Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kõva mäng muidu! Mis relvad kellegil lahti :P?


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vahet ei ole ju, mängule restart ja korras. ise tegin ka selle õpetuse järgi, imo väga segane too

Mina usun, et nende sälkude ja asjade taga on sinu videokaart või videokaardidraiver. Proovi videokaardidraiverit reinstallida ja vaata ka, mis sinu kaardi temepratuurid mängimise aeg on. Probleem võib olla ka ülekuumenemises, mis tähendab, et aeg oleks vahetada pastat.

Ning seal pole midagi keerulist. Inglise keele oskust väga vaja polegi. Sealse õpetuse järgi on teinud nö tutvusringkonnas minule teadaolevat vähemaltmitukümmend inimest ja töötab nii nagu peab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuule, kontrolli oma suhtlusstiili. Üritan aidata ja sa tuled lihtsalt enda ründava stiiliga siia kõva meest mängima. Minu tutvusringkonnas on mitukümmend inimest vene versiooni ostnud ning sealset õpetust jätginud ning nendel, s.h minul, ei esine mitte ühtegi probleemi. Siis on viga mingites muudes BF3 failides sul. Või siis oled mingid katkised failid vene-inglise muutmiseks tõmmanud. Kuigi ei kujuta ette, kuidas vene-inglise keelefailid saavad mängu tekstuure ja sellega seonduvat mõjutada.

Puhas sinu enda viga seal, mitte BF3 vene mängu endi. Nii et seda ei tasu tulla süüdistama.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mul alati see RUS korras olnud ja inglise patchdi toiminud.

// Või nh 80% serveritest olen saanud 1minuti banni by punkbuster. Seda kohe kui mängu sain.

Nyyd installisin uuesti fresh bf3 rusi peale (ilma inglise patchita) ja battlelogisse lähen ja joinin serverisse. Kohe kui ma näen all et see bf3 märk tuli siis tuleb ka kiri et battlefield 3 stopped working.

Repair ei aita, reinstall ei aita. OS'i vahetamine ei aita.

Live support kah ei oska aitada või ajavad seal lihtsalt mingid jama.

 

Olen proovinud nii ilma inglise patchita kui sellega. ikka crashib.

 

/// See bf3 rus on toiminud ja alati olen seda pelanud inglise patchiga. Aga nyyd paar nädalat tagasi hakkas see jama.

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Viska VPN peale ja mine RUS ip-ga sisse, vaata kas siis toimib.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Viska VPN peale ja mine RUS ip-ga sisse, vaata kas siis toimib.

 

Ei viitsi jamada niipalju. Kunagi pole see korralikult toimind, ei usu et ka nyyd toimiks.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
On keegi kokku puutunud serverite tegemisega jms? Sooviks väikest loengut sellelt kohalt :D

 

Pole kokku puutnud, aga oskan öelda seda, et serveri tarkvara saavad ainult kindlad hostingufirmad. Seega on ka hind päris krõbe. Mainin ära, et minu arvates pole public serveri tegemisel mingit mõtet, sest mängijad jonivad mängu siiski serverilistist serverisse, kus on hea ping. Kui server teha, siis pigem mingi private clanni server vms.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tänud Striky, just plaanisin osta seda :) Juba 2 map packi tasuta saanud BF 3 jaoks, Back to Karkand tuli ostes kaasa ja nüüd ka close quarters.

 

BF3 LE omanikud said jah esimese DLC ehk B2K kaasa, kuid too versioon oli tavalisest ka kallim. Seetõttu päris "tasuta" nimetada seda ei saaks. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Otsiks inimest kellega teha CO OPis paar missiooni. Mul oleks vaja 15k punkti veel teha, kuid public matchmake ei taha töötada.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kellegil xboxil seda om? Teeks coop


Bf3_Mystery.png

bug.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Rambo assignment on liiga raske. Kaks päeva juba üritanud multi kille saada, mitte ühtegi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine nt Metrosse ja saad seal vägagi hästi mutlikille ja asju C4-ga :D

 

Kergem öelda kui teha :P


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.