et 90% on siit alaealsid ja veel suurem % elab vanemate juures, st pole bongi kusagil hoida, siis ei

 

täna suitsetasin üle pika aja korralikku sitta :S

 

// On keegi mangoga teinud, töötab? :D

 

Loogiliselt peaks toimima, ise olen pirniga proovinud ja töötas ilusti:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Naljakas on see, et pole kunagi eestlastega kanepit tarbinud. :D

 

Esimene kord oli venelastega Airport Jamil(bong).

Teine kord oli ukrainlasega ühikas(piibuga)

Kolmas kord oli hispaanlasega hašish(pmst. töödeldud/pressitud kanep) Tartu McDonaldsi ees.(suitsu vormis)

 

Mulle mõjub kanep traditsiooniliselt: suunurgad tõusevad üles, naljakad naljad muutuvad naljakamaks, tekib väsimus, kerge tunne, operatiivsed mälulüngad, tajun ümbritsevat lihtsamalt, mõju kerib end kurgust mööda hingetoru kopsudeni välja, millele järgneb nälg.

 

[ATTACH=CONFIG]2645[/ATTACH]

 

Siiski on inimesi, kellele mõjub kanep sootuks teisiti: ühika toanaaber saab sõltumata kogusest pigem negatiivse resultaadi: laksab ära, hakkab paha, visioon on häiritud jms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kõik siin hullud wannabe tegijad või haterid sittagi ei tea.. facepalm

 

Esiteks, täiesti esimesest korrast ei tarvitsegi midagi teha, pidage 30min vahet ja uuesti peale. Siis saate õige liti.

 

Teiseks, suukuivamised jms tulenevad ka erinevatest sortidest, kuid selline asi et üks tunneb üht asja ja teine seda asja ei tunne on see kahtlane, kuigi organismid on erinevad.

 

Kolmandaks, kui tahate teada illegaalsete asjade kohta otsige infot neutraalsetest kohtadest mitte politsei allikatest - facepalm again..

 

Neljandaks, on tõestatud faktidega, et kanep on ohutum kui alkohol ning tubakas.

- Kanepi hüppelauateoreem on ümberlükatud. S.t kanep ei põhjusta teed kangematele ainetele.

- Kanep ei tekita füüsilist sõltuvust erinevalt tubakast, vaimne sõltuvus eksisteerib kuid see on väike. (inimene lihtsalt mõtleb, et võiks peale teha, kuid selleks nt varastama ei hakata.)

 

 

2012 on USA presidendi valimised, juhul kui Ron Paul peaks selle koha võitma siis War on Drugs lõppeb!!!!

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei ole teind


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kes need neutraalsed allikad on? Kanepisuitsetajad või? Neutraalsed on need, kes ei ole kummagi poolt. Mul klassivend suitsetas tihedalt pool aastat ja ta muutus täielikult. Nüüd ajab koguaeg lolli jutu, naerab hiljem, räägib sama asja mitu korda isegi, kui pole teinud. Ma ei ütleks, et midagi ei juhtu. Alla tulevad kindlasti laused, kuidas teile pole see midagi teinud, ega te ise ei saagi aru, lähedased saavad.


Foorumi isa

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
kõik siin hullud wannabe tegijad või haterid sittagi ei tea.. facepalm

 

+1, vägagi facepalm lugeda mis paska siin toodetakse. "Iga päev suitsetan" - no tõsiselt, palju õnne, te olete nii lahedad nüüd. Jeez, ükski normaalne smoker ei toodaks siin siukest kelbast, ala vapsee kõva vend olen, polla miinimum päevas. Pfftt... ma ütleks selle peale.

 

Kallis sõber bob, ei teeks kärpselegi liiga, närvid võib persse keerata, aga so what, tehke puhtalt.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kes need neutraalsed allikad on? Kanepisuitsetajad või? Neutraalsed on need, kes ei ole kummagi poolt. Mul klassivend suitsetas tihedalt pool aastat ja ta muutus täielikult. Nüüd ajab koguaeg lolli jutu, naerab hiljem, räägib sama asja mitu korda isegi, kui pole teinud. Ma ei ütleks, et midagi ei juhtu. Alla tulevad kindlasti laused, kuidas teile pole see midagi teinud, ega te ise ei saagi aru, lähedased saavad.

 

Tõsi. Kuid kui su klassivend oleks samamoodi tihedalt pool aastat joonud alkoholi, kas sa arvad, et ta siis näiteks ei oleks muutunud? Ma arvan, et siis oleks asi veel hullem ning ta ei käiks nt pohmaka tõttu kooliski, rääkimata muudest probleemidest.

 

Ma ei väida, et kanep on ohutu, eriti noores eas isikud ei tohikski tarbida kanepit. Aga selge on see, et kanep on pikas perspektiivis ohutum kui alkohol. Kui inimene hakkab ainet kuritarvitama siis on muidugi kahjulik, see on narkomaania. Ka liigses koguses vesi on surmav, jah see on tõsi.

 

Minu arust on ka kanep mõttetu kui see rutiinseks muutub, enamus 20+ inimesi kes tarbivad on lihtsalt pühapäevasuitsetajad, aga noored kes hakkavad tarbima satuvad enamasti nii vaimustusse ning ei mõtle tulevikule.

 

Neutraalseteks allikateks saab nimetada uurimusi, mõndasi on ka vahendanud mingi Tartu Ülikool..? Pole kindel selles.

______________________________________________________________________________________

Tõenäoliselt oli teema autor ka just esimest korda maffi saanud, läks nii ekstaasi ja tuli siia kuulutama..

Muudetud liikme 2nite'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei ole ja ei hakka kah.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.