Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Vaimud & Paranormaalia

Soovitatud postitused

mille alusel sa siis usud nendesse?

Inimesed ei näe oma silmaga palju asju, mis tegelikult eksisteerivad. Ei saa eeldada et see maailm, mida me näeme, ongi kõik.

Mina isiklikult ei usu vaimudesse, kuid kes teab, mis tulevik toob. Kunagi oli evolutsioon ka ainult teooria.


a918aaac8bb2f5a159f631aac3dc5aaa.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mille alusel sa siis usud nendesse?

 

Igal inimesel on arvamus asjade suhtes. Kui tema usub, et vaimud on olemas siis järelikult temajaoks nad eksisteerivad. See, et sina ei usu ei tähenda kohe, et teised peaks sinuga nõustuma või sinu pilli järgi tantsima. Näiteks mina ei usu vaimudesse, aga ma ei väida ka, et neid pole olemas. Oleks naljakas uskuda, et oleme siin maailma üksi.


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Aga mis siis, kui meid pidevalt hüpnoseeritakse (kirjaviga probably.) ja me ise ei tea sellest midagi?

 

Vaimudesse usun veidi. Eriti mitte tegelikult.

 

Hüpnotiseeritakse*

 

//Kes ja mille alusel tuleb sind niisama hüpnotiseerima?


bmw-sig.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Üldiselt keelduvad vaime uskumast inimesed, kes alateadvuses kardavad paranormaalseid kogemusi. Olen ka vestelnud tegelastega kes väidavad surmkindlalt, et ei ole olemas ei vaime ega teisi eluvorme(Tulnukad). Täiesti vale suhtumine. See on enam kui kindel, et me ei ole ilmaruumis üksinda. See oleks täielik raiskamine ning samuti ebaloogiline. Seega kui ei ole näinud ei saa kohe väita, et antud objekti ei ole olemas. Aga kui vaimude juurde tagasi pöörduda siis on endalgi mõningaid kogemusi.

 

Vaimud pole mingi eriline ime kui mõelda tervele meile teadaolevale ilmaruumile. Mis oli ennem, mis on pärast. Kuidas sai midagi üldse tekkida jne. Olge mureta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See on enam kui kindel, et me ei ole ilmaruumis üksinda. See oleks täielik raiskamine ning samuti ebaloogiline. Seega kui ei ole näinud ei saa kohe väita, et antud objekti ei ole olemas. Aga kui vaimude juurde tagasi pöörduda siis on endalgi mõningaid kogemusi.

 

Vaimud pole mingi eriline ime kui mõelda tervele meile teadaolevale ilmaruumile. Mis oli ennem, mis on pärast. Kuidas sai midagi üldse tekkida jne. Olge mureta.

Kuidas sa saad enam kui kindel olla, et me ei eksisteeri siin ilmaruumis üksinda? Faktiliselt sa seda tõestada ei saa ju, või eksin?

Ma ei teagi, kuidas ise sellesse suhtun. Endal tunne sama, et see maailm ei saa olla selline nagu me arvame seda olevat, lihtsalt peab olema midagi suuremad ja tähtsamat. Samas see võib lihtsalt olla puhas ajupesu, mida läbi aja kuulnud olen, sest paratamatult hakkab see ajudele lõpuks(mõtlen neid lugusid, mis netis nii tõepäraselt välja on toodud ja muud sellist)


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ega ma ei saagi kindel olla. See lause oli rohkem nendele kes on vastupidises kindlad!:) Siiski ma usun, et inimesed on olnud kokkupuutes välise eluvormiga, kuid valitsus on asjad kinni mätsinud ja salastanud. (Ameerikas Area 51 ja ehk ka valituses kõrgemad isikud teavad midagi)

 

Hetkel ootan uudiseid balti merest leitud objekti kohta, kuid millegipärast on hakatud asja kinni mätsima.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Igal inimesel on arvamus asjade suhtes. Kui tema usub, et vaimud on olemas siis järelikult temajaoks nad eksisteerivad. See, et sina ei usu ei tähenda kohe, et teised peaks sinuga nõustuma või sinu pilli järgi tantsima. Näiteks mina ei usu vaimudesse, aga ma ei väida ka, et neid pole olemas. Oleks naljakas uskuda, et oleme siin maailma üksi.

 

tumblr_m3u1au28G51rqfhi2o1_250.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Kindlasti olemas. Kui vaatan Selgetnägijate tuleproovi vene keeles ja seal vaimudes räägitakse, ei julge ma enam kodu õuele astuda, sest kardan, et vaim viib mind oma pessa.

 

Vaimudel ei ole pesasid :D, aga endal on ka kogemusi olnud, sammud, kriginad jne. Kõige kahtlasem, aga, oli siis, kui jäin hakkasin voodis magama jääma (Sõber oli samas toas). No, samal ajal kui magama jääd siis ikka liigutad, kui jalad üles tõstsin siis hakkas raadio mängima, kui alla panin jäi vait. Ei olnud mingi pete, sest sõber koges sama asja. Ei kartnud küll, sest teadsin, et mingi loogiline seletus sellele on, niiet panin tule põlema, et vaadata kus raadio on (See oli padi-raadio). Tuli välja et oli toa teises otsas, ei tea kuidas see küll toimis, aga väga imelik ikka. Ei aja küll vaimude süüks, kuid seletust sellele pole leidnud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

8.klassis tegin ühe kergemat sorti uurimustöö vaimude ja poltergeistide kohta. Aga ise usun küll nendesse, kogemusi eriti pole. Kuid nende põhjal, mida räägitakse ja videosi vaadanud, siis võtab seest õõnsaks küll.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ise arvan küll et olemas, 100% kindel .

 

Hullarisse ära.

 

Tegelt ka inimesed, hetkeses maailmas, mida ei suudeta tõestada, ei eksisteeri. Kui te suudaksite olla objektiivsed, siis te saaksite aru, et selliste asjade olemasolu ei ole võimalik lihtsalt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mõni peaks rohkem Discoveryt vaatama...
Telekas näidatakse seda, mis müüb. Face it :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
http://dsc.discovery.com/tv/ghost-lab/

ja tõesti kas teil ei ole nt olnud sellst asja et olete üksi õhtul kodus ja siis nt keegi nagu jälgiks teid pealt:D?

 

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ok, seleta mulle füüsiliselt, kuidas on vaimude olemasolu võimalik. Palun.. ürita...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.