Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

SUPERVIP
See tekst "Something went wrong" on suhteliselt sagedane, väga tihti näen seda teksti. Panen reconnect ja saan vabalt sisse.

kui nii teen annab punkbuster kohe bani

 

reinstallisin punkbusteri ja nyyd ei saa enam yltse mängida, battlelof ytleb Playing! aga mängus näen musta pilti -.-


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sul vene versioon?

 

// Kui on vene versioon, siis pead patchi tõmbama. Link: http://www.cjs-cdkeys.com/battlefield-3-origin/bf3lang.html#patch

Muudetud liikme kitse tolgus'i poolt

#Karvased

sig.php?player=Koksaja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

mul vene verjoon jh aga patchitud inglise omaks ammu ära

 

:OOOOOOOO taktaktaktak

 

eelmine patch oli mul februari kuu oma :D laadisin selle uue ja kohe kõik tiptop

Muudetud liikme JorKsX_'i poolt

no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ühendust võtsin https://help.ea.com/en/battlefield/battlefield-3?showhome=true siit , peale seda kui tegin selle punkbusteri reinstalli tegin restardi ka arvutile , tegid ka ikka?

sain ka mustapildi vahepeal ,kuulsin hääli aga pilt oli must ,see oli siis kui tuli uus patch ja pidin lihtsalt lang failid ingliskeelsed ära updatema kuna mul rus bf3 ostetud ja origin updateb rus lang faile

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jh nyyd kõik korras :D

loodame :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

uusi probleeme tuleb.

 

enamustesse pääsen aga parimatesse ei kuna tuleb error: Something want wrong (nan nan) peale seda kui reconnect siis saan punkbusterilt banni

 

punkbuster on updated ja kõik.


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Normaalne, endal oli kunagi alguses kui ostsin mingi jama.. Sõbral oli enne ja kui tema korda sai tuli mul :D

Ise sain just rank up kh. Lvl 48 ehk colonel service star 3. AS VAL sain just 5. service stari ja lemmik relv juba ammu olnud aga enne uut patchi oli aint 21 kuuli ja lasin aint TDM aga nüüd extended magsid kh olemas ja saab ilusti lasta. No ironsights on mul ja siis extended mags, ning kasutan recon classi :D Endal originis ja battlelogis nimi Egertt, võite lisada.


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Oleks enda probleemile vaja vastuseid :D

 

aga mängin yhes serveris kus 64 inimest metro on mapiks ja see selleks et saab ilusti XP :D


no pain, no gain

no work, no results

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Soovitan uurida foorumitest, seal on tavaliselt sellised teemad kuidas probleemidest lahti saada. :D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jah, uuri foorumitest ja kui ei leia , kontakteeru EA Suppordiga .Sain just Colonel Service Star 2 ehk Rank 47 ,ise ei kasuta kindlaid relvi ,no enamasti kui recon siis kasutan SKS millel kobra rds peal , foregrip, tactical light , sellega hea lähedalt lasta ja kui olen engineer siis kasutan A-91 tavaliselt ,teistel klassidega kindlaid eelistusi ei ole , mängin kõiki klasse.Kohe kõik assignemendid ka tehtud 18 rocketi killi veel.Kui tahan palju xpd siis võtan mingi nosharh canals TDM mapi kus 2000 ticketit ja saan sealt niisama umbes 15k xp pluss veel ribbonid ja

unlockid.

 

 

http://battlelog.battlefield.com/bf3/servers/show/e856eb9e-48d6-4618-9d7c-f2f98fabf883/EGVT-10-Canals-Of-Death-Sponsored-By-www-GamersPlatoon-com/

Muudetud liikme eku55'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Pelame kitse tolgusega BF3:D Kui kellegil huvi visake pilk peale, täna uus video tulemas... Kui mingit errorit ette ei viska.

http://www.youtube.com/user/EKKGaming?feature=mhee


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas (muudetud)
Pelame kitse tolgusega BF3:D Kui kellegil huvi visake pilk peale, täna uus video tulemas... Kui mingit errorit ette ei viska.

http://www.youtube.com/user/EKKGaming?feature=mhee

 

Kui video kommentaariga teete, siis jätke need idiootsed kommentaarid välja. NT: "Kes kurat see veel on" jne kui keegi maha laseb. Panin tähele. Väike soovitus.

 

Aga mingi cracked serverite värki ka sellel on? Nagu COD-idel jne? Et ilma ostmata saaks online lasta?

Muudetud liikme Loom'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul ka nüüd olemas, BF3. Lisage DripnoticN


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ee, see mu origini oma igatahes. Või peab enne mäng ka installitud olema?

Saatsin origini kutse igatahes.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lisasin su just:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jätan ka teemasse märgi maha

 

3df61c586d966ad3.png


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Mul see värk ei uuene. SEe pilt vms. :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

See ei uuenegi:D Siit sain mina ja kui siin lehel käid ja update vajutad siis uuendab.

http://bf3stats.com/

 

Kirjutad otsingusse oma nime ja siis seal sama rea peal on graphics, aga vaata et ikka valge taustaga vajutad graphics kui sinise omal vajutad siis on teiste omad.:D


2zrhjrm.gif

tumblr_mndbr0ZqPG1sqoxfvo1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.