Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Kuid kas neid eemaldada ei saa?


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kurat, tahaks ka kahte soldieri :D

 

Ise soovitan soojalt M416 ning AEK-971, lemmikud mul :D Ak-74M ka mainiks saanud.

Muudetud liikme Aly'i poolt

5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui pealsin siis kasutasin peamiselt G36C engineerina ja assauldina AUG A3'e.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kõigile ju

Okey :)


www.gameritele.eu - midagi cs:go ning minecrafti mängijatele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

sain nüüd F2000 lahti, päris mõnus relv on, iron sights on imo vääga hea. pelanudki sellega ning pp-2000'ga peamiselt preagu. btw imekombel viitsisin ennast tulistada rank 20ks enne double xp'd :D eks ma siis lase doublexp'l lvl 30'ks


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
sain nüüd F2000 lahti, päris mõnus relv on, iron sights on imo vääga hea. pelanudki sellega ning pp-2000'ga peamiselt preagu. btw imekombel viitsisin ennast tulistada rank 20ks enne double xp'd :D eks ma siis lase doublexp'l lvl 30'ks

 

Kuna täpsemalt see double xp tuleb? Hakkan kh sellel ajal pelama siis :)

Kuskilt kuulsin et kui pp-2000 pelad siis close rangelt kui lased siis 1 0 sa tapad ta ära, ykskõik mis relv tal on, kui sina talle esimesena pihta saad on kindel kill sulle.

F2000 meeldis endale kah kunagi ja bfbc2 on ta ulme spamm relv.

 

Endal oli kunagi pp-2000 top 1 aga siis kadus ära ja tuli mp7 selle asemele.

Enda favorite relv on UMP või mp7. Ei meeldi enam need m16a3 ja m416 vms kuna neil liiga vähe recoili. Närvi ajab kyll kuna iga vend kes mu tapab vaatan tal on m16 käes.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ja see m16 asi käib närvidele ja, endal on m16 top1, sest alguses ei oskanud ühegi muuga. nüüd võtan ainult selle kätte siis kui kõik lasevad pumba/snaipri/m16a3 või aekiga. muidu doublexp tuleb 9-13 mai, järgmine neljap algab.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Lemmik relv endal ka M16A3, tavaliselt jookseb Reflexi, Heavy Barreliga ning Foregripiga.


game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kust saab odavalt (20-30€) osta BF3 niiet kohe saab kätte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BattleField on hakanud mulle rohkem meeldima kui CoD, kuna see ei ole nii fast-paced mäng, et oleks vaja räigelt tõmmelda ja ragequitida. Tegu on ikkagi rahulikuma sõjamänguga.

Ise olen väga suur CoDi fänn, alates 3'ndast osast kõik pelad kas vanal arvutil või PS3'el läbi tehtud, kuid nüüd on see huvi kadumas, kuna BF annab tõesti tunda.

Ega noh, jääme BattleField 4'a ootama.


I love bananas so much, I can't hold myself back...I need them! Now!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Endal Bf3 Premium kasutajaid 3 tükki, üle viskas mäng :D Mõndadel kasutajatel on mingid Crysis 3-d ja MOHW-d ka.


5LmT5nZ.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Endal Bf3 Premium kasutajaid 3 tükki, üle viskas mäng :D Mõndadel kasutajatel on mingid Crysis 3-d ja MOHW-d ka.

 

Milleks mitu tükki? Hackisid Origine ja siis said jap :D

 

Kuna see teema on viimasel ajal alla vajunud, siis võiks siin mingi jutu käima lüüa. Rääkige, mis on teie lemmikud mapid ja gamemoded? Endale meeldib kõige rohkem Nebandan Flats CTF. Teisel kohal on Damavand Peakil rush.

Muudetud liikme pampampam'i poolt

game-discounts-cheap?refcode=4d888b218ded

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Milleks mitu tükki? Hackisid Origine ja siis said jap :D

 

Kuna see teema on viimasel ajal alla vajunud, siis võiks siin mingi jutu käima lüüa. Rääkige, mis on teie lemmikud mapid ja gamemoded? Endale meeldib kõige rohkem Nebandan Flats CTF. Teisel kohal on Damavand Peakil rush.

 

Või on siis tal nii PC, Xboxi kui ka PS-i peal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Kas see on tõsi et kui omad bf3 premium või siis Mohw'i et siis saab bf4 tasuta?

 

Ise pole enam pikka aega bf3 pelanud kuna lihtsalt ei taha toimida see vene versioon.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Premiumi või/ja MoH Limited Editioni omanikud saavad vaid early accessi BF4 betasse. BF4 täismängu ei saa.

 

Mis sul seal probleemiks on? Must pilt? Seda lehekülge oled lugenud ja sealse õpetuse järgi ka kõik teinud?: http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html

Vene versioon toimib vägagi kenasti ilma probleemideta, kui sa oled ka õigesti sealset õpetust järginud.

Muudetud liikme Siim+'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

vene verisooniga on raske nuss. alguses selle tööle saamine oli väga raske mulle ning igast graafilisi giltche (ei tea, vb on teistel ka see) - alguses lähevad seinte jne tekstuurid imelikuks, hakkavad virvendama mingi rainbow värvidega ja siis läheb täitsa perse, õhku hakkavad jooned ja sellised sälgud tekkima, mitte muffigi ei näe ja värki.


lolercoaster.gif

 

pc +1

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

See on juba teiepoolne lohakus. Teete nii nagu minu eespool toodud lingil näidatud punkthaaval, ei ole vene versioon inglise omas mitte kuidagimoodi erinev ega bugisem. Ma tean mitukümmend inimest, kes seda õpetust järginud ning kõik töötab korrektselt.

Ja kui need teie poolt toodud probleemid siiani esinevad, siis suure tõenäolsusega on see teie videokaardi või selle draiverite viga või on kuidagimoodi BF3 failid kahjustada saanud. Sel juhul videodraiverite reinstall ja kui see ei aita, siis ka BF3 reinstall ning kui seegi muutusi ei too, siis mingi muu teie arvutipoolne konflikt või videokaart vigane (graafikaliste glitchide kohta).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.