Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline Henry

Uued moderaatorid

Soovitatud postitused

VIP

Vanquish. modeks ,mida veel ausalt ka

selliseid jõmpikaid pannakse ka juba modeks

vähe hoogu ei satu selle uuendamisega w?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Miks peaksin mina Sind blokeerima? Sina olid see, kes ütles, et käid siin lollist harjumusest. Paremal üleval nurgas on rist, millele vajutades kaon mina ja ka teised vahvlid. Palun, vajuta seda. Sa nutsid selle pärast, et väidetavalt kustutas Erik su kasutaja ära. Sa mäletad isegi seda stoorit - süüdistasid Erikut, võtsid minu dollarid läbi PP tagasi ja tänutäheks, et ma su kasutaja taastada suutsin, saatsid mind väga pimedasse kohta.

 

See, et Erik Sind sinna-tänna saatis, ei ole minu probleem ja seda ei saa sa mitte kuidagi minu kapsaaeda veeretada. Sina olid see kloun, kes kogu halale alguse pani, Sina, mitte mina, mitte Erik ega mitte Henry. Kui sa oleksid ise inimese moodi suhelnud ja Erikult küsinud, et mis su kasutajaga juhtus (tollel hetkel oli veel Erik administraator), poleks ka ilmselt tema sulle nii julmalt öelnud.

 

Oot millised dollarid? See oli nii ammu ma vbl ähvardasin, et võtan tagasi vms, sest olin tema pärast endast väljas, aga ma seda teha ei kavatsenud ja mõtlesin, et see mis toimub virtuaalses maailmas, ei tasu alati tõsiselt võtta. Kui ma normaalselt pöördusin supermani poole, siis ta lihtsalt vastas : " Ohh ma ei tea, tõesti"... Kusjuures see solvamise värk oli natuke enne kasutaja kustutamist. Ning kui sa mu kasutaja taastasid rääkisin ma sinuga normaalselt ja tänasin, kuid sina tahtsid hoopis, et eemaldaksin su msnist ja sama tegid ka sina. Tema, mina oleme vigu teinud jne ja igaüks on sellest midagi õppinud, ka mina.

Teate, vaatame parem tulevikku, mitte igavikku.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ma ei saa aru mida kõik paanitsevad. Chill just chill....

Mul on ausalt jummmmmala kama 2, kes need moded on. Peaasi, et nad ei kasutaks oma staatust ära. Kõik, kes seda teevad tuleks demote-da ja mõnel juhul ka bannida.

 

See halamine ei vii kuhugi, kuna siin ei ole demokraatia vaid selle vastand. Otsuseid teeb kas 1 isik või väike grupp inimesi. WELCOME TO ESTONIA!


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei saa aru mida kõik paanitsevad. Chill just chill....

Mul on ausalt jummmmmala kama 2, kes need moded on. Peaasi, et nad ei kasutaks oma staatust ära. Kõik, kes seda teevad tuleks demote-da ja mõnel juhul ka bannida.

 

See halamine ei vii kuhugi, kuna siin ei ole demokraatia vaid selle vastand. Otsuseid teeb kas 1 isik või väike grupp inimesi. WELCOME TO ESTONIA!

 

Meil on kommunism :)


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Meil on kommunism :)

 

Nii see kahjuks või õnneks on :D

 

ENSV!

 

Seni kuni mingeid fanaatikuid modeks ei võeta on kõik hästi. Kuid jah vahepeal jagati warne iga väikese kommentaari eest. Siis tundus küll, et puudus sõnavabadus :D

 

Ise sain näiteks selle eest warne, et ütlesin mingis pealejoogi teemas, et lapsed kasvage suureks.Nurmaalne värk.


Lisa steamis ja kirjuta profiili alla, mis asjus:

http://steamcommunity.com/profiles/76561198137155999/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Asi kisub käest ära juba?

Mdea, mis te siin ulute, see on ainult ajaviitmis koht mitte, kus ennast välja elada.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

modesi vahetatakse nagu sokke.

ärge hulluks minge oma uuendamisega palun

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
modesi vahetatakse nagu sokke.

ärge hulluks minge uuendamisega palun

 

Ega see lihtne töö ei ole siin :(

 

Paned hoiatuse saad kohe sõimava PMi.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Aga tehke selline reegelt et kes nö ähvardava pmi saadab , warni või mingi muu tööalaste kohustuste täitmise eest , see on lihtsalt banned ja kogu muusika .

Ega see lihtne töö ei ole siin :(

 

Paned hoiatuse saad kohe sõimava PMi.


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Küsimus: Kas avaliku moderaatori valimist ka tehakse?

Juhtkond näiteks valib 10 inimest kokku ja teeks avaliku teema, kus kõik tavakasutajad saaksid enda hääle anda, kes oleks kõige sobivam moderaator?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ähvardava/sõimava


Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mingi Vanquish ja Psycho said modeks viimane kuu jooksul, kes 2010 liitunud ja pmst nonamerid. Keegi ei tea, kas nad on scämmerid või ei, kuna 1 aasta(Vanquishi puhul isegi vähem kui aasta) on kindlasti väike aeg. Ma ei tea küll kes veel oli kandidaadid mode kohale, aga Brooklyn oleks imo parem valik, kui need 3 tükki kokku. Mida see Yep ja Vanquish on teinud foorumi jaoks? Mitte midagi... Yepil 95% tema postitustest on tema enda pinni teemas ja mujale ta isegi ei vaata... Vanquish on copinud teisest foorumist 3 õpetust ja nüüd kohe modeks, jah? Kahjuks muutub see foorum igapäevaga ainult halvemaks...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mine magama ja poe edasi, maybe saad ka kunagi modeks :O ?

Aga ma arvan et enne tuleb Jumal maapeale kui sina / Loom modeks saad(te)

 

Loom kus ma siis lootsin :O ? täis tajur.

 

Kus otsast ma poen? Kui sa natukenegi mu postitusi loeksid, siis näeksid ka, et ma olengi selline, mitte et ma poen...

 

Aga jah, ma ei viitsi vaielda sel teemal, ei näe mõtet. Peace.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi Vanquish ja Psycho said modeks viimane kuu jooksul, kes 2010 liitunud ja pmst nonamerid. Keegi ei tea, kas nad on scämmerid või ei, kuna 1 aasta(Vanquishi puhul isegi vähem kui aasta) on kindlasti väike aeg. Ma ei tea küll kes veel oli kandidaadid mode kohale, aga Brooklyn oleks imo parem valik, kui need 3 tükki kokku. Mida see Yep ja Vanquish on teinud foorumi jaoks? Mitte midagi... Yepil 95% tema postitustest on tema enda pinni teemas ja mujale ta isegi ei vaata... Vanquish on copinud teisest foorumist 3 õpetust ja nüüd kohe modeks, jah? Kahjuks muutub see foorum igapäevaga ainult halvemaks...

Esimene normaalne ning õige postitus su poolt.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mingi Vanquish ja Psycho said modeks viimane kuu jooksul, kes 2010 liitunud ja pmst nonamerid. Keegi ei tea, kas nad on scämmerid või ei, kuna 1 aasta(Vanquishi puhul isegi vähem kui aasta) on kindlasti väike aeg. Ma ei tea küll kes veel oli kandidaadid mode kohale, aga Brooklyn oleks imo parem valik, kui need 3 tükki kokku. Mida see Yep ja Vanquish on teinud foorumi jaoks? Mitte midagi... Yepil 95% tema postitustest on tema enda pinni teemas ja mujale ta isegi ei vaata... Vanquish on copinud teisest foorumist 3 õpetust ja nüüd kohe modeks, jah? Kahjuks muutub see foorum igapäevaga ainult halvemaks...

 

Ja miks ei võiks vähe uuematele inimestele anda võimalust, kellel on vähegi arukust ning on adekvaatsed internetis?


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi Vanquish ja Psycho said modeks viimane kuu jooksul, kes 2010 liitunud ja pmst nonamerid. Keegi ei tea, kas nad on scämmerid või ei, kuna 1 aasta(Vanquishi puhul isegi vähem kui aasta) on kindlasti väike aeg. Ma ei tea küll kes veel oli kandidaadid mode kohale, aga Brooklyn oleks imo parem valik, kui need 3 tükki kokku. Mida see Yep ja Vanquish on teinud foorumi jaoks? Mitte midagi... Yepil 95% tema postitustest on tema enda pinni teemas ja mujale ta isegi ei vaata... Vanquish on copinud teisest foorumist 3 õpetust ja nüüd kohe modeks, jah? Kahjuks muutub see foorum igapäevaga ainult halvemaks...

 

True, DocK oleks olnud hea valik kuid ta on nüüdseks banned Brooklyn oleks olnud jah hea valik.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ütleks ausalt sama ,et selle järgmi millal sa liitunud oleks, ei tohiks küll modesi valida

paljud võivad olla poole normaalsemad ja kindasti paremd ,kui pole ainult 2007 liitunud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Küsimus: Kas avaliku moderaatori valimist ka tehakse?

Juhtkond näiteks valib 10 inimest kokku ja teeks avaliku teema, kus kõik tavakasutajad saaksid enda hääle anda, kes oleks kõige sobivam moderaator?

 

Jah, see on plaanis järgmine kord :)

Kõik võivad teha teema ja siis juhtkond valib inimesed. Ning muidugi kõik võivad neid teemasi näha ja seal kommenteerida.


"What is happening to our young people? They disrespect their elders, they disobey their parents. They ignore the law. They riot in the streets inflamed with wild notions. Their morals are decaying. What is to become of them?"

Plato, 4th Century BC

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

see juba väga hea ideee 5+

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Üsna hea tähelepanek Papu..


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mingi Vanquish ja Psycho said modeks viimane kuu jooksul, kes 2010 liitunud ja pmst nonamerid. Keegi ei tea, kas nad on scämmerid või ei, kuna 1 aasta(Vanquishi puhul isegi vähem kui aasta) on kindlasti väike aeg. Ma ei tea küll kes veel oli kandidaadid mode kohale, aga Brooklyn oleks imo parem valik, kui need 3 tükki kokku. Mida see Yep ja Vanquish on teinud foorumi jaoks? Mitte midagi... Yepil 95% tema postitustest on tema enda pinni teemas ja mujale ta isegi ei vaata... Vanquish on copinud teisest foorumist 3 õpetust ja nüüd kohe modeks, jah? Kahjuks muutub see foorum igapäevaga ainult halvemaks...

Ma olen Supra muideks


There are many obstacles in life, I'm one of them

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.