Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My LOL adventures.

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

suutsin ema ära moosida, seega arvutikeeld maas. siiski väga kiire aeg irl, talus sitaks tööd vaja teha :L

 

 

 

OT: ostsin mundo, 1st game, #carried

mundo2704.png

alustasime 0-12, singed feedis julmalt topis, 10 minutiga oli vennal skoor 0-5 ja 2 turretit maas. kuid siis sain ise doublekilli nende top vendade peal (graves, ezreal) ja tõmbasime elu käima :D kaotasime baroni ka veel, siis mõtlesime fml gg, kuid väike ace ja nad surrisid :D epic game.

 

see vlad mäng ka:

vladranked2204.png


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

sitaks pelasi tegime lakersiga :D

alguses 1 rankedi vist, lihtsalt üli sitad mängijad. viskas üle ja läksime normalisse trollima :D

ranked:

jannaranked0105.png

normal, no troll:

teemo0105.png

 

troll mode - ENABLED

tr0l0l0l0l0l.png

singed jungle #1, saime lakersiga pmslt duotud baroni, natuke hpd jäi üle :D

lvl 1 towerdive, saime killi lolol

teised vennad feilisid isegi rohkem kui meie, täiesti krampides naersime kuidas suutsime pmst ära carryda selliste troll peladega ;D

 

sorakatanktroll3005.png

tank soraka cleanse ja clarityga + ad masterid... ütleme nii et pantheon sai täielikult wrecked lane phases L0L

duosime baronit ka lakersiga mingi 30 mindi peal, tõime ära :D sitaks irv oli, ta alustas rediga, siis tuli kohe gankima, ma ei saand arugi mis kurat toimub järsku pantheon lendab keset lane :D siis mingi hetk tuli shaco gankima, sain mõlemad -100 hp peale, hakkasid jooksma ja BOOM karthus doublekill :D

mõtleme praegu efilliga et ma sebin endale mikri ja siis võiks teha mõned commentary videod. eriti tahaks just neid troll mänge teha, tõsiselt hea vaheldus rankedile :D

 

 

 

üleüldine järeldus: LoL on tryharde otsast otsani täis :D tüübid olid väga uhked kui killi said meie peal :D

 

/useless champ

ww0105.png

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

noc0805.png

^ dream team

noc0706.png

no masteries^

üritasin uut page teha aga laggisin ja ei jõudnud lõpetada, sitaks raske on ikka ilma masteriteta ;D eriti earlygame, liiga impossible. surin 1 korra dragonile ka.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Masteried ei anna ju nii palju juurde, enamuse saad sa ju ruunidelt.

 

mine proovi nociga jungleda ilma masterieteta. + mu runepage on epicfail ;D

OT: ostsin lee, esimene mäng ei läinud väga hästi, 1/2/4 ja siis vastased surrisid. teine pela siin:

lee0805.png

dream team.

 

ütleksin lee kohta, et (IMO) low level clear on väga nõrk, ei ole kõige kergem jungler kellega alustada, kuid spellid on see-eest head ja lategame damage lausa väga hea. eelistan siiski nocturne/olaf.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Minu arust küll Lee on väga lebo jungle, kui lvl 2 siis saad ju life steali ning Lvl 3ena tõmbad kõik kohad nii kiiresti ära ja hea on gankida ka.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Päris kena elo sul.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Minu arust küll Lee on väga lebo jungle, kui lvl 2 siis saad ju life steali ning Lvl 3ena tõmbad kõik kohad nii kiiresti ära ja hea on gankida ka.

Leega on see asi, et sa pead leveldama õiged skillid ülesse.

Mina nägin spectatoris, et tema alustas Q'ga, mis on vale tegu, vähemasti minuarust.

Ise alustan E'ga, Lee'd pelades.


images?q=tbn:ANd9GcQRvgSY6NuXU3nRFiFklJXo-w2wNpgBxvu3Z8SsNK-nrcDxVkUM8MrTHL5H

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Skillide leveldamine läheb nimoodi ju E-W-Q-Q-Q......

Ja jungle route vist nimoodi Wraths--> Red --> Golems --> need koerakesed .. --> Ja blue annad midile or topile.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see lakers...


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Sul pole mõtet jungledes Trinitisse minna, mine parem frozen mallet. Kuid jah, Nocturne best of the best :3

 

selge, mul on selline mulje jäänud et triforce põhi item lee'l, aga okei, proovin järgmine kord teistmoodi ;)

 

Päris kena elo sul.

 

thanks

 

Leega on see asi, et sa pead leveldama õiged skillid ülesse.

Mina nägin spectatoris, et tema alustas Q'ga, mis on vale tegu, vähemasti minuarust.

Ise alustan E'ga, Lee'd pelades.

 

pelasin mingi solomid guide järgi, seal soovitati Q'd esimesena leveldada, kuid jah, isegi ma sain aru et kuradi raskeks läheb nii ;D


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ma ei tea, olen nii rankedis kui ka normal gamedes esimese blue ära andnud ja ilusti hakkama saab, aga muidugi see oleneb selles, et ennem blued saad korraliku ganki tehtud ning saad killi, siis pole mingi raskus ära anda blued.


If you want to succeed as bad as you want to breathe, then you will be successful

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

trollid, ffs

alla 20 minuti oli tegelikult, mingi 19:55 saime nexuse maha :D

vladranked1305.png

 

eile lakersiga duot:

noc1205.png

 

morgana op

harjutan skillshotte vaikselt, eile tegime 5x5 premade normale, tra, kõik skillshotid missisin peaaegu...

morgana1305.png

morgana1305.png

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.