Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP

battlefield-31.jpg

 

Battlefield 3 on 2011. aasta kõige oodatum mäng. Selle uskumatu realistlikus ja fantastiline graafika on mängužanris uueks verstapostiks!

 

Mängurežiimidest on esindatud võrgumäng, üksikkampaania ja meeskonnamäng. See kõik on vürtsitatud erineva tehnikaga, kaasa arvatud lennukid ja tankid. Inimesed, ehitised, tehnika – kõik on välja joonistatud, liigub ja puruneb nagu päriselt, kokkuvarisenud majades hõljub isegi tolm! Kõik nagu pärislahingus!

 

 

Arutleme sellest siis siin.

Ise arvan, et see on vaieldamatult parim sõjamäng. Graafika lihtsalt on ulme. Pane 3D prillid ette, ja oleksidki nagu ise selle kõige keskel.

Endal jookseb see high graafika peal ja see on lihtsalt seletamatu, kui võimas see on.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Toome siis üles, vältimaks topelt teemasi.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi võiks siia andmed postitada , kus näitaks millise arvutiga see mäng tööle läheks :)


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

NÕUDED ARVUTILE:

CPU:

Miinimum-2 GHz DUAL CORE (Core 2 Duo 2.4 GHz or Athlon X2 2.7 GHz)

Soovitatav-Vähemalt nelja tuumaline protsessor

RAM:

Minimum-2 gb

Soovitatav-4 gb

OS:

Miinimum-Windows Vista

Soovitatav-Windows 7 64bit

GPU:

Miinimum-(AMD): DirectX 10.1 compatible with 512 MB RAM (ATI Radeon 3000, 4000, 5000 or 6000 series, with ATI Radeon HD 3870 or higher performance)(NVIDIA): DirectX 10.0 compatible with 512 MB RAM (NVIDIA GeForce 8, 9, 200, 300, 400 or 500 series, with NVIDIA GeForce 8800 GT or higher performance)

Soovitatav-DirectX 11 compatible with 1024 MB RAM (NVIDIA GeForce GTX 570 or ATI Radeon HD 6950)

KÕVAKETAS-20gb vaba ruumi

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ikka super mäng!


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise ostsin, jah ostsin siis venekeelse variandi 18 euroga + post. Paar minutit tööd ja muutsin ingliskeelseks. ;) Väärt ost, pmst 30 euri sain kasu. Kui kellegil vaja, võin anda ka lingi kust saab tellida või osta.

 

Aga minu origin on siis C0untZ

Kellel on siis võiksid enda omad ka lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma JorKsX lisage! :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kõva mäng on, soovitan soojalt.

Ostsin Back to Karkandi pole ühtegi halba sõna sellekohta, uued relvad, sõidukid jne.

Varsti peaks see kauaoodatud patch ka välja tulema. Homme saavad PS3 omavad inimesed patchi kätte.

Juhuks, kui keegi ei tea veel, mida patch sisaldab: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654780279541805/


#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõva mäng on, soovitan soojalt.

Ostsin Back to Karkandi pole ühtegi halba sõna sellekohta, uued relvad, sõidukid jne.

Varsti peaks see kauaoodatud patch ka välja tulema. Homme saavad PS3 omavad inimesed patchi kätte.

Juhuks, kui keegi ei tea veel, mida patch sisaldab: http://battlelog.battlefield.com/bf3/news/view/2832654780279541805/

 

map pack peaks kaa ju tulema varsti?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
map pack peaks kaa ju tulema varsti?

Jah, "Close Quarters" .

Juunis peaks see vist tulema

Täna 27.03-

Lisandusid siis 2 game mode "Conquest Assault" ja "Conquest Assault Large"

rohkem muutusi ei tea

Muudetud liikme eku55'i poolt
ei soovinud duubel posti teha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kahtlane patch on suht... MG36 on tehtud nagu selle G36C moodi veits. Aga jh see tankide ja helkade purustamine on kergemaks tehtud. Edu engineeridele :D Ise pooldan rohem supporti ja reconit.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Keegi teab mõnda hääd Rootsi/Soome serverit, kus on õhtuti 64 inimest?


ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ flex your dongers ᕙ༼ຈل͜ຈ༽ᕗ

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

EA /DICE ikka nii loll et huhhuh,

 

mängida kh enam ei saa, nyyd hakkasid login probleemid ja recovery passwordid tulevad gmailile 3 päeva, EA support vastu kh midagi ei ytle.

 

mängida ei saa kuna mingi joinin serverisse siis ytleb "something went wong (nahNah)", "PunkBuster kicked you for 136 minutes", "could not join the server (1)" vahest lihtsalt joinin siis lykkab mängu ette ja peale seda lihtsalt quitib või läheb sinna IG mängu menyysse et vali multiplayer vüi optiens vms.

 

ei julge originist midagi enam osta, bf3 sai enda patchi kätte aga ainult hullemaks asi läks,

 

nagu ma ytlesin siis EA'ga kuskilt moodi yhendust ei saa või nh nad ei vasta


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Endal oli ka vahepeal sarnane probleem , võtsin ühendust EA suppordiga ja saatsin mulle kirja kus ütles et teeksin järgnevat :

 

1. In "C:\Users\UsrName\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb\

 

2. Delete "pb" folder in BF3 directory.

 

3. Launch pbvc.exe and uninstall punk buster.

 

4. Launch pbvc.exe again and install it.

 

5. Download pbsetup from evenbalance.com (http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1) [websec.evenbalance.com]

 

6. Launch pbsetup add BF3 in list and check for updates.

 

7. Play

 

 

mul töötas , viskas samasuguseid erroreid nagu sul

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endal oli ka vahepeal sarnane probleem , võtsin ühendust EA suppordiga ja saatsin mulle kirja kus ütles et teeksin järgnevat :

 

1. In "C:\Users\UsrName\AppData\Local\PunkBuster\BF3\pb\

 

2. Delete "pb" folder in BF3 directory.

 

3. Launch pbvc.exe and uninstall punk buster.

 

4. Launch pbvc.exe again and install it.

 

5. Download pbsetup from evenbalance.com (http://websec.evenbalance.com/downloader/download.php?file=1) [websec.evenbalance.com]

 

6. Launch pbsetup add BF3 in list and check for updates.

 

7. Play

 

 

mul töötas , viskas samasuguseid erroreid nagu sul

 

tänan selle eest aga ma teatsin juba selle. see ei aita mind kohe yltse.

 

olen juba kaua aega guugledand neid kicke/erroreid ja igalt poolt saan vastuseks et mingi punkbusteri jamad. vanal arvutil oli sama, siis tegin

siis installisin uuele arvutile uuesti ilma punkbusteritta ja töötas kohe, sain mängida enamus serverites aga 5 minti mängimist = kick,ban, error jne.

 

aga kust kaudu sa said EA'ga yhendust?


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mul oli ka kunagi selline jama, siis ma lasin selle punkbusteri täielikult maha ja installisin uuesti.

Mina sain niimoodi abi. Non-Ranked serverites peaksid sa saama mängida, oled proovinud?

See tekst "Something went wrong" on suhteliselt sagedane, väga tihti näen seda teksti. Panen reconnect ja saan vabalt sisse.

 

Keegi teab mõnda hääd Rootsi/Soome serverit, kus on õhtuti 64 inimest?

 

Kasuta server browseris olevaid filtreid. Vali "Region" ja sealt pane Sweden/Finland.

Muudetud liikme kitse tolgus'i poolt

#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.