Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Uued moderaatorid

Soovitatud postitused

... kellel on vähegi arukust ning on adekvaatsed internetis?

IMO Vanquish küll arukas ei ole. Mine näiteks loe tema süütuse teemat, kas normaalne inimene teeb sellise teema? Teised moded on normaalsed, aga Vanquishi asemele võiks küll mõne teise inimese leida, kes sobib paremini.

Vanquish, kui loed siis no hard feelings.


signature2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Seoses Chilli'i sõjaväkke minekuga ning Myss'i ebaaktiivususega oleme otsustanud eelnevad isikud eemaldada moderaatori positsioonilt ning asendada kolme uue moderaatoriga, kelleks on:

- Vanquish.

- -Yep.

- ShadowCat.

Soovime kogu juhtkonna poolt neile edu foorumi korras hoidmisel (:

 

 

Parimatega,

Vahvel.net Juhtkond.

Shadowcat, Tanel- Kena valik, sest eelmine kord, kui ta maha võeti ja banniti, siis seda selle pärast, et ta "lasi mind üle" ja ei maksnud oma raha ära, ning summa polnud just 20 krooni.

Mitte, et minu raha asjad peaksid Teie otsust kuidagi mõjutama, kuid lihtsalt mõtlesin mainida.

 

Palju siin foorumis on olnud inimesi kes on üle lasknud/rõvedalt reeglite vastu eksinud, kuid ikka säilitanud/tagasi saanud oma Eeskujuliku või juhatuse positsiooni?

Uusi inimesi on küll ju keda juhatusse viia- Miks vanasti kasutada nii tihti?

 

Mitte, et midagi isiklikku kellegi vastu oleks väga(Kui välja jätta Shadow muidugi), kuid tahaks teada, mis on juhatuse otsuste taga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

wtf Vanquish kaotas enda mode staatuse + aktivisti embleemi :D Keda siis valitakse tema asemele?

 

---------- Post added 24-09-11 at 16:28 ----------

 

wtf Vanquish kaotas enda mode staatuse + aktivisti embleemi :D Keda siis valitakse tema asemele?

 

E// võiks tulla public vote, kus kõik saaksid oma häält anda!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf Vanquish kaotas enda mode staatuse + aktivisti embleemi :D Keda siis valitakse tema asemele?

 

---------- Post added 24-09-11 at 16:28 ----------

 

 

E// võiks tulla public vote, kus kõik saaksid oma häält anda!

 

 

 

Mingi uus alafoorum juba on ju...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
wtf Vanquish kaotas enda mode staatuse + aktivisti embleemi :D Keda siis valitakse tema asemele?

 

---------- Post added 24-09-11 at 16:29 ----------

 

wtf Vanquish kaotas enda mode staatuse + aktivisti embleemi :D Keda siis valitakse tema asemele?

 

E// võiks tulla public vote, kus igaüks saaks hääletada!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Miks mitte siis juba bannida, kui tegu on scammeriga?

 

Juhatusele sellest, mil Shadow banniti ja miks- Kui keegi ei usu, siis palun küsige ükskõik kelle käest eeskujulikes- problem officer?

http://www.vahvel.net/showthread.php?55557-Infoks-neile-kes-imestavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mitte päris. Lihtsalt ei soovi scammereid juhtkonnas.

Ning kuna ma ei teadnud, et ta midagi sellist oli teinud. Aitäh inimesele kes selle teema siia pani.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
couldn't agree more.

 

 

vanquish on ülimalt normaalne tüüp tegelt, aga -yepi ja shadowcati modeks tegemine läks küll teil natuke valesti

 

101% sinuga nõus. Ma ei saa aru milleks on vaja teha seda -Yep modeks ? Las ta äritseb edasi, ning võtke parem moderaator tema asmele.


3 TARKUST

-Muusika ilma bassita on nagu seks ilma naiseta.

-Alkoholivaba õlle on nagu seks ilma orgasmita.

-Eksiga seksimine on seksiga eksimine.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mitte päris. Lihtsalt ei soovi scammereid juhtkonnas.

Ning kuna ma ei teadnud, et ta midagi sellist oli teinud. Aitäh inimesele kes selle teema siia pani.

Mis saab ShadowCati, Taneli, juhtkonna kohast?

 

By the way, miks üldse moderaatoreid juurde vaja on nii palju- Kas sul on mingid suuremad plaanid, et on vaja hetkel moderaatorid, keda siis tulevikus kasutada, või arvad sa, et oleks lihtsalt parem ülevaade ja kontroll foorumist, kui on natukene lisaliikmeid juhtkonnas?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma leian, et vahel on liiga vähe moderaatoreid sees ja kuna kõik ei jägi teatud kohti siis näeb suht tihti postitusi mida peaks eemaldama.

Ning muidugi ma loodan ka, et foorum kasvab :)

 

ShadowCati kohapealt, ma ei leia, et ta oleks kunagi tavaliiget scamminud ning ma ei tea mis teie vahel toimunud on. Kas ta maksis tagasi selle sõrmuse vms eest või ei.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma leian, et vahel on liiga vähe moderaatoreid sees ja kuna kõik ei jägi teatud kohti siis näeb suht tihti postitusi mida peaks eemaldama.

Ning muidugi ma loodan ka, et foorum kasvab :)

 

ShadowCati kohapealt, ma ei leia, et ta oleks kunagi tavaliiget scamminud ning ma ei tea mis teie vahel toimunud on. Kas ta maksis tagasi selle sõrmuse vms eest või ei.

Mis vahe on tavaliikme, ning juhtkonna vahel? Ning ta maksis selle raha tagasi- kaks aastat hiljem. Enne seda ignoreeris ja blokkis MSNis, kuid ilmselt saate te omavahel paremini läbi, kui sina ja Vänku, sest kuigi mõlemad on kedagi üle lasknud ja proovinud ennast parandada, siis vaid üks neist kaotas kõik oma embleemid :)

 

Tegelikult ei huvita mind nimed ja värvid, kuid, mis mind huvitab rohkem, kui midagi muud on see, et kuidas sa näed vahvlit tulevikus ning, mis plaanid sul vahvliga seoses on- See on iga juhatuse juures mind vast kõige rohkem huvitanud, kuid alati pole muudatused olnud kõige kiiremad ja innovatiivsemad- Sestap loodangi, et Teil on siis seekord midagi uut plaanis, ning suudate selle läbi viia.

Elab näeb.

 

Peaks ka vist kandideerima juhatuse koha peale, kuid ei tea kas sul on midagi isiklikult minu vastu ja omast jonnist keelduksid mind juhatusse laskmast, või lihtsalt tõesti on siin paremaid juhatuse liikmeid olemas. Juhatuse all pean silmas siniseid, mitte punaseid. Eks vaatab seda asja, mis elu toob.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eks meil kõigil on oma plaanid vahvliga.

Aga kandideeri, eks me näe mis juhtub. :)

 

Btw, rääkisin shadowcatiga esimest korda üle aasta eile ning ei tea kes Vänku on..


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mitte päris. Lihtsalt ei soovi scammereid juhtkonnas.

Ning kuna ma ei teadnud, et ta midagi sellist oli teinud. Aitäh inimesele kes selle teema siia pani.

 

Ega ma ilma asjata ei öelnud "Ei" temale, pidanuks küsima, miks ma valisin ei.

 

Muidu edu Yep'ile abistamisel ka siis :P


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Oleksid teema pannud ei saaks ma midagi enda kaitses praegu öelda :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

http://www.vahvel.net/showthread.php?55557-Infoks-neile-kes-imestavad.

Seal teemas sellest siis juttu on, ning enamus eeskujulikest ja juhatusest võivad kinnitada seda kuidas Tanel huias:)

Tho, kaua see mode valimise teema avatud on? Nädalavahetus, või nädal? Ma tahaks kirjutada sinna, kuid ma tahan Liverpooli mängu enne ära vaadata:D

 

Miks sa selle vabateema all olnud juhatuse teema ära kustutasid?:/

(Eeldan, et olid sina, kuid eks see võis keegi teine ka olla- Tho, ma isegi ei tea miks ma arvan, et see sina olid)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Nii naljakas, kuidas kandidaate aina tuleb ja kõik järsku nii korralikuks on hakanud :P:P


Eesti mees.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Edu -Yepile ja Shadowile.


 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ei olnud mina kes seda tegi.

Aga see on avatud vast nädala :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mida pikem seda parem :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Päris heast paljud seal teemas banned ja teema suletud :D Haha Normaalne moderaator sai siis valitud...


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.