Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lure Loodid

Soovitatud postitused

Mismoodi sa looti veel muuta saad? Lol.

Ja ega suure panga luremine pole kerge, selleks massiivselt õnne vaja. Mõtlen just hate vms raresid. Sa pead sattuma kas täieliku debiiliku otsa või siis lootma, et isik teeb sulle mingit moodi antiluret.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Bannigi see müünrsaccounti, ta on mingi 11 ja ta ei või siin foorumis viibida. Ma mõtlesin lihsalt selles mõttes, et igapäev 3 pilti pmslt sama loodiga ja samas kohas, et igavaks läheb. Muidu head tööd teete. Aga miks sa mu sellepärast ära kustutasid, et ma toda ühte venda maha ei saanud, raiko?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Bannigi see müünrsaccounti, ta on mingi 11 ja ta ei või siin foorumis viibida. Ma mõtlesin lihsalt selles mõttes, et igapäev 3 pilti pmslt sama loodiga ja samas kohas, et igavaks läheb. Muidu head tööd teete. Aga miks sa mu sellepärast ära kustutasid, et ma toda ühte venda maha ei saanud, raiko?

 

Pole sind kuskilt kustutanud, uue kasutajaga mängin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sõber hakkas sellise asjaga tegelema juba free trade/wildi saabudes...

Nüüd poiss tegeleb dice hostimisega ja on kogu oma panga 3x teinud :)...

A jutt jutuks, ma vast sobiks talkeriks - oleneb muidugi inimesest sest high levelid võivad olla normaalsed inimesed, mitte 13 aastased botterid kes on kogu wealthi saanud scammides ja bottides ja ei jaga lure teemat...Jutu põhimõte on see, et väga rare on kui keegi mingi santaga sinna tuleb..

 

A muidu ilus töö...ärge mind tähele pange.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma quittisin 1 p2ev enne wildi lul :P

 

Aga jh, alguses oligi kergem. 1. Suurema alchi pricega asjad j2id alles, 2. Lended asjadega sai wildi minna ja 3. Enamus inimesed ei teadnudki mis lure on .. Niipaljud on mingi " Dude ive been lured 2 times before, im not stupid "

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See lent itemiga wildi minemine oli parim minuarust, see nii lollikindel, keegi ei oskaks kahtlustadagi. Aga anyway raiko sa kututasid mind kohe peale seda ära kui ma skypest minema läksin, miks valetad? : P

 

Kust ma sind ära kustutasin ffs? Igas friendslistis olemas ju -.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Dno ma chekkisin su CC sealt olin kadunud : SS

 

Oled mul igas friendslistis olemas, ma mängin teise kasutajaga ka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

see moodus on tegelikult väga outdated, ma imestan, et te neid mõttetuid paari milliseid killegi saate .. igastahes, ära need ei toida :/

 

uurige veidi ja võtke suuremad asjad ette. PS vihjeks võin anda, et parim lure, mis saab olla, on lureda antilurejate lurejaid ;) sel viisil tulevad need phatid.


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
see moodus on tegelikult väga outdated, ma imestan, et te neid mõttetuid paari milliseid killegi saate .. igastahes, ära need ei toida :/

 

uurige veidi ja võtke suuremad asjad ette. PS vihjeks võin anda, et parim lure, mis saab olla, on lureda antilurejate lurejaid ;) sel viisil tulevad need phatid.

 

äkki tuleks üldse antilurejate antilurerite antilurereid lureda isis tulevad crackerid jne

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
äkki tuleks üldse antilurejate antilurerite antilurereid lureda isis tulevad crackerid jne

 

sa ei saanud üldse pihta vist ..

 

Mis sa arvad, et need phattidega vennikesed jooksevad su nõmeda " tule palun, ma tahan videot teha " või " ou tule vaata, seal on 400235892347M raha maas, mine korja üles " peale wildi ? haa haa .. nad teavad, millega riskivad, tekib põhimõtteliselt " high risk pvp " mitte lure enam, kuid siiski läheb see lure alla .. idk, haige seletus tuli kokku :D


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
See pole enam luremine. See on odavama klassi pk.

 

kõrge klass - 10 - 20m loodid

odav klass - hatid

 

gf loogika


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Ise ka aru said mida sa ütlesid praegu?

/// See kui sa mööda worlde hopid ja rahvast otsid ei ole luremine.

 

mitte ei hopi ringi, vaid mängid pisikest karvast spiooni, ja kui on õige hetk, võtad välja oma kahuri ja alistad vaenlase PAMM PAMM PAMM

 

trolo :D ei tegelikult on asjal mingi kõrgema klassi konks,


mysteriousb.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

olge vait ffs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.