Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Manraynor - Mediteerimine ja kuhu ma jõuda tahan

Soovitatud postitused

VIP

Julgen lubada et satanismi pole olemas...feilid selle leidmisel...

Kahju inimesest lausa...mine ravile vms...

 

---------- Post added 11-07-11 at 19:42 ----------

 

Julgen õelda et 101% haige vend...parem pange ban ennem kui see vend mõne satistlik teoga hakkama saab...

Kui sa väidad et see normaalned siis usun et sina pole normaalne inimne,,,kuna normaalne inimene ei tegele selliste asjadega vms...

 

---------- Post added 11-07-11 at 19:47 ----------

 

Miks sa ei võiks seda üksi teha...miks sul on vaja 12 ja 13 endaga kaasa kutsuda...hakkavad pärast ka uskuma ja rikuvad oma terveelu ära...mingi joovika pärast...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Julgen lubada et satanismi pole olemas...feilid selle leidmisel...

Kahju inimesest lausa...mine ravile vms...

 

---------- Post added 11-07-11 at 19:42 ----------

 

Julgen õelda et 101% haige vend...parem pange ban ennem kui see vend mõne satistlik teoga hakkama saab...

Kui sa väidad et see normaalned siis usun et sina pole normaalne inimne,,,kuna normaalne inimene ei tegele selliste asjadega vms...

 

---------- Post added 11-07-11 at 19:47 ----------

 

Miks sa ei võiks seda üksi teha...miks sul on vaja 12 ja 13 endaga kaasa kutsuda...hakkavad pärast ka uskuma ja rikuvad oma terveelu ära...mingi joovika pärast...

 

Sinusuguseid on naljakas kuulata "Pange ban ennem kui see vend mõne satistlik teoga hakkama saab". Kas sa tead et inimesed kes on tõsiselt niikaugele läinud kotiks mingi "Foorumi Ban"?

Kas ma kusgil mainisin et ma hakkan midagi sadistlikut tegema? Kas keegi ka üldse luges mida ma kirjutasin mis on põhjus miks ma sellega tegelema hakkan?

Sinusugused imbetsiilid kahjuks ongi 1 põhjus miks ma vihkan kuidas inimesed elavad siin maailmas. Lihtsalt ütlevad , kritiseerivad ilma uurimiseta , ähvardavad jne. ja siis inimesed küsivad minult miks ma mõtlen niimoodi?

Keegi teist ei tea minust tuhkagi mida ma mõtlen , mida ma kannatan ,mida ma uurin ja mida ma tegutsen ja siis hakkate spekuleerima kohe ja käitute nagu tunnete mind rohkem kui mina ise. Palun kasvage üles ennem.

 

---------- Post added 11-07-11 at 20:30 ----------

 

Näiteks loe raamatut "Mustad uuringud". Selles on ilusti kirjas milliseid satanistlikke riitusi on tehtud, et inimesi kartma panna. Ütlesi on seal raamatus ka vandenõuteooriaid.

 


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui sul on kannatusi siis põõrdu inimeste poole kes sellega tegelevad....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Edu sulle selle päevikuga, mina loen seda huviga. Peaksin ka mainima seda et minagi ei usu kristlasi, moslemeid, hinduiste jms. Kõige tõekspanevam on Budism (Kuna see lubab uskuda seda mida inimene tahab, kõik on õige, sammuti on see usk väga lähedalt seotud mediteerimisega) , kuigi kõik usundit on seotud vägagi detailide rohkelt siis on arusaadav, et see on tegelikuses inimeste kontrollimiseks ja vaoshoidmiseks. Samas on see ka kõik õige, sest inimesed peavad millegisse uskuma, paljud ei suudaks ilma usuta elada.

Vahet ei ole millesse inimene usub ka Tulnukad on usk, kui sa usud millegisse kasvõi oma autosse on see usk :D


Call it what you wanna call it I'm a fucking Alcoholic.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu ma su esimesest tekstist enne lugesin ja unustasin lisada, siis: kui sa soovid elada õnnelikult ning koguda teadmisi, siis võid ju astuda Buddha mungaks, sest just need pidid olema nende elu põhilised eesmärgid. A ja vaata filmi "Wake up call" Aeg ärgata, seal on ka lõike satanismi rituaalidest. Sellel filmil on ka eesti keelsed subtiitrid.

Üks suur viga su tekstis veel, lihtsalt meeldetuletuseks, et kui paned koma, siis kirjutad selle sõna järel ja siis alles tühik ; )

 

Kõike paremat su otsingutes, lihtsalt mõtle natuke minu ideede üle :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Imelik on lausa kuulda inimeste pessimistlike arvamusi, kui nad asjaga kursiski pole. Miks inimesed arvavad, et kui nimi on Satanism, siis selle usku inimesed on sadistlikud? Ma ei ole asjaga kursis ja ma võin puusse panna, aga see on minu arvamus. Milleks inimest maha teha, kui teda huvitab selline asi? Las ta tegutseb sellega, kui soovib. Ise ma hakkan jälgima seda blogi siin, sest see tundub üsna huvitav. Aga ise oleksin liiga laisk, et sellist asja teha. Ise ma olen uskude suhtes neutraalne. Ja kindlalt ei hakka ma inimest maha tegema mingi usu pärast. Igaljuhul palju edu sulle Manraynor ja et sa saaksid teada selle, mida sa otsid.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Imelik on lausa kuulda inimeste pessimistlike arvamusi, kui nad asjaga kursiski pole. Miks inimesed arvavad, et kui nimi on Satanism, siis selle usku inimesed on sadistlikud? Ma ei ole asjaga kursis ja ma võin puusse panna, aga see on minu arvamus. Milleks inimest maha teha, kui teda huvitab selline asi? Las ta tegutseb sellega, kui soovib. Ise ma hakkan jälgima seda blogi siin, sest see tundub üsna huvitav. Aga ise oleksin liiga laisk, et sellist asja teha. Ise ma olen uskude suhtes neutraalne. Ja kindlalt ei hakka ma inimest maha tegema mingi usu pärast. Igaljuhul palju edu sulle Manraynor ja et sa saaksid teada selle, mida sa otsid.

Stereotüübid kujundavad meie elu.


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Avaldan nüüd veidi oma arvamust ja mul on üleni pohhui mis keegi sellest arvab.

 

Mina ei näe mõtet, et elada oma elu selle jaoks, et surres pääseda kuhugi perseauku või olla taassündinud. Minu jaoks on see puhas idiootsus, elada terve oma elu nn. "täiuslikult", et siis surres mõelda, milline oleks olnud mu elu kui oleks teinud kasvõi religioonis teise otsuse. Ma ei vaja õnnelikuks eluks ühtegi jumalat, deemonit, mediteerimist, palvetamist jne. No aga mida vittu, ausalt, mis te sealt surma järgsest paradiisist otsite, ma saaks aru kui te mitte ei planeeriks oma elu, käike, mida iganes oma jumalatele, vaid näiteks oma tulevastele lastele, nende heaolule. Mis te arvate, et teie lapsed oleksid õnnelikud elades mingit valet? Lisaks on just lastega kõige kergem manipuleerida, neid mis iganes usku keerata on ülilihtne, samas mõelge ka selle tagajärjele. Mul pole otseselt midagi vastu religioonile, aga kui sa manraynor tuled siia sellist iba ajama siis no palju õnne. Ja mis krdi geniaalses seoses on satanism ja juutide vihkamine. Haters gonna hate aga w/e, look at all the fucks i give. Ma olen täiesti tavaline eestlane, ei usu mitte midagi, puudub huvi täielikult. Niipalju kui uurinud olen tundub ainult rastafari liikumine kõige mõistvamana. Mind on üles kasvatatud teoreetiliselt vabades kätes, mul on kõiges jäetud oma valik, mulle pole midagi peale surutud, olen selle üle õnnelik. Olen kokku puutunud väga erinevate inimestega, mul, kui europiidse rassi esindajal, pole mitte midagi vastu negriidse või mongoliidse rassi vastu, respectin sõnavabadust, aja siis mis iganes teemat mida tahad, ma pole mingi ütleja siin, mis usku keegi olema peaks, religioon pole mingi moeasi, et pead tulema uhkustama sellega ja mis on teiste inimeste asi mis usku keegi on. Välimus pole ka mingi näitaja, ole kesiganes tatokaid täis skinhead, valge liibuva t-särgiga geelipede jne mul suva, kui käitud minuga normaalselt siis käitun ma sinuga normaalselt. Nagu koer külale, nii küla koerale.

 

Mul vahepeal ammu meelest läind, mida ma üldse öelda tahtsin, aga see selleks, ela oma elu nii nagu sa ise seda õigeks pead, pole vaja teistele mingit propagandat teha.

 

34130_700.jpg

 

Kui suureks saan, hakkan illuminatiks. Hakkan teile oma new world orderit tegema. trololo

 

Lihtsalt mainin, et ei viitsi oma teksti peale kirjutamist nüüd läbi lugeda ja tõenäoliselt on seal mõni lause mis hommikul ärgates ka endale veidi idiootne tundub, aga mul pohhui mul pohhui ma nussin läbi ukse.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

[spoiler=Cloudi wall of text.]

Avaldan nüüd veidi oma arvamust ja mul on üleni pohhui mis keegi sellest arvab.

 

Mina ei näe mõtet, et elada oma elu selle jaoks, et surres pääseda kuhugi perseauku või olla taassündinud. Minu jaoks on see puhas idiootsus, elada terve oma elu nn. "täiuslikult", et siis surres mõelda, milline oleks olnud mu elu kui oleks teinud kasvõi religioonis teise otsuse. Ma ei vaja õnnelikuks eluks ühtegi jumalat, deemonit, mediteerimist, palvetamist jne. No aga mida vittu, ausalt, mis te sealt surma järgsest paradiisist otsite, ma saaks aru kui te mitte ei planeeriks oma elu, käike, mida iganes oma jumalatele, vaid näiteks oma tulevastele lastele, nende heaolule. Mis te arvate, et teie lapsed oleksid õnnelikud elades mingit valet? Lisaks on just lastega kõige kergem manipuleerida, neid mis iganes usku keerata on ülilihtne, samas mõelge ka selle tagajärjele. Mul pole otseselt midagi vastu religioonile, aga kui sa manraynor tuled siia sellist iba ajama siis no palju õnne. Ja mis krdi geniaalses seoses on satanism ja juutide vihkamine. Haters gonna hate aga w/e, look at all the fucks i give. Ma olen täiesti tavaline eestlane, ei usu mitte midagi, puudub huvi täielikult. Niipalju kui uurinud olen tundub ainult rastafari liikumine kõige mõistvamana. Mind on üles kasvatatud teoreetiliselt vabades kätes, mul on kõiges jäetud oma valik, mulle pole midagi peale surutud, olen selle üle õnnelik. Olen kokku puutunud väga erinevate inimestega, mul, kui europiidse rassi esindajal, pole mitte midagi vastu negriidse või mongoliidse rassi vastu, respectin sõnavabadust, aja siis mis iganes teemat mida tahad, ma pole mingi ütleja siin, mis usku keegi olema peaks, religioon pole mingi moeasi, et pead tulema uhkustama sellega ja mis on teiste inimeste asi mis usku keegi on. Välimus pole ka mingi näitaja, ole kesiganes tatokaid täis skinhead, valge liibuva t-särgiga geelipede jne mul suva, kui käitud minuga normaalselt siis käitun ma sinuga normaalselt. Nagu koer külale, nii küla koerale.

 

Mul vahepeal ammu meelest läind, mida ma üldse öelda tahtsin, aga see selleks, ela oma elu nii nagu sa ise seda õigeks pead, pole vaja teistele mingit propagandat teha.

 

34130_700.jpg

 

Kui suureks saan, hakkan illuminatiks. Hakkan teile oma new world orderit tegema. trololo

 

Lihtsalt mainin, et ei viitsi oma teksti peale kirjutamist nüüd läbi lugeda ja tõenäoliselt on seal mõni lause mis hommikul ärgates ka endale veidi idiootne tundub, aga mul pohhui mul pohhui ma nussin läbi ukse.

 

 

Ei saaks sinuga rohekm nõustuda sellel teemal.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Avaldan nüüd veidi oma arvamust ja mul on üleni pohhui mis keegi sellest arvab.

 

Lisaks on just lastega kõige kergem manipuleerida, neid mis iganes usku keerata on ülilihtne, samas mõelge ka selle tagajärjele. Mul pole otseselt midagi vastu religioonile, aga kui sa manraynor tuled siia sellist iba ajama siis no palju õnne. Ja mis krdi geniaalses seoses on satanism ja juutide vihkamine. Haters gonna hate aga w/e, look at all the fucks i give. Ma olen täiesti tavaline eestlane, ei usu mitte midagi, puudub huvi täielikult. Niipalju kui uurinud olen tundub ainult rastafari liikumine kõige mõistvamana. Mind on üles kasvatatud teoreetiliselt vabades kätes, mul on kõiges jäetud oma valik, mulle pole midagi peale surutud, olen selle üle õnnelik. Olen kokku puutunud väga erinevate inimestega, mul, kui europiidse rassi esindajal, pole mitte midagi vastu negriidse või mongoliidse rassi vastu, respectin sõnavabadust, aja siis mis iganes teemat mida tahad, ma pole mingi ütleja siin, mis usku keegi olema peaks, religioon pole mingi moeasi, et pead tulema uhkustama sellega ja mis on teiste inimeste asi mis usku keegi on. Välimus pole ka mingi näitaja, ole kesiganes tatokaid täis skinhead, valge liibuva t-särgiga geelipede jne mul suva, kui käitud minuga normaalselt siis käitun ma sinuga normaalselt. Nagu koer külale, nii küla koerale.

 

Mul vahepeal ammu meelest läind, mida ma üldse öelda tahtsin, aga see selleks, ela oma elu nii nagu sa ise seda õigeks pead, pole vaja teistele mingit propagandat teha.

 

 

Kui suureks saan, hakkan illuminatiks. Hakkan teile oma new world orderit tegema. trololo

 

Lihtsalt mainin, et ei viitsi oma teksti peale kirjutamist nüüd läbi lugeda ja tõenäoliselt on seal mõni lause mis hommikul ärgates ka endale veidi idiootne tundub, aga mul pohhui mul pohhui ma nussin läbi ukse.

 

Mulle praegu tundub tõsiselt et kui inimesed küsivad või mainivad midagi solvavat ja ma proovin lihtsalt viisakalt seletada mida mina tean , siis tuleb selline MASSILINE arvamus kusgilt karupersest et ma siin manipuleerin ja propageerin. SEE ON MINU OTSUS kurat küll , MINA teen seda , mitte et PROPAGEERIN TEISI TEGEMA. Kui raske on seda aru saada?

 

Mina olen ka tavaline eestlane kes naudib sõnavabadust , avaldab arvamusi ja on võrdne teistega kui nemad on minuga. Aga MINA keeldun uskumast et praegune maailm kus me elame mis on täis sõna otseses mõttes paska , kontrolli , võimu ja MANIPULEERIMIST et see peabgi nii olema. Me elame maailmas kus ausus , austamine eksisteerib ainult Madalklassil ja edasi , kõik on ainult raha ja võimu all. RAHA JA VÕIM. 2 asja mis on kõige mõtetumad asjad üldse , millel pole väärtust ega midagi , otsustavad sinu elu üle. Mina ei taha seda , nii et ma otsin / uurin mis võimalused on meil PÄRAST surma.

 

Ma tegin selle blogi et inimesi kes võibolla mõtlevad samamoodi nagu mina , kes on uurinud kes ei ole , saavad sellest kuidagi KASU mis infot ma leian , mida ma tunnen /näen läbi mediteerimiste , kunagi rituaalide kaudu JNE. AINULT KURADI INFOT! Ma ütlen nüüd seda viimast korda , SEE TEEMA EI OLE PROPAGEERIMISEKS , VAID INFOKS MÕELDUD!!!

 

fyi : Juudid usuvad Judismi , mis on ka üks religioon mis teeb Saatanit ja satanismi maha , sellepärast nad neid vihkavadgi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline blu
Mulle praegu tundub tõsiselt et kui inimesed küsivad või mainivad midagi solvavat ja ma proovin lihtsalt viisakalt seletada mida mina tean , siis tuleb selline MASSILINE arvamus kusgilt karupersest et ma siin manipuleerin ja propageerin. SEE ON MINU OTSUS kurat küll , MINA teen seda , mitte et PROPAGEERIN TEISI TEGEMA. Kui raske on seda aru saada?

 

Mina olen ka tavaline eestlane kes naudib sõnavabadust , avaldab arvamusi ja on võrdne teistega kui nemad on minuga. Aga MINA keeldun uskumast et praegune maailm kus me elame mis on täis sõna otseses mõttes paska , kontrolli , võimu ja MANIPULEERIMIST et see peabgi nii olema. Me elame maailmas kus ausus , austamine eksisteerib ainult Madalklassil ja edasi , kõik on ainult raha ja võimu all. RAHA JA VÕIM. 2 asja mis on kõige mõtetumad asjad üldse , millel pole väärtust ega midagi , otsustavad sinu elu üle. Mina ei taha seda , nii et ma otsin / uurin mis võimalused on meil PÄRAST surma.

 

Ma tegin selle blogi et inimesi kes võibolla mõtlevad samamoodi nagu mina , kes on uurinud kes ei ole , saavad sellest kuidagi KASU mis infot ma leian , mida ma tunnen /näen läbi mediteerimiste , kunagi rituaalide kaudu JNE. AINULT KURADI INFOT! Ma ütlen nüüd seda viimast korda , SEE TEEMA EI OLE PROPAGEERIMISEKS , VAID INFOKS MÕELDUD!!!

 

fyi : Juudid usuvad Judismi , mis on ka üks religioon mis teeb Saatanit ja satanismi maha , sellepärast nad neid vihkavadgi.

 

Tee kuskile blogi parem (blogspot, tumblr) jääb seda kisa ja sõimu vähemaks + parem lugeda, hetkel on nii et 1 sinu postitus ja siis pean kerima mingist kaheksast suvalisest üle et veel lugeda.

Igatahes edu oma otsingutel :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Päris huvitav, laimu on palju siin kahjuks.Manraynor, mind huvitab, et kas sul on satanistidest sõpru ka, teete mingeid rituaale ka kuskil? Ja mis arvavad su varasemad sõbrad sellest, kas nad sind kardavad ka?

 

Ei ole satanistidest sõpru , on üks kes on Wicca vastu huvitatud , aga üldsiselt ei ole. Ning nendel on suht savi , sest nad teavad et ma ei tee kunagi neile midagi sest ma tunnen neid juba pea 8 aastat ja oleme väga head sõbrad.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Manraynor, sinu blogi jääb senikaua siia, kuni sa satanismi ei reklaami ega propageeri.

Kui postitad oma nägemusi, siis anna tuld!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

 

Vabandust Xian , aga kui sa teeksid natuke uurimistööd enne kui sa solvama tuled , siis sa teaksid et Satanistid vihkavad juute.

 

Ja räägid oma esimess postituses, et solvamine on sama hull nagu rassism ja siis tuled rääkima, et sa oled satanist, mis tähendab omakorda, et sa vihkad juute!Ma arvan, et peaks sellel laskma moderaatoritel tegeleda.

Ise olen kristlane, kes elab oma elu vabalt.Jälgin põhimõteliselt ikkagi 10 käsku.Lihtsalt need on nii iseenesestmõistetavad.Ei ole selline vend, kes käib ja kekkab, et usun jumalasse.Ma isegi arvan, et paljud inimesed arvavad, et Mina ei usu elusees mingit jumalat.Aga usk ongi igaühe isiklik asi.Usun ka sellist värki, et jumal paneb meile meie eluteele raskuseid ette, et me neist õpiksime.Sellepärast ongi minu elu moto umbes selline-per aspera ad astra(läbi raskuste tähtede poole).Vahepeal on siiski rasketel hetkedel, näitkeks kui mõni hea lähedane inimene sureb, tunne, et kus kurat see jumal nüüd siis on.Ma ise arvan, et jumal valitsebki meid meie endi mõtetes ja kõigil on oma isiklik jumal.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Manraynor, sinu blogi jääb senikaua siia, kuni sa satanismi ei reklaami ega propageeri.

Kui postitad oma nägemusi, siis anna tuld!

 

See ongi olnud minu algne point teemal , aga teised siin teevad nii nagu ma propageeriks siin seda. Kui sa oled nõus , siis ma teavitakse kõikidesse postitusse mis solvaks religiooni ( mitte mind , see on ikka foorum , aga religiooni solvamine on suurem asi )

 

Ja räägid oma esimess postituses, et solvamine on sama hull nagu rassism ja siis tuled rääkima, et sa oled satanist, mis tähendab omakorda, et sa vihkad juute!Ma arvan, et peaks sellel laskma moderaatoritel tegeleda.

Ise olen kristlane, kes elab oma elu vabalt.Jälgin põhimõteliselt ikkagi 10 käsku.Lihtsalt need on nii iseenesestmõistetavad.Ei ole selline vend, kes käib ja kekkab, et usun jumalasse.Ma isegi arvan, et paljud inimesed arvavad, et Mina ei usu elusees mingit jumalat.Aga usk ongi igaühe isiklik asi.Usun ka sellist värki, et jumal paneb meile meie eluteele raskuseid ette, et me neist õpiksime.Sellepärast ongi minu elu moto umbes selline-per aspera ad astra(läbi raskuste tähtede poole).Vahepeal on siiski rasketel hetkedel, näitkeks kui mõni hea lähedane inimene sureb, tunne, et kus kurat see jumal nüüd siis on.Ma ise arvan, et jumal valitsebki meid meie endi mõtetes ja kõigil on oma isiklik jumal.

 

Ma solvasin teda sellepärast et ta solvas mind , ja selline asi on lubatud.

Sa võid olla kristlane , mind ei huvita. Ma ei hakka solvama sest sa võid olla täitsa teistsugune kui enamus arvavad ja mul pole midagi selle vastu kui inimene on normaalne. Ma kordan uuesti , ma ei ole siin propageerimis eesmärgiga , vaid Blogi eesmärgiga et näidata ja kirja panna mediteerimist ja KUHU ma tahan jõuda. Et tõestada inimestele enda kogemustega kas on võimalik kuhugi saada või mitte.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kuna siin usust juba juttu, siis äkki oskate vastata sellisele küsimusele: Kui jumal karistab patu tegijaid põrgusse saatmisega ja sealse igavese piinaga, siis miks peaks saatan karistama selliseid inimesi piinaga, kes talle meele järele on e. teevad pattu?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kuna siin usust juba juttu, siis äkki oskate vastata sellisele küsimusele: Kui jumal karistab patu tegijaid põrgusse saatmisega ja sealse igavese piinaga, siis miks peaks saatan karistama selliseid inimesi piinaga, kes talle meele järele on e. teevad pattu?

 

Ma ei oska sellele vastata praegu , võibolla kunagi hiljem. Ma suht alles ikkagi uus selle asjaga ja ega see uurimine pole kerge.

Aga samas pole üldse KINDEL et jumal karistab ja põrgus piinled.

 

13.07.11

 

Ma olen palju mediteerinud viimastel päevadel , aga rohkem edusaame ei ole tulnud. Kõige raskem ongi praegu see , ma ei ole üldse kindel mis hetkel ma mediteerin ja mida pean tunda/nägema et kindel olla et ma ikkagi teen õieti. Kui ma saaks selle selgeks millalgi , siis edasi oleks lihtsam.

Olen proovinud ka kolmanda silma avamise mediteerimist , aga ei tulnud ka veel välja. Ja ütlen ka inimestele kes võivad mediteerimist teha , et üks takistustest on see , et väiksed segamised ümberringi või sinul ( sügelemine , aevastamine , väike ebamugav koht , neelamine jne. )

Ütlen kohe , pole üldse lihtne asi.


Sai valitud Aasta 2008 usaldusväärsemaks inimeseks. Link: http://www.vahvel.net/showthread.php?t=32044

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.