Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

My LOL adventures.

Soovitatud postitused

VIP
Debiilik oled? Sinu teamis on 4 venelast ja vastas teamis on 5 venelast. Kui sa nii hästi mängid ja ainuke hea oled siis peaksid suutma ära carryda ju

 

jou debiilik, räägid oma kogemustest, et korraga satub 9 venelast tiimi? kõik pasandavad, et eastis russid ja eastis russid, aga nahhui, kes praegu maailmas turnasid kinni panevad? russid.


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sa pooltaun ise ka aru saad mida sa suust välja ajad v?

"aga vot, kui nonde russidega mängu suudad võita, oled 2x kõvem mees kui westis"

kirjutad sellise asja ja siis hakkad seletama kuidas m5 kõike võidab :D:D:D:DD

istud seal "elohellis" kinni ja vingud aind aga ise oled samasugune pask

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

":D" smail lause lõpus tähendas, et ma ei mõtlend seda nagu mingit vangutamatut fakti.

 

sina oled siiamaani ainult teiste teemadest seletanud, kui sitad nad on vms, aga ise litsud raudselt samamoodi 600 elos ja kirud teisi. bots vs. all oled jah vb sangar

 

/see, mis ma m5 kohta mainisin, oli mõeldud, et kõrgemas elos eastis on samamoodi venelasi, kes tajuvad. see kui sa normal games venelased oma tiimi saad ja nad midagi ei oska, ei tähenda, et eastis kõik niimoodi mängivad.

Muudetud liikme k4x'i poolt

Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas (muudetud)

look closer, normal game on

 

 

 

 

 

 

 

ranked mõtetu anyways, niikaua ei puutu seda kui normaalse ranked tiimi saan.

olin busy, kes pelada tahavad siis inviteee

 

ei saanud korraliku pilti kuna pidin lagi vähendamiseks lolclienti kinni panema, igatahes väga jube vayne mäng. surmasid räigelt palju, earlygame oli VÄGA feil. vähemalt sain esimest korda elus full buildi tehtud vaynega. 1.2k crits, kui veel triforce damage ka juurde lisada siis hardcore ;D

vayne2403.png

props renekale ka, üsna tasemel shen on ;)

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hea logic

 

herpaderpaDEEEEEEEEERPPPPPP

kenka, vahet pole kas 150/150 või 30/30, elo jääb samale maale, vahe on selles kes suudab sealt välja tulla ja kes ei suuda

 

highest rating mul 1248 muidu, atm väääääga low


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
look closer, normal game on

 

 

 

 

 

 

 

ranked mõtetu anyways, niikaua ei puutu seda kui normaalse ranked tiimi saan.

olin busy, kes pelada tahavad siis inviteee

 

ei saanud korraliku pilti kuna pidin lagi vähendamiseks lolclienti kinni panema, igatahes väga jube vayne mäng. surmasid räigelt palju, earlygame oli VÄGA feil. vähemalt sain esimest korda elus full buildi tehtud vaynega. 1.2k crits, kui veel triforce damage ka juurde lisada siis hardcore ;D

vayne2403.png

props renekale ka, üsna tasemel shen on ;)

 

 

 

 

ma 150+ game vayne ranked teinud see season ja ma võin öelda et see pole full vayne build.

 

Bootsid võiks asendada phantom danceriga ja triniti asemel last whisper või teine bloodthister. Aswell kui sa liialt focust saad siis ga sobib paremini.

 

 

Btw vaadates su kille ja surmi siis võib öelda et pikk game oli ja cs pole sul just kõige parem selle aja peale, 217 aint aga eks kõik vajab harjutamist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ei oska vaynega csida, end of story

tristana v ashega selle aja peale 300+ cs kindlasti. parim on olnud ilmselt 27 min mäng 184 cs ;d

igatahes rune paged pmst valmis, quintid puudu ainult (kunagi ostan), nüüd hakkan champe ostma vaikselt. ja vayne buildis on trinity mul põhi item.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

vaadake mis ma leidsin arvutist ;D

teemopentakill.png

teemo penta ^ buildi ärge pange tähele, mingi lvl 20-23 olin selle ajal :D

scaled.php?server=525&filename=urgot.png&res=medium

scaled.php?server=707&filename=swain.png&res=medium

scaled.php?server=513&filename=morde.png&res=medium

^ esimene kord mordega

scaled.php?server=12&filename=legendaryteemo45kills.png&res=medium

^ 45 killi ad teemoga, jällegi ärge pange itemeid tähele, low lvl. naljakas vaadata milline LoL välja nägi siis :P

scaled.php?server=535&filename=3v5ftw.png&res=medium

^ 3v5 victory, like a champ. 2v5 pmst tegelt, kayle retard

 

 

atm ikka quited.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

stay tuned 4 comeback, ostsin uue videokaardi ja rami juurde, peaks vähe parem pela olema. hakkan rohkem rankedis tegutsema.

väga palju ilmselt siiski ei pela, sest nett on sama juust ja tegelen RS'is ka atm.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Lier :D see kus teemo penta sa olid lvl 30 :D mitte 20 :D

 

edu lvl 30'na teemoga penta saamisel :D

 

mida perset, vaadake team buildi, support puudub, TWITCH ON TIIMIS, ja võit RANKEDIS?

amumuranked2204.png

 

 

 

/selle teemo penta link surnud, reuppisin (koka koola vaata kuupäeva kui ei usu et low lvl :D)

teemopentakill.png


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.