Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lure Loodid

Soovitatud postitused

VIP
ei tea, ei meeldi eriti teie lured, suht keskmised, isegi alla selle veits

 

Keegi ei käse seda teemat siis vaadata.

Edu lurega.


Ainuke MSN: OdavGP@hotmail.com

Müün kulda 0.48€ ea!

Ostan kulda 0.37€ ea!

Müün P2P 5€/13M/75sol ea!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Finally on rs tagasi >.

Ma vist olengi ainuke kes lureb nyyd :D Raiko quittis ja vortex myys k6ik millid maha:D

30ry71t.png

 

zivcoz.png

 

---------- Post added 03-11-11 at 00:04 ----------

 

eqyy3b.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ei sa ole ainuke midagi kes lureb ---

 

ta rääkis enda teamist...


Duffy.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

päris kenake : )


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
T2na oli sitaks unlucky ..

Proovisin umb 2 tundi .. sittagi ei saand :/

 

Mingid k6vad vennad folovad ja ytlevad " Dont go man !!!!! Hes luring u!!! " " Sorry back but i dont allow luring in my world "

 

ma teeks samamoodi ;o vähemalt on mõnigi hea inimene mängus alles.


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Eelnevalt mänginud temaga xboxi peal seal oli ka kõva kutt . Midagi talle ei sobinud siis hakkas paukuma nagu väike kutsikas

 

Kunagi kutsus mind lurema, otsis mingi venna kellel oli dragon full ligi poolteist tundi, siis tuli sinna, sai venna sisse. Vend oli lvl 97 ma 126 max mage+melee. Freezisin venda panin 1 korra barri vennal oli mingi 400-500hp siis jooksin clawsidega peale, esimene hit oli 5xp ja teine hit oli 1xp, siis barrage ka failis ja teine barrage oli 380 ja vend sai mingi 2 eluga minema. See raiko läks nii närvi ja hakkas mölisema, et ma pean täpselt nii tegema nagu tema ütleb, siis clawima kui tema ütleb ja siis barragema kui tema ütleb ja et ma ei oska lureda, sest ma ei teinud nii nagu tema ütles. Minuarvamus on, et ta on täis taun debiilik, ma tõmbaks talle igakell koti pähe, tema pool on rääkimine ja kui mina olen killer siis on minu mure see kuidas ma venna maha saan, oma meetodiga. See oli lihsalt maailma suurim unluck et nii sitad hitid tulid.

See kruus mille kohta siin küsimusi esitati töötab samal põhimõttel nagu veng, et jooksed paned vengi jääd seisma ja siis liigud kiirelt edasi teise kohta. Kruusiga on sama point, et kui vend follow'b sind siis nühid seda kruusi ja liigud sisse ja too vend ei saa midagi teha kui peab ka sisse liikuma. THUMBS UP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kunagi kutsus mind lurema, otsis mingi venna kellel oli dragon full ligi poolteist tundi, siis tuli sinna, sai venna sisse. Vend oli lvl 97 ma 126 max mage+melee. Freezisin venda panin 1 korra barri vennal oli mingi 400-500hp siis jooksin clawsidega peale, esimene hit oli 5xp ja teine hit oli 1xp, siis barrage ka failis ja teine barrage oli 380 ja vend sai mingi 2 eluga minema. See raiko läks nii närvi ja hakkas mölisema, et ma pean täpselt nii tegema nagu tema ütleb, siis clawima kui tema ütleb ja siis barragema kui tema ütleb ja et ma ei oska lureda, sest ma ei teinud nii nagu tema ütles. Minuarvamus on, et ta on täis taun debiilik, ma tõmbaks talle igakell koti pähe, tema pool on rääkimine ja kui mina olen killer siis on minu mure see kuidas ma venna maha saan, oma meetodiga. See oli lihsalt maailma suurim unluck et nii sitad hitid tulid.

See kruus mille kohta siin küsimusi esitati töötab samal põhimõttel nagu veng, et jooksed paned vengi jääd seisma ja siis liigud kiirelt edasi teise kohta. Kruusiga on sama point, et kui vend follow'b sind siis nühid seda kruusi ja liigud sisse ja too vend ei saa midagi teha kui peab ka sisse liikuma. THUMBS UP

 

Raiko oleks sinuga edasi lurend btw ..

Ma tulin ja ytlesin, et ma ei viitsi mingile randyle otsida niiet me l2ksime kahekesi lurema. Ma talkisin ta killis.

 

---------- Post added 03-11-11 at 11:58 ----------

 

Sain enne update :D

ny6ws2.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kunagi kutsus mind lurema, otsis mingi venna kellel oli dragon full ligi poolteist tundi, siis tuli sinna, sai venna sisse. Vend oli lvl 97 ma 126 max mage+melee. Freezisin venda panin 1 korra barri vennal oli mingi 400-500hp siis jooksin clawsidega peale, esimene hit oli 5xp ja teine hit oli 1xp, siis barrage ka failis ja teine barrage oli 380 ja vend sai mingi 2 eluga minema. See raiko läks nii närvi ja hakkas mölisema, et ma pean täpselt nii tegema nagu tema ütleb, siis clawima kui tema ütleb ja siis barragema kui tema ütleb ja et ma ei oska lureda, sest ma ei teinud nii nagu tema ütles. Minuarvamus on, et ta on täis taun debiilik, ma tõmbaks talle igakell koti pähe, tema pool on rääkimine ja kui mina olen killer siis on minu mure see kuidas ma venna maha saan, oma meetodiga. See oli lihsalt maailma suurim unluck et nii sitad hitid tulid.

See kruus mille kohta siin küsimusi esitati töötab samal põhimõttel nagu veng, et jooksed paned vengi jääd seisma ja siis liigud kiirelt edasi teise kohta. Kruusiga on sama point, et kui vend follow'b sind siis nühid seda kruusi ja liigud sisse ja too vend ei saa midagi teha kui peab ka sisse liikuma. THUMBS UP

 

Lol ok, ma ütleisn sulle et pane barr only ni ikaua, kuni proti peale lükkab, sa jooksid ikka clawsidega peale. "kui mina olen killer siis on minu mure see kuidas ma venna maha saan" sa ei saanud maha teda ju. Ei tea mis teksti sa siin räägid, mõtled välja vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
umad

Reaalselt ära ürita trollida, ja kasuta korraliku inglise keelt.

Õige termin oleks "You mad?".

Nii, ja miks ta peaks vihane olema, sina ragesid ta peale nagu retard, oma 10m pärast.

Ja btw, ma pole üldsegi sind unustanud, su rage mingi xBox peale, sul tõsised probleemid mees.

Sa olid täielik idioot eelmine aasta, nüüd said oma esimese maxed acci ja luresid paarsotti - billi ja oled juba mingi jojo9000 eestlasest versioon ja pead ennaks jumalaks? Nty.

#nice4head

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Reaalselt ära ürita trollida, ja kasuta korraliku inglise keelt.

Õige termin oleks "You mad?".

Nii, ja miks ta peaks vihane olema, sina ragesid ta peale nagu retard, oma 10m pärast.

Ja btw, ma pole üldsegi sind unustanud, su rage mingi xBox peale, sul tõsised probleemid mees.

Sa olid täielik idioot eelmine aasta, nüüd said oma esimese maxed acci ja luresid paarsotti - billi ja oled juba mingi jojo9000 eestlasest versioon ja pead ennaks jumalaks? Nty.

#nice4head

 

Ära ürita ta inglise keelt parandada, kui sul endal see paremini välja ei tule. Lausesse käib siiski ka tegusõna. Õigemini oleks siis Are you mad?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Are you mad brother?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Reaalselt ära ürita trollida, ja kasuta korraliku inglise keelt.

Õige termin oleks "You mad?".

Nii, ja miks ta peaks vihane olema, sina ragesid ta peale nagu retard, oma 10m pärast.

Ja btw, ma pole üldsegi sind unustanud, su rage mingi xBox peale, sul tõsised probleemid mees.

Sa olid täielik idioot eelmine aasta, nüüd said oma esimese maxed acci ja luresid paarsotti - billi ja oled juba mingi jojo9000 eestlasest versioon ja pead ennaks jumalaks? Nty.

#nice4head

 

Kes sa veel oled?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.